To snad ne! Příjemcům vakcíny proti covid-19 hrozí po vpichu trvalé “zamrznutí” obličeje, varují odborníci. Babišovo očkování VIDEO. Děsivá zpráva přichází až poté…

Příjemcům vakcíny Pfizer hrozí paralýza obličeje po blíže neurčenou dobu, řádově možná dnů, nebo i trvale. Americká FDA (Food and drug agency) vyzvala příjemce vakcíny proti covid-19, aby se po vakcinaci bedlivě pozorovali kvůli možné paralýze obličeje (tzv. Bellově obrně Bells palsy). FDA přitom vakcíny Pfizer schválila minulý týden ve zrychleném programu, ačkoliv tím porušila běžná všechna svá pravidla.
Očkování premiéra Babiše 27.12.2020

Dnešním dnem začalo očkování touto americkou vakcínou v České republice. První se nechal očkovat premiér Andrej Babiš v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Není známo, zda byl informován o možných vedlejších účincích.


FDA doporučuje, aby se příjemci vakcíny pozorovali kvůli symptomům Bellovy obrny. Zdroj: ZDE

Stovky milionů amerických vakcín Pfizer zakoupila za extrémně nevýhodných podmínek Evropská komise. Teď jsou rozváženy do členských států EU.


Vakcíny Pfizer jsou předražené, jejich výrobce nenese žádnou odpovědnost za vedlejší účinky, vakcína není dostatečně vyzkoušená. Včera do ČR dorazilo prvních 9750 dávek vakcíny Pfizer.


loading…

Levnější a podle všeho i kvalitnější variantu, ruskou vakcínu Sputnik, Evropská komise smetla ze stolu. Tato vakcína přitom byla k dispozici o nejméně měsíc dříve. V několika zemích zemích světa (Rusko, Argentina…) je již s úspěchem aplikována.


Kontroverzní vakcína Pfizer má být vpíchnuta 2x. Druhý vpich 21 dů po tom prvním, V tom je velký problém, protože ochrnutí obličeje (Bells palsy) se dostaví nejdráže 22 dní po aplikaci.

Očkovaný tak může dostat první dávku, pak druhou, ale obličej mu v důsledky první dávky “zamrzne” až poté.Paralýza obličeje (tzv. Bells palsy) je to vedle vážných alergických reakcích další významný vedlejší efekt, který se náhle objevil u očkovaných. Jejich varovnání přichází až tehdy, kdy už jsou v USA rozvezeny první statisíce vakcíne a byly očkobvány desítky tisí lidé (hlavně pracovníků ve zdravotnictví).


Čtěte ZDE: Vzpoura lékařů proti vakcínám! Přízrak mrtvé vrchní sestry. Zdravotníci v USA masově odmítají očkování proti covid-19! Co na to Česko? Vakcína dorazí během pár dní…

Podle FDA každý z pacientů, kterým se po vakcinaci paralyzoval obličej, čelili tomuo stavu 22 až 32 dní po naočkování. Paralýza, která doprovází Bellovu obrnu, bývá dočasné. Zda tomu tak bude i u očkovaných pacientů, se ukáže během několika dnů.


Výskyt onemocnění Bellovy obrny byl mezi účastníky studie znepokujující, ale poměrně vzácný, u čtyř z 43 000 u vakcíny Pfizer a u čtyř z 30 000 u vakcíny Moderna.


Zdroj: DISRN News


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh