Tady začala občanská válka? Příznivci Trumpa obklíčili v Arizoně volební štáb, kde prý pálí volební lístky. Podvody při volbách: Více hlasů, než voličů. Zázračné nárůsty ve prospěch Bidena. USA, ostuda demokracie

Velká skupina příznivců prezidenta Trumpa se shromáždila v Arizoně před kanceláří volebního oddělení okresu Maricopa. Zde je třeba spočítat asi 600 tisíc hlasů, které zřejmě rozhodnou, kdo se stane prezidentem USA. Napětí vrcholí, hrozí krvavé střety, které se mohou rozšířit.
Dav před volební místností v Arizoně

V Arizoně je nyní sečteno 88 procent hlasů ze tří milionů. O vlásek, tedy o 14 tisíc hlasů, vede Joe Biden, kandidát Demokratické strany USA. V minulých volbách zde přitom zvítězil Donald Trump.Patová situace panuje v sedmi státech, kde je počet hlasů nesečtený, nebo sporný. Arizona však má výsadní postavení, a to mimo jiné proto, že byla televizí Fox zahrnuta do již rozhodnutých států. TV Fox je přitom považována za podporovatele prezidenta Trumpa.


Tisíce protestujících ve Virginii je shromážděno kolem stanice a požaduje vstup, aby mohli kontrolovat počítání hlasů. Volají: “Hanba Fox News!”Podle vyjádření demonstrantů je většina členů volební komise členy nebo příznivci Demokratické strany, kteří se sem infiltrovali podvodem. Lístky pro Trumpa prý ničí ve skartovačkách, nebo pálí na dvoře.


loading…

Zatímco Američané spali, přes noc najednou získal Biden ve státě Michigan 200 tisíc hlasů, které mu doslova spadly z nebe. Podobná situace nastala ve Wisconsinu. A právě výhra v těchto státech by měla zajistit Bidenovi dostatečný hlas volitelů, aby mohl vyhrát volby 

Další protesty se konají na počítacích stanicích ve státech Nevada, Georgia, Michigan, Pensylvánie i jinde.


USA jako Venezuela?

Letošní volby jsou největší ostudou demokracie v dějinách USA. Falešné zprávy hlavních médií, ideologické aktivity majitelů sociálních sítí, prefabrikovaný kandidát Biden a zfalšované průzkumy veřejného mínění.

USA jsou ukázkou toho, jak nemají vypadat svobodné volby. Jsme svědky vrcholícího puče. Vidíme jak se z “posvatného” volebního aktu stává “divadlo pro hlupáky”.


Víc hlasů než voličů

Společnost Judicial Watch vydala srovnávací studii statistik obyvatelstva a údajů o registraci státních voličů. Zjistila, že v osmi státech přesahuje míra registrace oprávněných voličů. Jinými slovy bylo registrováno více voličů, než kolik jich ve skutečnosti je.


loading…

Týká se to 29 států a 1,8 milionu „duchů“ . Společnost Judicial Watch tuto zprávu zveřejnila ještě před volbami a varovala před „špinavými volbami“, což se potvrdilo jako oprávněná obava.

Mezi tyto státy patří Arizona, Nevada, Texas, Nové Mexiko, Pensylvánie, Michigan, Wisconsin a další. Tyto státy se nyní stávají kořistí Joe Bidena a Demokratické strany způsobem, který staví USA do pozice puče ve Venezuele.


„Nová studie nadměrných voličů – neboli přízraků – zdůrazňuje nedbalost zasílání slepých hlasovacích lístků a žádostí o hlasování do seznamů voličských registrací. Špinavé hlasování může znamenat špinavé volby,” poznamenal pan Fitton z Judical Watch.


Zdroj: Judical Watch, Washington TimesV této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh