Tak to je šok: Kam zmizela chřipka? Její výskyt celosvětově dramaticky klesl. Případy chřipky “sežral” COVID-19 a jeho propaganda? V součtu je to totéž jako loni – včetně počtu zemřelých.

Záhada! Celosvětový výskyt chřipky dramaticky klesl, v některých oblastech dokonce na nulu. Ve stejných lokalitách se přitom objevil virus COVID-19 – a často ve stejném množství, jako předtím každý rok chřipka. Jak je to možné?
Chřipku způsobují viry chřipky (různé podtypy). Onemocnění COVID-19 způsobuje virus SARS-CoV-2. Je tento virus jen dalším poddruhem chřipky?


Svědčí o tom mimo jiné nová data z amerického Centra pro kontrolu nemocí (CDC), což je obdoba českého Státního zdravotního ústavu.


Závěry CDC ukazují, že celosvětově dochází ve velkém k chybné diagnostice chřipky, když je vykazována jako onemocnění COVID-19.

Může to být důsledek nafukování “pozitivních případů” COVID-19 a také důsledek podbízení výskytu COVID lékařům a nemocnicím z důvodu proplácení z pojišťoven.


loading…

Pokles skoro na nulu!

Během týdnů 40 a 41 (tedy do 11. října) bylo jen v USA až o 95% méně případů chřipky ve srovnání s minulými lety. Zde si o tom můžete prohlédnout video americké televize Fox News (ve srozumitelné angličtině):Jak je uvedeno ve videu, loni bylo v týdnech 40 a 41 organizaci CDC (obdoba českého Státního zdravotního ústavu) hlášeno 1251 případů chřipky. V roce 2020 bylo v tomto období nahlášených pouze 61 případů chřipky.

Nepotřebujete medicínské vzdělání k tomu, abyste došli k logickému závěru, že chřipka tak náhle určitě nezmizela, ale že zřejmě dochází pouze k jejímu “překlasifikaci” na COVID-19.


loading…

ČR: COVID-19 je pětina chřipky. Celkově nedošlo ke změně

Státní zdravotní ústav České republiky se ve svých týdenních zprávách vyjadřuje k poklesu případů chřipky velmi zdrženlivě a zamlženě, když pouze konstatuje pokles případů chřipky, ale není jasné o kolik.

Pokles případů chřipky v ČR je však přisuzován přísnějším hygienickým opatřením souvisejících s COVID-19. V součtu jde však o stav obdobný jako v předchozích letech, což se týká a počtu zemřelých.Počet případů COVID-19 je (nejen) u nás ve srovnání s chřipkou asi pětinový.


Také u nás vše nasvědčuje tomu, že chřipky ve skutečnosti nijak neubylo. Pouze byl její podkmen pojmenována COVOD-19.

Jak k tomu dochází?

Existují dva možné scénáře, jak jsme se dopracovali k této podivné situaci.

1) První scénář je doslova hanebný – lékaři a zdravotníci úmyslně nazývají případy chřipky případy COVID-19.

Ať už je to z finančních pohnutek nebo jako součást nějakých politických machinací, ve zdravotnictví dochází k podvodům. Možná někomu záleží na tom, aby se tato pandemie uměle nafukovala.2) Druhý scénář je více pravděpodobný. V případech COVID-19 může jít o lidi, kteří se sice nakazili COVID-19, ale neměli žádné příznaky onemocnění. Následně se infikovali i chřipkou, u které se však už příznaky projevily.

Tito lidé pak jdou k lékaři nebo na testy a tam jim diagnostikují onemocnění COVID-19, protože v dnešní době se primárně dělají testy pouze na covid. Tím dojde k překrytí počtů.

Když jsou totiž covid-testy negativní, tak až potom se dělají další testy. V případě, že prvotní testy potvrdí COVID-19, tak další testy se už nedělají. Vše se tak shodí na koronavirus a chřipka jakoby zmizela z povrchu zemského.


Ať už je to úmyslné nebo jen shoda náhod, výsledek je stejný – pandemie koronavirus se zveličuje a uměle nafukuje.

Otázka zní, proč?

Zřejmě to někomu takto vyhovuje a využívá pandemii na šikanu obyvatelstva, na upevňování své moci, na vydělávání peněz (stovky milionů za pochybně nakoupené testy) a v neposlední řadě na zavádění novodobé diktatury.


Zdroj: Státní zdravotní ústav – chřipková sezóna 2020
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh