Už dost! “Konec vymývání mozků našich dětí! Genderová propaganda ničí tuto zemi.” Rumunsko jako druhá země v Evropské unii schválila revoluční zákon. Pohlavní aktivistky ječí na poplach

Rumunský senát tento týden schválil zákon, který zakazuje všem vzdělávacím institucím „propagovat teorie a názory na genderovou identitu, podle které je gender oddělený od biologického pohlaví.“ Jinými slovy: Nikdo už nesmí přemlouvat děti, že jsou ve skutečnosti někým jiným.Chlapci, kteří pod vlivem neziskových organizací tvrdí, že se cítí jako dívky a požadují přístup na dívčí toalety, případně závodí na dívčích sportovních kláních. Rostoucí počet sebevražd a plastických operací, dělají z mužů ženy a naopak. Těmto zhoubným jevům učiní zákon přítrž.

Rumunsko se stalo po Maďarsku druhou zemi v Evropské unii, která zakazuje genderovou propagnadu. Maďarsko podobný zákon zavedlo v roce 2018. Již dvě země z Evropské unie tvrdí, že genderová ideologie je zhoubná a ničí základní hodnoty.


Skvělá analýza sociologa Stephena Baskervilla: Nebezpečný vzestup genderové ideologie


Neziskové organizace přisáté v Rumunsku na tamní společnost stejně jako u nás, buší na poplach, sepisují petice a obviňují parlament z toho, že se “vrací do středověku”. Tento argument “návratu do středověku” je používám vždy, když se ukáže, že tzv. “pokrok” může být někdy cestou do pekel.
Už dost vymývání mozků dětí

Legislativa byla schválena jsou drtivou většinou rumunského parlamentu jako součást úpravy rozsáhlejšího zákona o školské politice na základě návrhu nejsilnější rumnské strany Lidové hnutí.

Zákon podpořila také druhá nejsilnější rumunská strana Sociální demokracie. 81 poslanců bylo pro a 21 proti. S návrhem nesouhlasili především strany, blízké ideologii liberalismu.Holka je holka, kluk je kluk

Zákon jmenuje činnosti, které jsou nově zakázány na všech stupních vzdělávání, ve všech vzdělávacích institucích, dokonce i na „jakémkoliv místě určeném ke vzdělávání a přípravě na výkon profese“.

Kromě aktivit, které porušují morální normy, politických aktivit nebo činností, které by mohly ohrozit duševní integritu dětí a dospívajících dětí, zákon zakazuje všechny zmínky o „teoriích či názorech tvrdících, že gender je odlišný koncept než biologické pohlaví“ a že gender a pohlaví nejsou vždy identické.

Jinými slovy: Kdo bude dětem vymývat hlavy, že jejich pohlaví může být jiné, než jak se cítí, porušuje zákon.


loading…

„Mým cílem bylo zabránit úchylkám, jaké jsou k vidění na amerických školách, ochránit před tím rumunské školy a rumunské studenty,“ řekl senátor Vasile Cristian Lungu, předkladatel zákona.Česká republika zatím na půl cesty

Česká republika uvízla v tomto ohledu na půli cesty. Ve sněmovně čeká na schválení ústavní novela, která zakotvuje manželství jako spojení „jednoho muže a jedné ženy“, ale také zákon (k projednání) legalizující stejnopohlavní manželství.

Naštěstí zatím nedošlo k ratifikaci Istanbulské úmluvy, která je považována za “genderovou pěst ultrafeminismu a neomarxismu”. Jde ale o stále otevřenou záležitost.
Čtěte též:
Obludné! Slečna Diana, dříve řidič tramvaje z Prahy: “Ke změně pohlaví a operaci mě donutili! Chci zpátky svůj knír!” A zatím jinde v Evropě: Úřady vzaly dítě rodičům, kteří nechtěli, aby si jejich dcera (15) dala přidělat penis. Už ho má

Propaganda genderové ideologie není v České republice zakázána. nicméně je na ústupu. Před dvěma lety genderová studia zanikla na Masarykově univerzitě jako samostatný obor a stala se z nich jedna ze specializací katedry sociologie.

Tento týden pak Akademický senát Fakulty humanitních věd Univerzity Karlovy schválil velkou reorganizaci fakulty. Genderová studia jako samostatné pracoviště zaniknou a zaměstnanci katedry přejdou do jiných oborů.


Zdroj: Reformy.cz, Respekt
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh