Obludné! Slečna Diana, dříve řidič tramvaje z Prahy: “Ke změně pohlaví a operaci mě donutili! Chci zpátky svůj knír!” A zatím jinde v Evropě: Úřady vzaly dítě rodičům, kteří nechtěli, aby si jejich dcera (15) dala přidělat penis. Už ho má

Dva příběhy, ze kterých mrazí.

Řidiči tramvaje panu Gabrielovi Polyakovi se změnil život, když se zamiloval do muže. “Do té doby jsem měl jsem vztahy se ženami. 17 let jsem pracoval jako řidič tramvaje. Z dřívějšího manželství mám dceru.” vzpomíná.

Pan Gabriel se šel poradit k psychologovi, kde my prý vysvětlili, že pomoc je snadná. Stačí se podrobit hormonální léčbě a nechat se operativně “předělat” na ženu. Platí to pojišťovna, takže to má zadarmo.

Poslechl. Už jako Diana Polyáková ale bývalý pan Gabriel přišel na to, že to zas tak snadné není a že to vlastně nechtěl. Nejprve se pídil, že by to chtěl zase zpátky, a když zjistil, že to nejde, dal nemocnici k soudu. Odškodné: 17 milionů korun. Obvodní soud to zamítl, ale Městský soud v Praze dal paní Dianě za pravdu. Zde stopa končí.

Pouze z druhé ruky víme, že paní Diana nakonec nedostala ani korunu a dokonce sama dluží advokátům částku kolem milionu korun.


Dívka dala rodiče k soudu, že jí nechtějí dovolit penis

“Byla to naše milá holčička. Pak se ale chytla nějaké party, začala se oblékat jako kluk. Nakonec přišla, že si chce nechat změnit pohlaví,” vyprávějí rodiče 14leté dívky z Finska.

Když jí zakázali hormonální terapii a medikamenty, dala je k soudu. O několik měsíců později měli rodiče možnost shlédnout video. Z toho, co viděli, byli v šoku.

“Už to nebyla ona. Změnil se jí hlas, mimika, byla jako jiný člověk. Je to, jako by nám zabili dítě,” říkají zoufalí rodiče.

Zdroj ZDE


Je to čím dál horší

V Česku závratně stoupá počet lidí, kteří žádají o operativní změnu pohlaví. v roce 2018 dostala speciální komise při Ministerstvu zdravotnictví rekordních 125 žádostí. V roce 2013 jich bylo pouhých 45. Změnu pohlaví v Česku hradí zdravotní pojišťovny.

Lze předpokládat, že počet operací poroste, protože propaganda je masivní. O operaci žádají velmi často mladí lidé, uhranutí větou “žiji v cizím těle”. Módní firmy angažují transgender modely, z fousatých žen, které bývaly ozdoby cirkusů, se stávají celebrity.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh