“Odvolejte Jourovou!” Maďarsko vrací úder. Po nenávistném útoku vrchní evropské cenzorky proti demokracii přichází odveta. “Kde bere právo hodnotit nás a ponižovat?” Ideologická zvrácenost Evropské unie v plné parádě

KOMENTÁŘ: Maďarský premiér Orbán vyzval eurkomisařku Věru Jourovou (ANO) k okamžité rezignaci kvůli jejím nenávistným slovům o “nemocné maďarské demokracii”. Výpad soudružky Jourové proti Maďarsku je zcela bezprecedentní a plně odhaluje ideologickou zvrácenost německého projektu Evropské Unie.
Evropská unie je obr na hliněných nohou. V tento projekt věří snad už jen Německo a pak tisíce přisátých úředníků a politiků s astronomickými platy.

Unie si připoutala členské státy obrovskými dluhy a především sliby, že je přeplatí ještě víc. Peníze si EU napůjčovala od světových bank s majiteli z USA, Číny a dalších zemí…

Unie zneužívá žalostného stavu ekonomik zdevastovaných hysterií kolem virtuální pandemie.


„Prohlášení komisařky Jourové jsou přímým politickým útokem proti demokraticky zvolené maďarské vládě. Jsou ponižováním Maďarska a maďarského lidu. Prvé je nevhodné, druhé nepřijatelné,“ napsal Orbán předsedkyni komise Ursule von der Leyenové, která je nadřízenou Věry Jourové.


Dopis Viktora Orbána předsedkyni EU Ursule von der Leyen: “Odvolejte Jourovou.”


Urazila naše občany a voliče

Jourová též urazila občany EU maďarské národnosti tvrzením, že nejsou v postavení, aby si mohli vytvořit vlastní názor. To je nehorázné – je to právě Jourová, která nechává cenzurovat “vlastní názory” na sociálních sítích.


Maďarská vláda požaduje okamžité odvolání Věry Jourové ze všech pozic a přerušuje s ní veškeré styky. Bouří se také Polsko.


loading…

ARFA: Jourová v roli komisařky je velkým zklamáním. Potlačuje svobodu a demokracii (výroky proti Maďarsku a Polsku), nechává cenzurovat Facebook (a spol) a podporuje migraci (výroky o údajném rasismu v Evropě). Slibovala vyřešit dvojí kvalitu potravin a skutek utek.


Zleva: Alex Soros (syn miliardáře Sorose), Věra Jourová, George Soros a Heather Grabbe (ředitelka Open Society European Policy Institute v Bruselu). Miliardář a spekulant Soros je považován za bílého koně tedy: “Nejsou to jeho peníze, které rozdává.”

Čtěte též:
Jourová se vymkla kontrole! Přichází “Protirasistická policie” a tresty pro tzv. “rasisty”. Znáte nějakého? Evropská komise přijme víc černochů do svých řad. Uršula má problém s barvou pleti

Propaganda radikálního liberalismu

Jourová tvrdě prosazuje “jedinou správnou” ideologii radikálního liberalismu. Té se Maďarsko vzepřelo například odmítáním migrantů, větší kontrolou neziskových organizací (hlavně co se týče jejich zdrojů), zákony proti zhoubnému genderismu a odmítavému postoji k Novému zelenému údělu podle svaté aktivistky Grety.


Trestem je označení Maďarska za takřka nedemokratickou zemi, kterou je podle Jourové potřeba trestat, dávat ponaučení, prostě řídit podle dogmat radikálního liberalismu.


loading…

Od roku je Jourová 2019 komisařkou pro hodnoty a transparentnost v Evropské komisi EU Ursuly von der Leyenové a je tíž její zástupkyní. Z kulturní referentky v Třebíči se tak vypracovala na jednu z nejmocnějších žen v Evropě.Je v Německu “ta správná” demokracie?

Nyní Jourová jako “ministryně propagandy a cenzury” samozvané vlády (Evropská komise) hodnotí, která země dodržuje demokracii, která ne, a zda je ten či onen názor správný nebo “není v souladu”. Z bývalé kulturní referentky se tak stal největší evropský cenzor.
Paní Jourová se dokonce ocitla v pozici, kdy hodnotí úroveň demokracií například v Německu, Francii a dalších zemích Evropské unie – a na základě jejích zpráv pak Komise koná.

Trest za nízké hodnocení” přijde napříkad při schvalování dotací pro jednotlivé státy. “Zlobivým státům (Maďarsko, Polsko, Česká republika) přiškrtí peníze pod záminkou “nedostatečné úrovně demokracie”.

Otta z BergovaZdroj: Der Spiegel

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh