Jen pro otrlé: Děsivý hologram dealera drog George Floyda jede na turné po USA. Bude rotovat na místech, kde stály sochy svržené levičáckou lůzou Black Lives Matter. Ďábelský odkaz na počítačovou hru GTA, která zradikalizovala davy

Obyvatelé Georgie, Severní Karolíny, Virginie a dalších jižních států USA spatří obrovský rotující hologram obličeje černocha George Floyda. Hologram bude promítán nad místa, kde stály sochy, svržené zfanatizovanými davy.



Obludný hologram dealera drog Floyda, ze kterého udělala propaganda hrdninu a ikonu hnutí Black Lives Matter

Jen pro otrlé: Hologram násilníka na místě, kde stávala socha hrdiny. Písmo vedle podobizny má odkazovat na počítačovou hru GTA San Andreas, která šla zdarma do distribuce krátce před vypuknutím nepokojů.

Projekt financuje Nadace George Floyda a Change.org napojené na fondy miliardáře George Sorose a Demokratickou stanu USA, která stojí za násilnými protesty Black Lives Matter a militantního hnutí Antifa.

V souvislosti s těmito násilnými nepokoji zahynuly v USA za poslední dva měsíce stovky lidí včetně dětí.

Protesty vypukly poté, co zemřel při zatýkýní černošský dealer drog a odsouzený násilník (přepadl ženu) George Floyda.





Hologram jen pro otrlé

Dosud není jasné, jakou roli při jeho smrti sehrál fakt, že byl Floyd v době zákroku pod silným vlivem drog, konkrétně látky, známé v České republice jako pervitin. Floyd zemřel při běžném zákroku, když mu po pokusu o útěk policista zaklekl na krk.


Média vlastněná skupinami napojenými na Demokratickou stranu USA (mainstream) vytvořila příběh s rasovým kontextem – to vše s cílem vystrnadit prezidenta Trumpa z Bílého domu (volby již na podzim).




Hologram Floyda bude tvořen pulzujícími žlutmi světly, které mají připomínat světlušky, nebo jakési halucinogenní oharky jointů.


Počítačová hra, která zfanatizovala davy k násilí

Když se spojí, vytvoří holografický shluk, který má připomínat tvář nejslavnějšího dealera drog světa George Floyda. Pod tím bude křiklavý textu připomínajícím populární hru Grand Theft Auto: San Andreas.

Odkaz na hru GTA je děsivý – a podle všeho jde o důkaz prediktivního plánování (deník Arfa.cz informoval jako jediné médium).

Pár dní před vypuknutím masových nepokojů (a smrtí Floyda) byla vržena na trh kultovní počítačová hra GTA – zdarma. Stáhly si ji miliony lidí, většinou mladých černochů. Hlavní postavou hry je černoch – podobný George Floydovi (†46), jehož smrt byla roznětkou nepokojů.



Slavnostního odhalení prototypu hologramu (na místě, kde stála socha generále Lee) se účastnil bratr George Floyda v ochranné roušce proti koronaviru přes obličej.


Bratr Floyda navlečený do reklamních předmětů

Na tričku měl bratr Floyda nápis „Nemohu dýchat“ vyvedený kreativní formou (ubývající písmena a ne konci čára smrti). Triko, roušky, boty, tašky, čepice, bundy a další reklamní předměty budou součástí Tour Floyd v příštích týdnech po USA.



Zdroj: CNN, Infowars




close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh