Volby USA, souboj týdne: Matušková vs. Formanová. “Soudruh Biden? To je je marxistická kreatura!” říká Olga Matušková, vdova po zpěvákovi Waldemarovi Matuškovi. Žije na Floridě. VIDEO. Co na to paní Martina?

Dvojnásobný šok! První přivodila vdova po režisérovi Formanovi paní Martina vdově po zpěvákovi Matuškovi paní Olze. “To mi hlava nebere, co ta paní blábolí,” míní paní Olga Matušková, která žije na Floridě od roku 1986. Druhý šok je ten, který přivodila paní Olga redaktorovi České televize, když naplno vybalila, co si myslí o americké politice. Tady to je.
Martina Formanová vs. Olga Matušková

V rámci pořadu Americká volební noc na České televizi nejprve vystoupila paní Marina Formanová. Dštila jed na prezidenta Trumpa a kandidáta Joe Bidena popisovala jako světce, který všem ukáže cestu.

Pak dostala slovo paní Olga, vdova po zpěvákovi Waldemarovi Matuškovi. Redaktorovi České televize málem vypadl z ruky mikrofon. Několikrát se marně pokoušel paní Olgu umlčet. Marně. Nakonec to řekla celé.


President Donald Trump na shromáždění

Olga a Waldemar

“To, co jsem teď slyšela od paní Formanové, tak to je prostě neuvěřitelný, že člověk, kterej tady žije, si tohle může myslet,” říká paní Olga.


“Tady je to teďka v Americe tak, že 99 procent médií očerňuje prezidenta Trumpa, kterého milujou lidi. Tak, že až 50 tisíc lidma těch shromáždění… Já nevím, jestli to znáte, protože ro CNN určitě nepřenáší…”


loading…

Trump zachránil USA poté, což ji zničil Obama

“Splnil 99 procent slibů, které dal před volbami. Víc než jakýkoli prezident. Proto ho lidi milujou a žádný prezident v historii ještě neměl, aby na něj desítky tisíc lidí volali We love you, we love you! My tě milujeme!”


“Trump je úžasnej člověk, který zařídil například to, že byla nejnižší nezaměstnanost černochů v historii. Nejnižší nezaměstnanost žen, nejlepší ekonomika v historii. Dosáhl toho, že se Amerika nepoložila poté, co s ní udělal prezident Obama.”


Waldemar Matuška na Floridě se synem

Dům Matušky na Floridě

“Demokratická strana už není demokratická strana. Tom jsou frakce komunistů, které převezmou moc… Jedna z nich je viceprezidentka Harrisová, která bude zanedlouho prezident, jestli to soudruh Biden vyhraje.”


“Začalo to už když se dostal k moci prezident Obama, kterej prohlásil, že fundamentálně změní USA a svět. A to se jim nepodařilo, takže pak běsnili celý čtyři roky a hledali něco na prezidenta Trumpa, a co by na něj ušili. Nic nenašli.”


loading…

“Biden je v politce 47 let. Nedokázal nic. Dokonce sponzoroval zákony proti černochum. Za to ho napadla Kamala Harris, označila ho za rasistu a teď mu dělá viceprezidentku. Biden přijel manifest frakce Demokratické strany, která souvisí s komunismem.”


Černoši? Jsou to marxisté!

“Organizace Black Lives Matter ta vznikla jako marxistická organizace. Ty nepokoje byly hlavně v demokratickejch státech, protože demokratičtí šéfové (guvernéři, pozn. red.) nikdy nezasáhli, aby zamezili těm nepokojum. Oni je chtěli, protože doufali, že ti ublíží Trumpovi.”

“Já se divim, že někdo jako paní Martina Formanová, kdo utek z komunistický země… a když teď se tady probouzí velice silně komunistický režim… tak… no to je strašný.”


“Amerika padne. Chtěj změnit soudnictví. Chtěj změnit ústavu. Chtěj změnit všechno co Amerika vybudovala a co je jedinečný, Je to jedinečná země. Když vyhraje tahle frakce… To už není demokratická strana která bývala.”


Olga Matušková roz. Blechová (* 2. října 1948 Turnov) je česká zpěvačka a herečka. Jejím manželem byl český zpěvák Waldemar Matuška. Byla členkou dívčí skupiny Krystalky, a od roku 1966 dua Irena a Olga. Později spolupracovala především s Waldemarem Matuškou, za kterého se v roce 1976 provdala. Emigrovali v roce 1986, mají syna Waldemara.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh