Ve stínu koronaviru: Bill Gates děsí obřími investicemi do umělého mateřského mléka. Souvisí to s jeho cílem snížit počet obyvatel Země? Další miliardáři “spasitelé” jdou do toho!

Miliardář Bill Gates poutá pozornost kvůli masivní výrobě vakcín proti koronaviru a prohlášeními, že je třeba redukovat počet obyvatel planety Země. Znepokojení vyvolává další Gatesova obří investice – do umělého mateřského mléka, které “nezanechává uhlíkovou stopu”.

Nejnovější podnik, štědře podporovaný Gatesem je biotechnologická společnost Biomilq, která vyvíjí výrobu mateřského mléka v laboratoři.Společnost Biomilq získala 3,5 milionu dolarů z investičního fondu, jehož spoluzakladatelem je miliardářská elita, která se netají svým cílem “spasit svět”: Bill Gates (Windows, vakcíny), Jeff Bezos (Amazon), Richard Branson (Virgin) a Mark Zuckerberg (Facebook).

Fond byl zřízen s cílem zabránit nepříznivým dopadům změny klimatu způsobeným emisemi uhlíku.


V Africe je moc dětí

Společnost Biomilq tvrdí, že cílem není zisk, byť pro tento produkt existuje velký trh, mimo jiné v Africe. A přidává děsivé prohlášení, že chce vytvořit lepší Zemi pro budoucí generace.

Problémem může být i to, že Gates ovládá i Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), který vydává klíčová doporučení a netají se plány redukce světové populace s tím, že by bylo dobré začít na africkém kontinentu.


loading…

Ačkoli Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje, aby kojenci byli kojeni aspoň po dobu prvních šesti měsíců, 60 % matek západního světa kojí kratší dobu, některé vůbec, aby si nezkazily poprsí.


Čtěte též:
Dnes testování, zítra očkování! Evropská unie se spojuje s Billem Gatesem: “Vyrobíme miliardy dávek vakcíny proti COVID-19!” Ursula von der Leyenová: “Evropa jde do toho!” Karanténa ještě rok?

Kontrola kojenců skrze mléko

Kojení je přitom jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zajistit zdravý vývoj u dětí. Mateřské mléko obsahuje tisíce jedinečných molekul smíchaných v dokonalém poměru k výživě kojence s ohledem na fáze růstu. Tato praxe, stvořená přírodou, funguje miliony let.


Jaký je zdroj lidských mléčných buněk, které Biomilq použije pro kultivaci svého produktu? Vzhledem k tomu, že mateřské mléko je bohatým zdrojem genetických informací matky, existuje riziko přenosu cizí RNA nebo DNA nebo epigenetických změn.


loading…

Mezi společnosti, financovanými “spasitelskými miliardáři”, patří například Memphis Maso (maso pěstované pomocí telecí krve), Beyond Meat (maso na bázi rostlin – hamburger z něj stojí víc, než ze skutečného masa), Impossible Foods (rostlinné uzeniny) a další.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh