Koronavirus jako záminka vojenského převratu? Tajný scénář, jak se moci v USA chopí generálové. Vyvedou Trumpa z Bílého domu násilím? Šokující zpráva časopisu Newsweek

I když prezident Trump říká, že byl testován na koronavirus negativně, nemusí to zastavit pokus o převzetí moci. Mezi infikovanými jsou již i soudci a členové kongresu. Varianta převzetí moci armádou USA nabývá den po dni jasnějších obrysů.Pokud COVID-19 zasáhne nejvyššími politiky země, vláda bude zbavena způsobilosti, bude uvaleno uvaleno stanné právo. V tomto scénáři, který se jeví stále pravděpodobnější, bude odstaven prezident Trump ať nemocný či zdravý a kontrolu nad zemí převezme armáda a generál Terrence J. O’Shaughnessy.
Jak se zbavit Trumpa

Tajné služby tento scénář připravují již tři týdny. Tuto šokující zprávu přinesl před několika dny týdeník Newsweek. Vojáci jsou stahování z různých zemí a na základny.


Šokující zpráva z tajných zdrojů

Mnozí odborníci považují “akci koronavirus” za záminkou na svržení Trumpa, které má silné nepřátele v Deep state” hlubokém státu, ovládající destiletí chodu země,

V zemi se šíří násilí eskalované médii všemi způsoby,. například v reportáži z nemocnici v New Yorku podkreslují záběry z italské nemocnice.


Křivka počtu nakažených v USA vypadá hrozivě, ale ve skutečnosti je absolutní počet zemřelých (bez ohledu na příčinu stejný jako v předchozích letechGenerál v čele USA

Čtyřhvězdičkový generál O’Shaughnessy je velitelem uskupení NORTHCOM, vojenské autority vytvořené po 11. září 2001. NORTCOM má za úkol „hájit americkou vlast” a oblast jeho odpovědnosti zahrnuje vzdušné, pozemní a námořní přístupy USA, Kanady a Mexika.


Generál O’Shaughnessy

NORTHCOM působí na podporu vlády a dalších civilních úřadů a je pověřen desítkami tajných úkolů, včetně úkolů na ochranu prezidenta, viceprezidenta a ministra obrany. Za jistých okolností by mohli jeho vojáci vyvést prezidenta USA Donalda Trump z Bíůého domu i proti jeho vůli.


Fake news televize CBC News: Ve zprávě o newyorské nemocnici použity záběry z italské nemocnice. Média přispívají ke zkreslování faktů a panice

Trump se lehce nevzdá

Trump se netají tím, že by rád o velikonocích 12. dubna “viděl plné kostely”. Vývoj nemoci tomu však nenahrává a ani nemůže – čím víc měření, tím víc případů chřipky i covid.
USA hlásí největší počet nakažených ze všech postižených zemích světa. K dnešku (1. dubna) je hlášeno v USA 188 tisíc infikovaných. Co do počtu obětí je USA na 3. místě světa (za Itálií a Španělskem) se čtyřmi tisíci zemřelými.


Koronavirus jako mediální fikce

Prezident Trump a mnozí odborníci poukazují na to, že údajná epidemie je mediální fikce, protože nevrostl absolutní počet zemřelých. 99 % údajných obětí koronaviru navíc zemřely na jinou nemoc, například rakovinu.


Pentagon čekají velké výzvy

I co do srovnání koronaviru s jinými příčinami smrti tato údajná epidemie hodně zaostává.

Zatímco na koronavirus letos údajně zemřelo 44 tisíc lidí na světě, například na chřipka má 177 tisíc obětí, malárie 237 tisíc, AIDS 407 tisíc, rakovina 2 miliony, u porodu zemřelo 75 tisíc matek atd.


Velké pochybnosti také panují ohledně souvislosti koronaviru se skutečnou příčinou smrti a se způsobem testování.


Zdroje:

Newsweek, Dailymailclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh