Šílené! Anarchie v USA podle počítačové hry? Prediktivní programování davu za účelem svržení prezidenta Trumpa. Kultovní hru vypustili zdarma online – pár dní před vzpourou. Černoši v ní zapalují auta, rabují, vraždí…

Tak z toho běhá mráz po zádech. Pár dní před vypuknutím masových nepokojů v USA byla vržena na trh kultovní počítačová hra GTA – zdarma. Stáhly si ji miliony lidí, většinou mladých černochů. Hlavní postavou hry je černoch – podobný George Floydovi (†46), jehož smrt byla roznětkou nepokojů.Zatčení a smrt dealera Floyda. Policisté se nechovají nijak hrubě, Floyd je jako hadrový panák, sotva chodí, zřejmě zcela zfetovaný.

Anarchisté v akci, Amerika v plamenech

“V GTA pětce jsi černoch, co krade auta, přejíždí lidi, zapaluje budovy a střílí policajty…”, napsal nám do redakce čtenář, žijící v USA.

Policista klečí na zfetovaném dealerovi

“Asi týden před tím, než to vypuklo, dala nějaká velká firma, co prodává hry online, hru dala lidem ZDARMA, aby si ji všichni mohli stáhnout a hrát. No a teď to mají v reálu, jakoby si tu simulaci vytvořili nejdříve na konzoli virtuálně a pak se to přeneslo do tohoto světa,” píše čtenář.


Prediktivní plánování skrze počítačovou hru

Na první pohled šílená konstrukce – podívali jsme se na ni podrobněji. To, co jsem zjistili, je děsivé – a okamžitě jsme si připomněli zahájení olympijských her v Londýně 2012, které mělo všechny rysy prediktivního plánování “epidemie koronaviru”.


Co je to “prediktivní programování”
Události, které vidíte ve filmu, se později skutečně stanou. Jako vizualizace jevu. ke kterému neprve dojde, protože je naplánován. Divák si pak řekne: “To znám, to už jsem viděl, to dopadne dobře…”loading…

Kultovní násilná hra zdarma online. A pak: realita

Hra GTA 5 (Grand Theft Auto), je jednou z největších her v historii, prodalo se jí 120 milionů kopií.

GTA 5 byla (nejen v USA) zdarma ke stažení týden – od 15. do 21. května 2020 na Epic Games Store. Pár dní poté, 25. května, zemřel při zatýkání černošský dealer drog George Floyd (†46).


Nepokoje v USA, prezident v krytu

Hlavní postava hry GTA 5 – v roušce

Hlavní postava hry GTA 5: Po akci

Vypukly nepokoje, které nemají v USA obdoby.

Podoba George Floyda a hlavní postavy hry je šokující. Představte si to: Statisíce, možná miliony černochů v USA si zdarma stáhne hru, ve které je v hlavní roli černoch, který vraždí, zapaluje auta a domy, napadá policisty… A tato hlavní postava se pak podobá někomu, koho v realitě zabije bílý policista.
Ostatně – jak jsme předpovídali již více než před měsícem: Celé je to nastavené tak, aby Trump prohrál volby a svět mohl vstoupit do ráje liberalismu. Jedině o tom to celé je. Pokud selže akce “koronavirus”, přijde aktivace černošských mas. Cíl je stejný: Stanné právo, Pak se do Bílého domu nastěhuje generál se strašidelným jménem Terrence J. O’Shaughnessy.


Dva světy, stejný hráč

Demonstranti při těchto nepokojích jsou většinou běloši, podporovaní hnutím Antifa, rabování a zapalování aut páchají většinou černoši z organizace Black Lives Matter. Jsou jich statisíce – a dělají v realitě přesně to, co současně zažívají ve virtuálním světě.


Z počítačové hry GTA 5

Záběr ze hry GTA 5

O co jde ve hře GTA:

Hráč je postaven do role gangstera ve velkém městě, který v průběhu hry postupně stoupá v hierarchii organizovaného zločinu. Dopouští se bankovních loupeží, vražd a dalších trestných činů.

Série Grand Theft Auto nabízí hru, která nevede lineárně k cíli pouze jedním způsobem, ale umožňuje hráči rozhodovat, co bude dělat, které úkoly bude plnit. V tom je výjimečná.


Kde probíhají největší protesty

Záběr ze hry GTA 5Ďábelský konstrukt?

V české alternativě se objevil výraz, že George Floyda je americký “student Šmíd”, tedy mladík, který nezahynul při potyčce 17. listopadu a fáma o jeho smrti umožnila změnu poměrů v tehdejším Československu.

“Americký student Šmíd” je však velmi povrchní označení jevu, který vidíme. Ve skutečnosti je to mnohem horší, než jen nějaká fáma.

George Floyd je opravdu mrtvý. Podle všeho však nešlo o náhodu, ale o předem připravenou akci – včetně následného mediálního výkladu. Pokud se na to podíváme ze středu labyrintu: “Zemřel přesně tak, jak měl, aby to mělo co největší dopad na masy, a tedy svržení Donalda Trumpa”.Máme tu podobu Floyda a postavy ze hry GTA. Pak je tu načasování: Koronavirus, který je “nemocí bílých”. Na černochovi klečel bílý policista – ono klečení má dvojí rozměr – je v USA používáno jako symbol černošského odboje. Je pět měsíců před volbami, ve který nemohli Trumpa porazit jinak – než právě takto.


Demonstrantka. Nápis na masce: “Nemohu dýchat!”

Rouška: “Nemohu dýchat!”

Liberálové hrají o všechno a klidně přitom vypálí celou zemi. Zneužijí k tomu černochy, stejně jako se předtím pokusili zneužít ženy.


Proto je médii popisován několikrát trestaný černošský dealer (seděl mimo jiné za ozbrojené přepadení, rvačky, drogy a atd.) jako “takové velké dobračisko, které nemohlo dýchat”.


Celé se to dostalo do obludné vývrtky: Nápis “Nemohu dýchat!” nosí rabující černoši a demonstrující běloši na rouškách – jako by proti koronaviru – ale ve skutečnosti, aby je nebylo možné identifikovat. Lloyd zemřel na udušení, když mu policista klečel na krku.
Policista a dealer se znali

Měla by to být výzva pro americké novináře, pokud by měli odvahu se do toho pustit: Nezdá se vám divné, že se policista a zatčený znali? Oba pracovali jako ochranka ve stejném podniku – nočním klubu El Nuevo Rodeo club.

Je opravdu smutné, že američtní investigativní novináři, z nichž hrstka se doštrachal ke zdroji – tedy až do onoho nočního podniku, kde policista a zatčený černoch pracovali ve stejnou dobu, odešli s tímto výsledkem: “Ano, pracovali tu ve stejnou dobu, ale jeden dělal venku a druhý uvnitř.”

A dál už ani krok.


Možná je to celé jen náhoda. Možná ďábelský konstrukt ze stejné dílny jako mnoho předchozích. Necháme na čtenáři, ať si udělá názor sám.Zdroje: CNN

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh