Jejda! Ve volbách v USA volili Demokratickou stranu voliči, kterým je 120 let, nebo už jsou dávno po smrti. Tady je důkaz: VIDEO z databáze. Demokracie až za hrob. Jste i vy v databázi voličů USA? Nebo vaše babička? Zjistěte zde!

Příznivci Trumpa se ptají, proč hlasovací lístky ve státě Michigan zasílali lidé ve věku 120 let. K posmrtným hlasováním došlo, ehm, v nepřítomnosti. Michigan patří mezi tzv. “swing state”, tedy státy, které rozhodují volby na tu či onu stranu. Zde (zatím) ve prospěch Bidena.
Ještě o volební noci 3.listopadu měl prezident Trump v Michiganu náskok, ale ten byl zničen poté, co pro Bidena šlo velké množství pozdní pošty v hlasovacích lístcích.

Kromě mnoha dalších tvrzení o podvodech při hlasováním zaměřme pozornost na to, proč v těchto volbách hlasovali lidí, kteří jsou již dávno po smrti. Zeptejme se také, kolikrát se to stao již v minulosti.


Databáze voličů zde. Pokuste se zaregistrovat. Nebo už tam jste? A co vaše babička? Při troše štěstí…


Databáze voličů USA. Jste v ní? Zjistěte ZDE


loading…

Videa se záznamem obrazovky s informacemi z databáze voličů v Michiganu.

Zde se například ukázalo, že 118letý “William Bradley” hlasoval prostřednictvím “hlasování v nepřítomnosti” okrese Wayne v Michiganu. William Bradley zemřel v roce 1984.
Další osoba jménem June Aiken hlasovala v okrese Jackson v Michiganu. Narodila se v roce 1900, je jí tedy pěkných 120 let.


Další žena jménem Donna Brydges, narozená v roce 1901, také zjevně hlasovala prostřednictvím nepřítomného hlasování v okrese Mason v Michiganu.


ANOTHER ANOTHER ONE: Apparently Donna Brydges (born in 1901) voted via absentee ballot in Mason County, Michigan. That would make her 119 years old!

More #deadvoters #stopthesteal

Originally tweeted by Essential Fleccas 🇺🇸 (@fleccas) on .


loading…


Tým prezidenta Donalda Trumpa již podal žaloby v několika státech. Média jsou však připravena vyhlásit Joe Bidena za vítěze.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh