“Tisíce postižených lidí po COVID-19 vakcíně!” hlásí USA. “Alergici by se neměli nechat očkovat vůbec.” Nejčasnější potíže: bolesti hlavy, svalů, zimnice…

Proč česká média neinformují o vedlejších účincích a nebezpečí vakcíny proti covid-19? Sami tomu nevěříme, že je prioritou obchod s vakcínami a ne zdraví občanů. Zde jsou rizika, o kterých lidé měli vědět.


V době masivní cenzury je sdílení na sociální sítě nutností. Děkujeme.Podle nových dat z amerického Centra pro kontrolu nemocí (CDC) jsou hlášeny tisíce lidí, kteří po podání vakcíny na COVID-19 od firmy Pfizer nejsou schopni vykonávat běžné denní aktivity nebo vyžadovaly odborné ošetření.

Jde o tutéž vakcínu, kterou se v těchto dnech začalo očkovat i v České republice.


Tisíce lidí po vakcíně onemocnělo

K 18. prosinci 2020 podalo v USA celkem 3150 lidí hlášení, které úřady označují jako “událost zasahující do zdravotního stavu“.

Všichni ti, kteří takovou událost nahlásili, “nejsou schopni vykonávat běžné denní aktivity”, “nedokáží pracovat” nebo “vyžadují péči lékaře, případně jiného zdravotnického odborníka”.


loading…

Uvedené hlášení byly realizovány prostřednictvím k tomu vytvořené aplikace v smartphonech, která využívá sms zprávy a webové dotazníky umožňující lidem rychle sdělit vládní agentuře CDC případy nežádoucích vedlejších účinků vakcín.


Tisíce lidí negativně postiženy poté, co dostali vakcínu proti Covid-19 ZDE

CDC ani firma Pfizer, výrobce dotčené vakcíny, zatím nereagovali na výzvy o poskytnutí jejich stanoviska.


Uvedené informace prezentoval dne 19. prosince 2020 Dr. Thomas Clark, který působí v poradní skupině pro očkovací praktiky epidemiologům CDC. Jde o nezávislý panel poskytující agentuře CDC své doporučení.Dr. Clark uvádí, ke dni 19. prosince 2020 bylo v USA celkově podaných 272 001 dávek vakcíny, což znamená, že vážné nežádoucí účinky mělo něco přes 1% lidí, kterým byla vakcína podána.Podle CDC z uvedeného množství hlášení bylo 6 případů anafylaktické reakce. Jde o vážnou alergickou reakci, která následuje po očkování, dodává Dr. Clark.


Zdravotní Experti CDC a FDA varují lidi s alergiemi

Ve své zprávě agentura CDC důrazně upozorňuje, že lidem s alergiemi na jakoukoliv složku vakcíny na COVID-19 nedoporučuje toto očkování. Lidé s jinými alergiemi by před očkováním měli nejprve poradit se svým lékařem.


Každý, kdo měl anafylaktickou reakci po první dávce vakcíny, by už neměl jít na druhou dávku, která se obvykle podává po 3 týdnech, upozorňuje agentura CDC.


loading…

Podle deníku Daily News mělo minimálně pět zdravotníků na Aljašce negativní reakci po aplikaci vakcíny od firmy Pfizer. Jeden z nich musel být dokonce dva dny hospitalizován v místní nemocnici.


ČTĚTE TÉŽ ZDE: Pod lupou: Podivná vakcinace premiéra Babiše (66) a válečné veteránky Řepíkové (95). Proč dostali vpich každý jinak? Co vlastně premiérovi píchli a bylo snad celé jen divadlo?

Nemocnice ve státě Illinois zase musela pozastavit očkování poté, co čtyři její zdravotníků postihly vážné reakce po očkování.


Dr. Peter Marks, ředitel Centra pro biologické vyhodnocování a výzkum (spadajícího pod agenturu FDA) pro novináře uvedl, že spolupracují s CDC a kolegy ve Velké Británii na způsobu budoucího testování na možné alergické reakce.

“Budeme analyzovat data ze všech případů hlášených negativních reakcí po očkování ve snaze přesně zjistit, co se stalo. Také se budeme snažit pochopit, které složky vakcíny mohou být za tyto reakce odpovědné, “ dodává Dr. Marks.Zaspekuloval i o tom, že jedním z možných viníků může být látka s názvem polyetylén glykol (PEG), která se nachází v nedávno schválené vakcíně proti COVID-19 od Pfizeru.


Podle FDA jsou nejběžnější vedlejší účinky únava, bolesti hlavy, bolesti svalů a zimnice. Mohou mít však i vážnější vedlejší účinky, o kterých jsme nedávno podrobněji psali v tomto článku.


ČTĚTE TÉŽ ZDE: Vzpoura lékařů proti vakcínám! Přízrak mrtvé vrchní sestry. Zdravotníci v USA masově odmítají očkování proti covid-19! Co na to Česko? Vakcína dorazí během pár dní…

Závěr: Důležité rady

Lidé, kteří podstoupí jakékoliv očkování, by neměli hned opouštět zdravotnické zařízení, ale setrvat v něm alespoň po dobu 15 minut a být sledováni, zda se u nich náhodou neobjeví vážná reakce na vakcínu.

V případě, že k takové reakci dojde, přítomni zdravotníci by měli vědět podat první pomoc, případně přivolat rychlou záchrannou pomoc. V takovém případě je třeba dále monitorovat pacienta minimálně několik hodin.


Zdroje: theepochtimes.com, badatel.net, zerohedge.com


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh