JAK TAHLE ČESKÁ FEŠANDA prokoukla trik Evropské unie: “Tváří se, že zachraňuje nás, ale přitom zachraňuje sebe!” NĚMECKÝ CÍSAŘ JE NAHÝ. Miliardy jako držhubné – a proč

Zázrak! “Umlátíme je prachama! Že je nemáme? Tak budeme aspoň hodně mávat rukama, než je seženeme!” Německo a Francie jsou pro záchranu projektu Evropská unie udělat cokoli. I prodat duši ďáblu.A ďábel řekl: “Tady ty peníze máte, ale rukama mávejte stejně.” VĚČNÁ PůJČKA, tak se jmenuje ten systém, který jinými slovy znamená, že je to NAVŽDY.

Že v “době post-koronavirové” o peníze vlastně vůbec nejde, protože jsou to jen čísla, tedy digitální záležitost.


A ďábel řekl: “Tady to končí?”

Je to jako byste vám uprostřed dálnice porouchala stará rachotina, která vlastně ani nikdy pořádně nejezdila, vy jste začali zoufale otáčet klíčky a volali přitom: “Soudruzi, tohle je RESTART!”


“Italové a Španělé dostanou od hodné Unie dárky. To proto, aby ji zase nezačali mít rádi.” Tak komentuje ekonomka Markéta Šichtařová návrh Německa a Francie, aby vznikl fond Evropské unie 500 miliard eur na pomoc státům nejvíce zasaženým koronavirem.
Jednotka: Zlámaná grešle

Vzduchem začínají létat částky, které přesahují představivost občana, hlídajícího si cenu mandarinek. Proto vytvořme jednotku – a tou jsou roční výdaje Evropské unie: cca 150 miliard euro. Říkejme této jednotce “Zlámaná grešle”.


1 EU rok = 1 Zlámaná grešle


Fond EU na podporu Itálie a Španělska jsou tedy tři Zlámané grešle. Německo a užitečný idiot Francie rozjeli svůj životní projekt Zlámaná grešle, který může být i jejich labutí písní.Zusammen? Tak zaplaťte.

Podstata Evropské unie nikdy nebyla v nějakém pocitu sounáležitost, nebo “evropanství”. Šlo jen a pouze o peníze.

Státy jsou ochotny vzdát se své suverenity jen tehdy, když za to dostanou dobře zaplaceno. Jen tehdy tak nějak “zmáknou voliče” – a i to je už jen o fous, protože těch migrantů je fakt moc a ta stupidita je příliš velká.
Kdo je tady pánem

Tím se dostáváme do situace, kdy se naplno ukazuje, kdo je tady pánem. Rozhodně to není ani Česká republika nebo Polsko, natož Francie – a ani Německo to není.

Evropská unie přežije je tehdy, pokud vyžebrá nekonečně peněz, kterými uplatí své členy a bude přitom hodně mávat rukama – a vůbec neuškodí, když to bude připomínat objímání.

Ty peníze si půjčí – za jakoukoli cenu – kromě peněz. Kde?Šichtařová: Je to fikaný plán

Zde přichází ke slovu ekonomka Šichrařová:

“Je to velice fikaný plán. Málokdo ovšem dokáže rozklíčovat, co se za ním schovává. Jde o to, že ze záchranný fond EU na hospodářskou obnovu mají dostávat země nejhůř postižené pandemií.”

“Je to v podstatě stejné, jako když žádáte o úvěr u banky a nepřiznáte jí, že už jste zadlužení až po uši jinde. V takovém případě by se to klasifikovalo jako úvěrový podvod. V případě státu se to klasifikuje jako sofistikované řešení. Důsledek je ovšem stejný. Jednou vás to dožene,” říká zkušená ekonomka, autorka mnoha knih.
Kupředu na dluh

“Fond bude samostatnou právnickou osobou. Sám bude vydávat dluhopisy, a tím pádem neporoste dluh již tak předlužených zemí jako Itálie a Španělsko. A o to jde.”

“Dluh předlužených zemí se tím podaří maskovat. Evropa bude žít na dluh a bude se tvářit, jako že ho nemá,” říká ekonomka Markéta Šichtařová.Hlavní trik je v tom, že…

“A ten hlavní trik je v tom, že vlády nebudou fondu dlužit. Tady se totiž nemluví o úvěrech – tady se mluví o dotacích. Nespokojení dostanou od hodné Unie dárky.”

“Fond totiž vůbec není záchranou před koronavirem. Fond má zabránit tomu, aby po Británii neopustila EU i Itálie a možná i Španělsko.” říká ekonomka Markéta Šichtařová.


loading…

Jižní duo ví co dělá

Pozorní diváci si jistě všimli, jak se údajná epidemie vyvíjela. První naskočila Čína – a hned poté Itálie a současně se kolem z nějakého důvodu motal Írán.

Nakonec vydržela jen Itálie a tlačila svá čísla strašlivé epidemie, při které je méně zemřelých než loni a vše stojí a padá se záběry z jednoho regionu, respektive z jedné nemocnice. Množí se pochybnosti. Je to možné, že Itálie “zemřelých na koronavirus” falšovala?

Španělsko se přidalo až záhy, po několika týdnech. A udělalo dobře – nyní je tu pro něj fond.

Obrovské peníze 8 bilionů eur slíbil unii sehnal miliardář Soros – právě formou “věčné půčky”. EU zatím oficiálně nereagovala, ale neoficiálně je zřejmé, odkud peníze půjdou.


Není žádný COVID-19.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh