Vykostili zlaté tele Evropské unie: “Buď jste muž a nebo žena”. Maďarská vzpoura proti transgender šílenství a pilíři Istanbulské smlouvy. V Česku roste počet trans-dětí


Maďarský parlament schválil před pár dny přelomovou novelu zákona, která zakazuje úřední registraci změny pohlaví. Transgenderové osoby tak podle dokladů zůstanou buď muži nebo ženami, tedy jak se narodili.


Maďarský prezident Orbán a jeho skvělý projev o zhoubné ideologii liberalismu

Základní druhy pohlaví člověka podle nové ideologie

Jde o zásadní zákon KONTRA, protože ideologie transgender je jedním z pilířů neomarxistické (neoliberální) doktríny Evropské unie, a důležitým aspektem “genderové války”, jejíž “biblí” je Istanbulská smlouva.


V České republice hájí tuto stranu barikády pod vlajkou Istanbulské smlouvy Pirátská strana, Zelení a další extremistické strany, které se díky podpoře snadno ovlivnitelných mladých lidí derou do politického středu a vytlačují z něj tradiční konzervativní hodnoty.
Změna pohlaví jako zbraň

Lidé, kteří se nechali operativně změnit z muže v ženu či naopak, dosud mohli v Maďarsku, které je od roku 2004 členem Evropské unie, nechat si změnit pohlaví i úředně. V České republice je to dosud také tak.


Kvůli rostoucími tlaku neziskových trangenderových skupin, štědře dotovaných z fondů Evropské unie, však roste počet dětí a dospělých, kteří si chtějí nechat změnit pohlaví. Jde o masivní, dramatický trend, který je zatím nebezpečný spíše dynamikou, než množstvím.


Počet žádostí o změnu pohlaví v České republice
Transgender: Klíč do srdce systému

V České republice v roce 2012 doporučila odborná komise k operaci 12 lidí, v roce 2019 už do bylo 150 lidí.


Krok jedna: Sexuolog – a pak už jde samo

Za necelých deset let tak u nás vzrostl počet lidí, kteří si chtějí nechat změnit pohlaví více než desetinásobně. Přesto jde o zcela okrajovou skupiny, jejíž zájem je však povýšen na globální ideologii. Operace navíc hradí pojišťovny a mají o ně velký zájem střediska plastické chirurgie. “Proměnu” provází dramatická konzumace hormonálních léků.


“Jde jednoznačně o výsledek tlaku neziskových organizací, kteří se zaměřují i na děti,” řekl deníku Arfa zdroj dobře obeznámený se situací. “Motivací je pro mladé lidí často jen jakýsi zvědavost, jaké to je. Dopady na jejich psychiku jsou však devastující.”

Tam a zase zpátky

Počet dětí a mladistvých, kteří se kvůli změně pohlaví obracejí na odborníky, v Česku výrazně vzrostl. V minulosti se přitom prakticky žádné případy transdětí nevyskytovaly. Počty dramatickou rostou všude tam, kde působí příslušné neziskové organizace.


Roste i počet lidí, kteří si nechají změnit pohlaví zase zpátky – byť již za cenu neplodnosti. U nás je jedním z nich Diana Polyaková, bývalý řidič tramvaje Gabriel Polyak, který po operaci žaluje lékaře kvůli změně pohlaví o 17 milionů korun.


Maďarsko – budoucnost Evropy?

Maďarský premiér Viktor Orbán po opětovném vítězství ve volbách zahájil projekt „nové kulturní éry“, zaměřený na podporu křesťanských a tradičních hodnot. Drtivého volebního úspěchu dosáhl mimo jiné proto, že postavil mimo zákon neziskové organizace (například Sorosův Open Society Fond).


loading…

Maďarský parlament již přijal usnesení proti takzvané Istanbulské úmluvě a vyzval vládu, aby nepokračovala v její ratifikaci. Istanbulská smouva je klíčovým projektem genderového hnutí a jakousi “biblí neomarxismu”.


Genderový Mein Kampf

Základem Istanbulské smlouvy je ideologie genderismu, která po falešnou vlajkou “boje za rovnost pohlaví” likviduje tradiční hodnoty a mužskou část populace. Bývá přirovnávána k fašistické ideologii.

Už v říjnu 2018 například maďarská vláda zakázala univerzitám vyučovat obor genderová studia s odkazem, že jde o “ničivou ideologii”.


Děti pod tlakem

Novelu, podle které má být v matrice a v dokladech totožnosti uvedeno „biologické pohlaví založené na zrození a genomu“, přijali maďarští poslanci poměrem hlasů 134 ku 56, čtyři se zdrželi.


Množství dětí s poruchou sexuální identity neroste jen v Česku. Loni navštívilo britskou Gender Identity Developement Service (GIDS) v Londýně 3 tisíce dětí, meziročně o 30 procent víc. Přitom ještě v roce 2009 měla tato klinika jen 97 dětských a mladistvých klientů.

Podobný vývoj lze sledovat i v USA. První kliniku zaměřenou na genderovou identitu pro děti a mladistvé otevřeli v Bostonu v roce 2007. V roce 2015 už bylo v Severní Americe na 50 podobných klinik.


Ať ti neunikne žádný příběh!

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh