“Alláh je velký a my jsme z Lybie!” Italské ostrovy praskají ve švech pod náporem migrantů. VIDEO. Rekordní počty lodí a člunů s mladými muži v plné síle. Neziskovky jedou pašeráctví lidí na plné pecky. Potlesk z Bruselu

Připraveno s německou pečlivostí! Zatímco Brusel tlačí na přijetí migračních kvót, neziskové organizace hrnou na italské ostrovy migranty po tisících. Proměna Evropy jede na plné pecky… Čtyřkrát víc než loni. Čtěte, co na to starosta ostrova, který mu ukradli…Migranti jako na běžicím pásu (video 1 minuta)

Neziskové organizace již takřka nepokrytě pašují migranty

Italský ostrůvek Lampedusa čelí v posledních týdnech nezvladatelnému náporu tisícovek migrantů. Každý den tu přistávají desítky lodí a člunů. Migranti ovládli ostrov, který jaky by jim patřil. Jsou jich tu odhadem asi tři tisíce.

Ostrov Lampedusa je hlavním cílem migrace a jakousi vstupní branou do Evropy. Je velký asi jako Praha 8, před migračním náporem zde žilo šest tísíc lidí. Většina se již odstěhovala. Lampedusa leží jen 100 km od Afriky (Tunis). Pak je ostrov Malta a pak už Sicílie.


Ostrov Lampedusa leží na 100 km od Afriky

Je to jako lavina, volá starosta ostrova

Je to jako příval, migrantů stále přibývá, starosta ostrova Lampedusa prosí vládu, aby nasadila armádu. Italská vláda je ale nečinná a poslouchá příkazy Německa, které se snaží zachránit svůj projekt Čtvrté říše (Evropská unie).

Od začátku roku připlulo do Itálie přes Středozemní moře (většinou přes ostrov Lampedusa) nejméně 22 tisíc migrantů, přičemž za stejné období loňského roku to bylo 7 osob. Jde však oficiální čísla, podle neoficiálních odhadů letos nelegálně proniklo do Itálie přes 100 tisíc migrantů.


loading…

Pašování lidí na plné pecky

Kolem břehů Lampedusy krouží lodě neziskových organizací, placených z fondů Evropské unie, Německa a jiných zdrojů, v jejichž zájmu je kulturní a občanská transformace Evropy.

Nejaktivnější je německá nezisková organizace Sea-Eye s několika loděmi, například obří loď Alan Kurdi. Velmi aktivní je také tzv. “Banksyho loď”. Banksy je pouliční sprejer, údajný umělec, kterému se podařilo přisát na mezinárodní fondy. moři. Posádku „Banksyho“ lodi tvoří protřelí aktivisté.
Afrika jako bezedný dodavatel

Starosta ostrova Lampedusy prosí vládu o vyhlášení Nouzového stavu. „Lampedusa již nemůže tuto situaci zvládnout. Buď vláda přijme okamžitá rozhodnutí, nebo celý ostrov vstoupí do stávky,“ říká starosta Martello.

Lodě přijíždějí na ostrov, aniž by si jich všimla pobřežní stráž nebo vojenská plavidla Evropské unie. Migranti jsou z 80 procent mladí muži v plné síle. Působí to dojmem, jako by se do Evropy přesouvala armáda.
Podle uprchlické agentury OSN UNHCR je 40% všech migrantů, kteří pronikli do Itálie, tuniské národnosti. Tato informace však má nulovou hodnotu. Migranti většinou nemají doklady a z Tuniska pouze přijíždějí.


Migranti bez dokladů často prohlašují, že jsou z Lybie. Tento stát je ve válce a deportace migrantů do země původu tak odporuje mezinárodním dohodám.


Kapacita Afriky k vysílání migrantů do Evropy je prakticky bezedná. Stejně jako dluhy, které má Evropská unie a Česká republika na světových finančních trzích (Čína, USA).

Sbohem, Evropo…close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh