Koronavirus? Americké bombardéry pro překvapivý jaderný útok manévrují u hranic Ruska. Pět letů za deset dní! Provokace a pak… Už měli být dávno pryč! Co udělá Putin?

Stačí nahradit neznámý počet amerických vojáků v Evropě neznámým počtem amerických bombardérů specializovaných k jaderného útoku. Bombardéry B-2 provedly v březnu u ruských severních hranic už pět “cvičení” – nehledě na pandemii koronaviru.Bombardéry B-2 přistávají v Portgalsku 9. března. Později se přesunuly do Skotska a zřejmě i na jiná letiště (Německo, Polsko).

Podle informací serveru U.S. Strategic Command uskutečnily letouny B-12 od 9. března již pět cvičných letů u ruských hranic nedaleko města Murmansk. V Evropě přistály 9. března 2020 v blíže neurčeném počtu rámci cvičení Defender Europe.
Bombardéry USA odlétají k ruským hranicím ze Skotska

Oficiální stanovisko armády USA k nehorázným jaderným leteckým manévrům nad Evropou v době koronavirové krize je ten, že tak “demonstrují svou připravenost bojovat proti jakémukoli globálnímu nepříteli”.


Cynismus médií hlavního proudu

Cvičení Defender Europe bylo kvůli epidemii koronaviru oficiálně zrušeno, ale vojáci USA v počtu přesahujícím 50 tisíc s tisíci tanky a jednotkami vojenské techniky zůstalo v Evropě.


Přistání bombardérů B-2 ve Skotsku 25. března

Média hlavního proudu o chystaném obřím cvičení neinformovaly vůbec. První zprávy o tom, že se nějaké cvičení koná, se objevily až s oznámením, že se ruší.
Americká technika i vojáci proudily do Evropy i poté, co na kontinentu vypukla pandemie. Zastavilo je až to, když několik generálů onemocnělo koronavirem.

Stejně tak zůstává mimo pozornost médií letecká cvičení jaderných bombardérů na Evropou, která je zcela ochromena bojem s panikou kolem epidemie koronaviru.


Jaderná provokace u ruských hranic

Není jasné, kolik bombardérů B-2 Spirit Stealth je celkem v Evropě, letů u ruských hranic se účastí po dvou. Ruská hranice s Norskem by mohla být vhodným útokem na útokem USA proti Rusku v době, kdy je pozornost světa upřena jinam.Norsko na cvičeních participuje , byť ho chtělo původně kvůli koronaviru zrušit. Cvičeních se účastní také britské a nizozemské letectvo. S cvičení souhlasí většina evropských států, z nichž mnohé mají na svém území americké základny.


Bombardéry B-2 jsou navrženy tak, aby pronikly nepřátelskou obranou a provedly překvapivý jaderný útok. Jde o nejpokročilejší americký jaderný útočný letoun.


B-2 Sprit Stealth je navržen na překvapivý jaderný útok

Každé letadlo unese 16 bomb s celkovým výkonem ekvivalentním více než 1200 bombám, které Američané shodili na Hirošimu. B-2 již byl použit ve válce proti Libyi v roce 2011, ale bez jaderného nákladu.


Trump to nemá pod kontrolou

Prezident Trump opakovaně prokázal, že se mu nedaří získat pod kontrolu velení armády USA, ať se snaží sebevíc. Funguje zde stará struktura tzv Deep State, která má vlastní politiku. Ukázalo se to v Sýrii, kdy armáda odmítla prezidentův rozkaz o úplném stažení i při atentátu na íráckého generála.

Nyní Trup řeší v USA epidemii koronaviru. Načasování je tedy pro Deep State k útoku na Rusko více než vhodné.


Zdroje:

USAsafe, Eucom, Manifesto, Dvidshubclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh