PROROCTVÍ 2021: Čtenáři deníku Arfa (Argumenty & Fakta) budou úspěšní, zdraví a nenechají se oblbnout. PLUS zaručený tip: Vítězem voleb se stává… Budou globální kobylky? Mor? Cholera? Kolik let ještě ve lži jménem koronavirus?

Rok 2021 bude přelomový v každém případě, protože udá trend po letošním superklíčovém roce. Vypukne skutečná pandemie? Válka s Ruskem, dezertéři a odpírači loveni online? Bez vakcíny nejsi člověkem? Chopí se zelená mládež zbraní?


Pro štěstí 2021: Znělka deníku Arfa



Zásadní datum je hned zkraje: 6.ledna se rozhodne ve Washingtonu, zda je demokracie definitivně pasé – což byla ostatně už dávno, ale volební podvody při prezidentských volbách v USA tomu nasadily korunu, nebo daly štempl, chcete-li.


Válka s Ruskem: Vysoce pravděpodobné provokace ze strany NATO

Každopádně se zde 6. ledna sejdou statisíce lidí, aby si poslechli sbor volitelů, a buď se to zvrtne v občanskou válku, která udrží Trumpa v Bílém domě, nebo nezvrtne.


Pokud bude za prezidenta potvrzen Biden, okamžitě (v řádu týdnů) odstoupí a nahradí ho ultrafeministka Kamala Harrisová, alter ego Hillary Clintonové, ideologické kněžky extrémních feministek uvnitř tzv. Demokratické strany USA. Demokratická strana hrobníkem demokracie, to nevymyslíš.



Na feministické jádro Demokratické strany USA jsou napojené zbrojařské koncerny a budou chtít potravu, proto zcela reálně hrozí válka s Ruskem, která začne provokacemi v rámci různých cvičení NATO u ruských hranic.

Ostatně už teď je v Evropě přes 50 tisíc vojáků USA a obrovské množství vojenské techniky. Stačí jen začít, Rusko se bude muset bránit a odbytiště zbraní je tu natošup.


loading…

Korona-totalita: Ještě pět let? Zřejmě mnohem déle

Nový světový řád je nastolen, mladá a střední generace jsou pevně přisáté cecíku virtuální reality internetu. To, o čem snily tajné policie celého světa je realitou. Dnes už odevzdáváme své soukromé údaje dobrovolně a rádi (výměnou za “apku”) a to včetně sdílení polohy, nahrávání hovorů a samozřejmě fotek celé rodiny a všech známých.


Považujeme za vyloučené, aby všechny ty debilní, protiústavní a totalitní lockdowny skončily v únoru, jak některé experti předpovídají. V únoru se stane jen to, že vyvrcholí a pak začne klesat každoroční křivka chřipek a s ní ubydou počtu “nakažených” covidem.



Cílem není zdraví občanů, ale prodat co nejvíc vakcín. Tohoto kšeftu se Big Pharma dobrovolně nevzdá, stejně jako vlády se dobrovolně nevzdají totalitní kontroly občanů. Vzniknou Covid-pasy, kategorie “nežádoucí občané”, žádné cestování ani shlukování, omezení potrvají příštích několik let, pět, možná deset či víc.



Vinu na současném stavu, tisících mrtvých, 65+, kteří přišli o život kvůli strachu, šířeného médii, zanedbání prevence a odpornému odkladu operací, nese především opozice. Ta tlačila a tlačí vládu do šílených opatřeních daleko za hranice totality.



Žádná vláda v Evropě nenašla odvahu postavit se tomu svinstvu (kromě skvělého Maďarska) a místo vzdoru lízala boty Evropské unii – prodloužené pazouře globalistů. Výsledek bude: ponížení i válka. Obojí.


Babiš není hvězda, je to nejmenší zlo

Andrej Babiš není politická hvězda typu Trump, nebo Orbán v Maďarsku, je jen nejmenším zlem. Parlamentní volby v roce 2021 (podzim) budou naprosto klíčové v této přelomové době. Základní otázka nyní je, o kolik vyhraje ANO premiéra Babiše. Očekáváme 30 procent.


To mu ale samozřejmě stačit nemusí, protože opozice již ohlásila groteskní či dokonce šílené koalice jako například “průnik” ultralevicové Pirátské strany a středových, konzervativních Starostů. Nebo konzervativní Lidovci a ultraliberální kluzká TOP 09.


loading…

Tyto koalice jsou plivancem do tváře demokracie, jsou vrcholem cynismu v politice. Jsou naplněním odporného hesla “Účel světí prostředky”.


Po volbách: Spojení ANO a ODS, nudný Fiala od válu

Babišovi samozřejmě nemusí stačit ani 40 procent. Bez parťáka se neobejde. ČSSD už svou odpudivou roli odehrála a nyní si půjde lehnout. Komunisti jsou s ANO ideově neslučitelní – byť programem jistě.



Jako partner pro ANO se přirozeně nabízí SPD Tomia Okamury, která má skvělý program, ale špatnou pověst (prostě nekontrolují jedinou mediální skupinu), tak z nich zkorumpovaná masmédia udělala, ehm, extremisty, kterými nejsou ani náhodou.


Takže nakonec zbývá koalice ANO a ODS. Čekání mimo zář moci je tak dlouhé! Odvolání nudného předsedy Fialy proběhne tiše a jakoby mimochodem, žádný skandál, prostě odstoupí sám… Kdyby nedali dohromady nadpoloviční většinu, pomůže SPD a je to.


Evropská unie v roli ubohého, uňafaného psíka. Koho olíže příště?

Evropská unie se ocitla v mimořádně trapné situaci. Aby se zachránila před rozpadem, zadlužila se astronomickou částkou u amerických a čínských bank. Evropská unie je psík investičních společností Black Rock a Vanguard, jejichž zástupcem pro EU je George Soros a hlavní prodejčí Bill Gates.



Česká republika se nechala zatlačit do obrovských dluhů vůči Evropské unii a pokud se nepodaří zabránit tomu, že budou evropské soudy a zákony nadřízené těm českým, je konec.

Bude třeba nasadit švejkovský přístup jako má Polsko a včas si vystoupit z téhle lodi bláznů. Cesta ven je skrze silnějšího spojence, kterým jsou, bohužel, USA (projekt Trojmoří).


USA nechce silnou Evropskou unii, ale naopak slabou, třesoucí se, plazící se v prachu – přesně to, co se teď děje. Jako jakési odkladiště migrantů, které poslaly armáda USA vyvolání chaosu v arabském světě.


“Fuck the EU!” První dáma americké diplomacie o Evropské unii

Evropská unie hraje v této hře roli uňafaného psíka, kterému tu někdo hodí kůstku, tu ho nakopne, až odletí přes celou manéž.


Čtěte též:Nehorázné! Evropská unie odhlasovala, že Německo a Sovětský svaz začali válku společně! Přepisování historie z něhož se zvedá žaludek. Železná Uršula na stopě bílého králíka. Pro hlasovali také čeští eurohujeři. Zde jsou jmenovitě.

Určitou nadějí pro EU by snad mohla být spolupráce s Čínou, ale pro tuto velmoc EU není partner, evropský trh už je čínskými výrobky obsazený dostatečně. Také Čína si přeje slabou Evropskou unii a nepřestává se divit, jak tomuto molochu na hliněných nohou může vládnou gynekoložka.


A samozřejmě, rok 2021 bude mohutným útokem na tradiční rodinu.

Hodně štěstí a zachovejte nám přízeň!

Redakce Arfa.cz



V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh