Tito lidé vlastní Bidena, považovaného již dnes za nejvíc zkorumpovaného “prezidenta” v dějinách USA. Odvážný výlet na seznam dárců volební kampaně, kde vládne Gates, Soros, Hillary, chlapci z Facebooku…

Na první pohled zaujme dominantní postavení spoluzakladatele Facebooku Dustina Moskowitze, nejmladšího miliardáře všech dob. Joe Bidenovi věnoval více než 100 milionů dolarů (2,2 miliardy korun). Významnou roli tu hraje také George Soros a Hillary Clintonová… a především pavouci za trůny…


Vážení čtenáři, v době masivní cenzury je sdílení na sociální sítě nutnostíDěkujeme.Jde o oficiální seznam, proto je třeba si uvědomit, že jiní gigantičtí dárci se skrývají vzadu “za trůny”.

V případě Joe Bidena těmito “pavouky za trůny” především firma Black Rock, která největším správcem aktiv na světě (biliony dolarů).


Dále je tu společnost Vanguard, který se největším poskytovatelem podílových fondů a druhým největším poskytovatelem fondů obchodovaných na burze na světě po Black Rock. Její zájmy jsou především ve farmaceutickém průmyslu.


Majitelé firmy Pfizer, jejíž vakcína se prodává za miliardy. Celý seznam ZDE

Black Rock spravuje finance Open Foundation Company (Nadace George Sorose). Soros vlastní německou společnost Winterthur, která postavila čínskou laboratoř ve Wuhanu.


Vlastníci Microsoftu jsou dárci Bidena. Celý seznam ZDE

Společnost Winterthur byla koupena německou pojišťovnou Allianz, jejímž akcionářem je firma Vanguard, která je i akcionářem Black Rock, která ovládá centrální banky a spravuje zhruba třetinu globálního investičního kapitálu.


loading…

Black Rock je také (shodou okolností) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který je akcionářem společnosti Pfizer, která – jak víte – nyní prodává zázračnou vakcínu.


Bill Gates je v současné době hlavním sponzorem Světové zdravotnické organizace WHO, která vyhlásila pandemii, která zřejmě ani pandemií není (podle mnoha indicií jde o obyčejnou chřipku a pandemie je dílo médií).Takže teď chápete, jak mrtvý netopýr prodaný na mokrém trhu v Číně infikoval CELOU PLANETU virem, který nebyl smrtelnější než každoroční chřipka…Black Rock a Vanguard také spravují kapitál hlavních firem ze dvou klíčových odvětví dneška: farmaceutický a zbrojařský průmysl. Biden, pokud bude potvrzen ve funkci, dá jistě prosto oběma – pokud nebude ještě předtím vystřídán ultrafeministkou Kamalou Harrisovou, které se přezdívá “Malá Hillary”.


Bidenovou úlitbou pro zbrojařský průmysl by mohla být válka s Ruskem, vyprovokovaná NATO. Válka by zasáhla i Evropu.Hlavní přispěvatelé volebního fondu demokratického kandidáta Joe Bidena s uvedením finančních částek:

Future Forward USA…$61,272,483
Bloomberg……….….…….$57,874,653
Asana (ex Facebook)…$46,941,669
Priorities USA…………….$26,793,547
Sixteen Thirty Fun..……$24,874,655
Senátní většina PAC….…$20,689,169
Demokracy PAC……………$20,500,000
American Bridge……….…$10,260,573
Paloma Partners…………..$9,016,248
Euklidovský kapitál……….$7,009,605
Alphabet (Google)………….$6,980,876


Future Forward USA: Dustin Moskowitz, spoluzakladatel Facebooku
Bloomberg: Michael Bloomberg, stranický soudruh Bidena
Priorities USA Action: Podporovatelé Hillary Clintonové
Asana: Moskowitz a Rosenstein, spoluzakladatelé Facebooku
Sixteen Thirty Fund: Fond proti Trumpovi
Democracy PAC: George Soros
Senate Majority PAC: Miliardáři z Demokratické strany
American Bridge: George Soros
Paloma Partners: Donald Sussman
Euclidean Capital: James Simons
Defending Democracy Together (republikánští miliardáři) 6 776 862 dolarů


Zdroje: CNN Microsoft, CNN PfizerVážený čtenáři. V době masivní cenzury je třeba zůstat v kontaktu. Staň se členem klubu Arfa.cz.

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Černý Jaroslav
3 let před

Jste úžasní fandím vám. Pravda dnes? Covid není výmysl a volby USA fraška podvod. Dnešní svět hrůza.

1
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x