Jen pro otrlé! Rozjařený běžec plácl TV moderátorku po zadku, když ji míjel. VIDEO. Dostala šok: “On mě zmáčkl!” “Nezmáčkl!” namítá muž, kterému hrozí rok vězení a již teď dostal plným právem zákaz běhat

A to mohlo s nebohou Alex dopadnout ještě hůř! Moderátorka regionální pobočky televize CBS stála na mostě v Georgii a pokrývala místní závody v běhu. Neprve kolem ní běžela gorila a dělala na ní “Hu! Hu! Hu!” To ještě Alex zvládla. Pak proběhlo několik černochů, kterým to běhá nejlíp, a pán s parůžky.Běžci si mladou a svěží reportérku Alex Bozarjianovou okamžitě oblíbili a každý si to letmé setkání na mostě užil po svém. Někteří jen pokřikovali, jiní kolem ní mávali rukama, protože jim tak trochu stála v cestě. Bylo to milé a tak trochu “waw”, jak správně poznamenala Alex, pro kterou je již “region” jistě jen přestupní stanicí.Pak se vzadu za policejním autem (!) vynořilo monstrum – Thomas Callaway. Černé brýle, čepice do čela, černé ponožky po kolena, prostě – deviant. Nejprve se schovával za černocha, ale když byl těsně za Alex vystoupil si z háku a…Co se přesně stalo, ví jen on a jeho oběť. Alex tvrdí, že jí zmáčkl. Úchylák tvrdí, že nezmáčkl. Každopádně jednal velmi obratně, protože běžci a běžkyně, kteří běželi vedle se při “napadení” usmívali – jak je pěkně vidět na videu. Je zřejmé, že to neudělal poprvé a pokud opravdu zmáčkl, tak velmi dovedně.

Kolik žen asi osahal, když v převleku za běžce předstíral lásku k běhu! To musí být hodně vážná úchylka, když kvůli tomu běhá i maratony!Alex ono “napadení v přímém přenosu samozřejmě okamžitě nahlásila”. Včera Thomase zatkli, nyní je propuštěn na kauci 1300 dolarů. Nic mu nepomohla “video – omluva”, kterou zveřejnil v médiích. Každý pozná, že se omluvil jen na oko.

Thomasovi Callawayovi, o kterém jeho právník tvrdí, že je vzorný manžel a otec od rodiny, hrozí rok vězení za sexuální napadení.

Amerika se zbláznila.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh