“Mobilizace!” Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. “Postavme se mediální diktatuře! Testy vykazují 10x větší počet nakažených, než je pravda!”, burcuje MUDr. Lipták a volá po vytvoření jednotné fronty

Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. Nyní se postavil na barikády respektovaný lékař MUDR. Peter Lipták. “Testy na COVID-10 jsou nastaveny tak, aby vykazovaly až desetinásobek skutečného počtu!” upozorňuje mimo jiné na děsivou skutečnost.Následují text uveřejnil MUDR. Peter Lipták na svém blogu. Uveřejňujeme ho v plné znění.


Ne COVID ale zanedbávána pandemie chronických onemocnění nás ve velkém zabíjí. Lidé, budíček! Mobilizace! Toto je více informační choroba než infekční choroba!

K mým lidem, seniorům, dětem, všem mým pacientům, kolegům

Jsem všeobecný lékař, jeden z těch obyčejných lékařů, se kterými se i vy všichni ostatní máte možnost setkat v ambulancích v blízkosti svého bydliště. Známe se navzájem dlouhá léta a musím říct, že vám pomáháme a pomáháme vám proto, že vás pacientů máme rádi.


Čeští lékaři, kteří zpochybňují pandemii COVID-19 (je to jen chřipka) a smysl roušek: 
Profesor Pirk, docent Žaloudík, profesor Pafko,  primář Votrubaprimářka Skovajsová, Pavel Kolář, Dr. Tomková,  Dr. ZelenáDr. BalíkDr. Adámková, Dr. Pollert, Dr. Šmucler a mnoho dalších… Klikejte na odkazy a sdílejte!


Žijeme spolu s vámi tam dole ve městech a vesnicích a společně s vámi snášíme všechno dobré i zlé. To říkám proto, abyste věděli, že nám na vašem zdraví, ale i na vašem životě záleží.


loading…

A teď přejdu k odbornému komentáře současné situace:

bod 1. Máme tu pandemii?

Tady se vede vlastně taková informační válka. Přestal se používat termín “Nemocný” a vznikl nový termín “Pozitivně testovaný”. Zaměňují se pozitivně testování za nemocné! Údajné rekordy pozitivně testovaných, ale kolik je z nich reálné nemocných?

Nejlepší odborníci, Prof. Beneš – profesor z inf. kliniky Univerzity Karlovy z Prahy, virolog Klempa z virologického ústavu SAV, oba opakovaně prezentují názor, že pokud je někdo pozitivně testován tak to automaticky neznamená, že je nemocný, ani to, že infekci šíří.


New York Times koncem srpna prezentoval poznatky profesora Mina z Harvardské univerzity a dalších vědců, kteří zjistili, že PCR RNA výterové testy jsou až příliš citlivé a zjišťují až 10x více pozitivních výsledků než je skutečných pacientů.

To znamená, že 90% pozitivně testovaných jsou zcela zdraví a nejsou schopni dále infikovat nikoho.


Dnes tu máme tisíckrát menší výskyt nemocných na Covid jako při chřipce a strašíme pandemií? Ano naši “činitelé” nás děsí na základě falešných statistik!


loading…

bod 2. Staří lidé

Jsou od března izolováni v diomovec důchodců, umírají ve zvýšené míře, ale ne na COVID, ale na různé obstrukce v poskytování zdravotní péče, které zde již byly a Covid hysterie je ještě velmi zhoršila. Nedostanou se včas se svým kardiovaskulárním nebo onkologickým onemocněním k potřebné léčbě.

Na Slovensku denně zemře 140 lidí, z toho cca 110 na kardiovaskulární a onkologické choroby. Mezi nimi je 11 000 pacientů, kteří ročně zbytečně umírají, neboť při kvalitní zdravotní péči by nemuseli zemřít.


Ne pandemie COVID ale zanedbávé pandemie chronických onemocnění nás ve velkém zabíjí.

Namísto toho abychom řešili 5500 zbytečných úmrtí našich lidí na onkologické a cévní onemocnění za půl roku, tak řešíme na úkor tohoto závažného problému chorobu, která způsobuje za půl roku 38 úmrtí !?

A my jsme pouze na pochybné testy Covid 19 PCR RNA vyhodili už 30 mil €? Kdo to plýtvání zastaví?


Opakuji: denně umírá na onkologické a kardiovaskulární onemocnění více lidí než zemřelo za půl roku na COVID. A co je další velkou tragédií, mnozí senioři umírají na sociální deprivaci – jsou od března jako ve vězení a umírají “od žalu”.
Bod 3. Děti

Jsou studie, že přehnaná dezinfekce a plošné nošení roušek poškozují zdraví všech lidí. Rouška omezují přísun kyslíku, snižuje se kolektivní imunita, zvyšuje se výskyt alergických onemocnění. Poškozuje to lidi a to zejména děti, které jsou ve vývoji, i duševně a sociálně.

Je výrazně omezena komunikace a projevování emocí. V dětech narůstá strach a vychováváme z nich lidi, kteří nemají mít lidské emoce a nemají vědět po lidsky komunikovat.

Co vlastně vychováme z dětí s roubíkem? Zombíků budoucnosti? Zvláště vypuklo to je vidět ve školách kde je dnes těžko postižen celý vzdělávací a výchovný proces. Dětem už půl roku chybí normální škola. Je to válka? Přece ani WHO nedoporučuje plošné nošení náhubků tak proč na Slovensku?


Proč trestáme právě děti, když jak vyplývá z celosvětových statistik děti nejsou vůbec ohroženy touto infekcí? A naopak jsou přirozeným pilířem kolektivní imunity proti COVID!

Ještě jednou křičím “Děti nejsou vektorem přenosu infekce COVID!” Opatření přinášejí více škody než užitku! Toto je můj pohled zdravotníka, ale i renomovaní právníci (dr. Drgonec, dr. Harabin) upozorňují, že nařízení Hlavního hygienika Mikasa porušují lidská práva a jsou protiústavní a protiprávní.

A v kontrastu jaká jiná situace je ve Švédsku, kde se náhubek nenosí? Velká část švédské populace již má protilátky a nemají žádnou druhou vlnu a také na našem semaforu jsou zelení!
Bod 4. Východisko

Výskyt onemocnění Covid je velmi nízký, dokonce méně než 10 x nižší než uvádějí oficiální statistiky, plošné protiepidemické opatření (nošení roušek …) nemají smysl. Smysl mají opatření zaměřená na ochranu rizikových skupin, tedy na staré lidi a lidi s chronickými onemocněními.


Bod 5. Covid i očkování proti Covid – součást kampaně strachu

Povinné očkování proti Covid, to vůbec nepřichází v úvahu. Vakcínu, která by byla bezpečná a dostatečně účinná stále nemáme a její vývoj je ohrožen neúspěchem.

Už dávno se měli tito rizikoví lidé zmapovat a měli být zařazeni do systému speciální ochrany.

Už dávno všichni rizikoví lidé mohli být chráněni i tak, že by jim na lékařský předpis byly zdarma vydány respirátory třídy FFP2, nebo lépe FFP3 s téměř 100% stupněm ochrany před nákazou as ventilem, který zajišťuje pohodlné dýchání. Naopak vláda dokonce tyto respirátory nejvhodnější pro oslabené lidi zakázala používat.
Bod 6. Závěr

Strach umožňuje aby lidé přijali cokoliv, jakékoli porušování jejich lidských práv. Ne strach, ale znalosti, vědecká medicína a pravdivé informace jsou řešením! Toto je více informační choroba než infekční choroba. Pro zdraví proto dnes potřebujeme nejvíce čisté informace!

Vyzývám ke spojení praktických lékařů a pacientů dolů v našich ambulancích! Obracejte se se všemi svými problémy na své všeobecné lékaře, hledejme společně řešení. Záchrana tonoucích je v rukou tonoucích! V našich společných rukou!

Lidé, budíček! Mobilizace!


Zdroj: Lipák blog
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh