Fanatický dav extrémní levice ANTIFA zaútočil na policejní koně v Londýně. Děsivá VIDEA z různých úhlů. Policista v krvi na zemi, dav jásá a hází po koních kola, kameny a lahve

Brzy i u nás? Protesty proti údajnému rasismu zachvátily Londýn a další evropská města. Již dávno nejde o rasismus. Nedaleko Downing street zaútočil dav několika tisíců stoupenců extrémní levice na policejní jednotku na koních. Ty se splašili, policista padl k zemi těžce raněný úderem do hlavy o semafor.Ulicí uhání kůň, splašený kameny a lahvemi levicových radikálů. Jezdec – policista se udeří hlavou o semafor a padá k zemi.

Dezorientovaný kůň bez jezdce pobíhá mezi davem. Ten na něj útočí koly a lahvemi.

Těžce raněný policista na zemi. Nyní v nemocnici bojuje o život.

Dav po pádu policisty na ulici na něj hází na lahve a kameny, proti splašenému koni posílá jízdní kola. Děsivý okamžik dokresluje nápis na ulici “Look left” (Podívej se vlevo), který je běžným upozorněním pro chodce.

Nemůže být ani řeči o nějakých pokojných demonstracích proti rasismu. Tohle je revoluce, extrémně levicová revoluce, která se přelévá z USA do Evropy.


V Evropě bude probíhat (stejně jako v USA) pod patronátem liberálních hnutí, u nás reprezentovaných krajně levicovou Pirátskou stranou, v Německu Zelenými (die Grüne), ve Francii Radikální stranou levice a Socialistickou stranou. Rozdíl mezi radikální levicí a liberalismem již tak nějak mizí.


Více než polovina vzbouřenců jsou mladí běloši a bělošky, z nichž nejagresivnější jsou zfanatitizované dívky. Podle účastníků demonstrace se drží zásady, že pravdu má černošská žena. Objektem jejich nenávisti jsou hlavně bílí muži.

Akce řídí fašistická ANTIFA

Podle mnoha zdrojů stojí za vzpourou militantní fašistická rasistická skupina ANTIFA, která se zaštiťuje “bojem proti fašismu, nacismu a rasismu”. Za strůjce revoluce označil ANTIFU prezident USA Donald Trump, americké tajné služby, britský tisk i účastníci demonstrací, kteří byli ostatními napadeni.

ANTIFA oficiálně odmítá, že by stála za vzpourou a její rudočerné symboly se během nepokojů objevují jen zřídka, což si experti vysvětlují jako zákulisní rozkaz. Oficiálně je za strůjce protestů považováno hnutí Black Lives Matters (BLM). Podle pozorovatelů jsou obě hnutí propojená.

Soros: Já je neplatím!

Za financováním této krvavé vzpoury stojí údajně miliardář George Soros, který dlouhodobě dotuje ultrafeministické, genderové a další organizace skrze svůj Open Society Fond. Soros tato obvinění odmítá.

ANTIFA působí v Británii dlouhodobě. Naposledy se několik tisíc jejích příznivců střetlo s policií loni v prosinci při násilném protestu po zvolení Borise Johnsona britským premiérem.


Zdroj: Express

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh