Tajný plán Milionu chvilek jak “odstřelit” premiéra Babiše. Už se paktují s krajní levicí (Piráti), krajní pravicí (ODS) a dalšími “liberály”. Víme podrobnosti – i to, kde soudruzi udělali chybu

Předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář se poslední dva týdny týden setkával s předsedy stran, které považuje za spojence ve svém boji proti premiérovi Babišovi. Nabízel jim jednoduchý plán – jenže udělal chybu.Mikuláš Minář (aktivistický spolek Milion chvilek), Bartoš (levicová Pirátská strana), Rakušan (konzervativně liberální STAN) a Minářův asistent.

Minář postupně obešel tyto strany a hnutí: ODS, Pirátská stranu, TOP 09, STAN a KDU-ČSL. Cílem prý je získat v příštích volbách o 31 mandátů více, než mají nyní všichni dohromady.

„Na každé schůzce jsme se lídrů ptali na to samé, tedy zda a jak opoziční strany zvládnou získat v parlamentních volbách v říjnu 2021 alespoň o TŘICET JEDNA mandátů více. Právě tolik totiž nynější opozici schází k parlamentní většině,“ prozradili aktivisté z Milionu chvilek.


Lidovec Jurečka, Minářův asistent, Minář. Spojení křesťanské konzervativní strany s aktivistickými liberály zůstává opředeno tajemstvím.Tajná schůzka s ČSSD?

“Podle informací, které mám, k tajným jednáním Milion chvilek a ČSSD došlo,” říká zákulisní zdroj Arfa.cz. “S jistotou však víme jen to, že se jich nezúčastnil předseda ČSSD Hamáček.”

Koaliční ČSSD je Babišova největší slabina poté, co ho při posledních hlasování opustili Komunisté – v reakci na premiérův přístup k dezinformační kauze Ruský agent s ricinem.


Poslední průzkumy (CVVM), květen 2020: ANO rekordní hodnoty (33 procent)

Únor 2018, kdy vznikla aktivita Milion chvilek. Babiš děkuje

Kde soudruzi udělali chybu

Chvilkaři však mají ve svých výpočtech s 31 mandáty chybu – a pokud zacházejí stejně i se svými účty s penězi od důvěřivých dárců, koledují si o hloubkovou kontrolu.

Opoziční strany nyní mají dohromady 68 mandátů, případný zisk dalších 31 by jim dal 99 mandátů. To je ve 200členné sněmovně méně než polovina. Poslanec Václav Klaus mladší (dříve ODS) si totiž po volbách založil vlastní hnutí Trikolóra. Následovala ho poslankyně ODS Majerová Zahradníková.
Nejméně o 33, ale spíše o POLOVINU víc

Opoziční strany, oslovené aktivisty, tedy nepotřebují o TŘICET JEDNA, ale o TŘICET TŘI mandátů více. Ve skutečnosti však ale zřejmě ani to nestačí, protože během hysterie kolem údajné epidemie koronaviru (4x méně obětí než chřipka), Babišovu ANO vzrostly preference.

Blíže realitě než oněch mylných 31 mandátů navíc, se tak zdá DVOJNÁSOBEK. Tedy: Získají v příštích volbách (říjen 2021) oslovené strany DVOJNÁSOBEK toho, co mají teď?Je tu ještě někdo, kdo nechce demokracii?

„Zisk minimálně 31 nových mandátů je náš cíl, pro který jsme připraveni udělat maximum, společně s opozičními stranami i samostatně,“ uvádí spolek Milion chvilek a dodává, že se nehodlá stát politickou stranou.

„Milion chvilek je a zůstane nadstranickou občanskou iniciativou, která spojuje všechny, kterým na demokracii záleží,” uvádí aktivisté.


V tom je základní slabina aktivistického spolku, kterému se tak trochu zasekl přísun peněz od důvěřivých občanů (na transparentní účtu přibývá jen cca tisícovka denně).

“Spojení všech, kterým na demokracii záleží” platí pro všechny české politické strany a hnutí co existují. V České republice není jediná aspoň trochu významná strana, které by “na demokracii nezáleželo.”
Chřadnoucí účet Milionu chvilek ZDE


Jak Chvilkaři vařili dort a upekli koblihu

Oslovené strany, tedy ODS, Pirátská stranu, TOP 09, STAN a KDU-ČSL jsou kromě toho tak říkajíc každý pes, jiná ves. ODS je pravicová strana, kterou lze po stavně památníků esesákům považovat již za “krajně previcovou stranu”.

Pirátská strana je ultralevice, ze stejného pytle jako vypjatí němečtí Zelení, nebo maoistické hnutí Black Lives Matter. Je napojená na extrémistické hnutí ANTIFA.

Příliš mnoho slepic, kohoutova smrt

Ostatní strany (STAN, TOP 09 a Lidovci) se pohybují v oblasti hrozby nezvolení do parlamentu.


Všechny strany však spojuje ochota revidovat Benešovy dekrety, oddanost Evropské unii, NATO, vítání migrantů a neomarxistické tendence v podobě vypjatého liberalismu. Příliš mnoho slepic – kohoutova smrt.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh