Vizionář David Icke: Proč bude zcela jistě druhá vlna koronaviru a s ní povinná vakcinace. VIDEO. Jak nás k tomu donutí, komu to prospěje a jak to všechno skončí

Hysterie kolem epidemie koronaviru se pomalu rozplývá, ale již prosakuje vlna číslo dvě – která bude možná ještě horší, než ta první. Spisovatel a vizionář David Icke vysvětluje, proč je druhá vlna koronaviru jistotou a co z toho vzejde.VIDEO (2 minuty) David Icke: Druhá vlna a pak povinná vakcinace. Celé video ZDE (Otevřená mysl)

Česká republika hlásí 340 obětí “zemřel s koronavirem” (od března), což je přibližně 3 x méně, než v případě chřipky a 40 x méně, než u rakoviny. 92 % zemřelých přiom trpělo nejméně jednou jinou smrtelnou chorobou.


V České republice zemřelo letos nejméně lidí za poslední čtyři roky. Zcela marginální onemocnění se stalo “epidemií” kvůli mediálnímu tlaku, statisticky není podložena.


loading…

Nechtějí, aby ten virus zmizel. Musí prodat vakcínu

David Icke: “Pokud tento virus teď zmizel, a někdy v dalších pár měsících, možná na nový rok, by přišli s vakcínou, která je pointou toho všeho, mimo jiné, řekli by: „Už máme vakcínu! Všichni budou očkovaní.”

“Pokud by se od teď do té doby nic nestalo, kolik lidí si tu vakcínu nechá dát? „Nebudu si přece dávat vakcínu. Ten virus je pryč,” řekl Icke pro portál London Real.


Premiér Babiš a vakcinolog Roman Prymula při jednáních s firmou Novavax. K výrobě vakcín (100 milionů kusů měsíčně) má dojít letos v říjnu. Druhá vlna koronaviru má být v listopadu.


David Icke již březnu (!) zcela přesně odhadl, jak se bude situace vyvíjet: Dojde k postupnému a vleklému uvolňování karanténních opatření, ale jen velmi pomalu a zvolna. “Budou říkat: My bychom to nejraději uvolnili hned, ale počkejme ještě týden, dva týdny měsíc…”


Icke: Budou to natahovat až do druhé vlny

loading…

Nedovolí opustit karanténu bez vakcinace

“Slýcháváme o tom, že bude druhá vlna. Samozřejmě, že bude… Přijde podzim, a následně zima, co se stane dít? Usmrkané nosy, kašel, chřipka, zápal plic, dýchací potíže…”

“Dokážete si představit, jakou hysterii to vyvolá, jak se všechna ta onemocnění a potíže budou přisuzovat covidu-19? A řekne se, že přišla druhá vlna. Co pak udělají? Znovu nařídí karanténu,” říká Icke.


“Nedovolí vyjít z karantény, dokud si vakcínu nevezmete. Vidíš, že další karanténa a další vlna se nejen blíží, ale je naprosto zásadní, aby prodali vakcínu,” dodává Icke.


Čtěte též:
Významná česká lékařka už toho má dost: “Okamžitě roušky dolů! Nosíte na obličejích přilepené Petriho misky! COVID-19 nikdy nebyl žádná epidemie. Druhá vlna? Jen když to bude někdo chtít. Je to obrovský byznys.”

Obří firma na vakcíny u Jevan pod dohledem Prymuly

Před několika dny koupila americká firma Novavax farmaceutickou továrnu u Jevan za za 4,1 miliardy korun. Výroba vakcíny bude zahájena letos v říjnu v objemu 100 milionů dávek měsíčně, tedy více než miliardu ročně. Sponzorem firmy Novavax je miliardář Billa Gates.

Premiér Andrej Babiš se již setkal se zástupci firmy Novavax: Koupili fabriky u Prahy, a když uspějí, nebyli bychom závislí na dovozu. Budou tam zaměstnávat Čechy.“ Spolu s premiérem Babišem se schůzky zúčastnil epidemiolog Roman Prymula, kterého mnozí obviňují z gigantického střetu zájmů.


Brzy budeme svědky podobných obrázků i u nás, kdy se polititici a veřejné řinitelé nechají očkovat proti koronaviru, aby dali příklad ostatním. Na snímku hlavní světový vakcinolog Dr. Fauci. Nechá se očkovat i Prymula?

Masová výroba vakcíny bude zahájena ještě předtím, než dojde k vyhodnocení testů lidech. “Kdybychom čekali, než dostaneme data z fáze jedna, ztratili bychom šest měsíců. Myslíme si, že šest měsíců je za pandemie příliš důležitých,“ uvedl ředitel firmy Novavax pan Stanley Erck.Další krok: Potravinová krize

David Icke odhaduje další vývoj situace takto:

“Další část toho šoku a chaosu bude potravinová krize. Pokud dokážeš kontrolovat základní životní potřeby, a jídlo je jedna z nich, pak můžeš přikazovat. Proto je chtějí kontrolovat. Za nějakou dobu uvidíme, jak se to vyjeví. Bude to další forma kontroly.


VIDEO 20 vteřin: David Icke vysvětluje svůj názor na podstatu věci

“Mají agendu pro to, jak chtějí, aby tento svět vypadal. Hoax s pandemií jim v podstatě dal vše, co chtěli. Toho se nevzdají. Chtějí postupovat dál a vystupňovat to a vzít ještě více lidské svobody. Budeme stále čelit více extrémním nařízením, čím déle se budeme podřizovat,” říká Icke.


Názory Davida Icka, který označuje “akci koronavirus” za podvod století jsou široce cenzurovány, ač jde jen o úhel pohledu, podnět k zamyšlení. Youtube, Facebook a další sociální sítě jeho příspěvky mažou a trestají ty, kdo je šíří.

Postoj nezávislé redakce Arfa je, že každý čtenář by si měl udělat názor sám.


Celá rozhovor s Davidem Ickem (s titulky) na stránkách Otevři svou mysl ZDE
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh