Volby v USA: “To je podvod!” zuří Trump. “Tyhle volby jsem vyhrál! Proč zastavili počítání hlasů?” Demokratická strana aktérem masivního podvodu na americké veřejnost. Ta nenávist je obrovská.

Vše směřovalo ke stejně hladkému průběhu jako ve volbách v roce 2016. Trump vítězí “Landslide”, tedy celé čáře. Pak se stalo něco nevídaného. Počítání se zastavilo. Proč? A pak….: Trump vychází před Bílý dům a ohlašuje své vítězství ve volbách a podvody Demokratické strany.

Prezident Trump varoval, že se demokraté pokoušejí ukrást volby. Sčítání hlasů bylo zastaveno v několika klíčových oblastech. Jako důvod úředníci prohlásili, že lidé musí „jít spát“.


“Zvítězili jsme v těchto volbách. Toto je velký podvod pro náš národ. Chceme, aby bylo právo používáno správným způsobem. Půjdeme tedy k Nejvyššímu soudu USA. Chceme, aby veškeré hlasování skončilo,“ uvedl Trump.


“Zamrzlá” volební mapa 2020. Online ZDE

Ve chvíli, kdy mluvil se totiž dělo něco nevídaného: Volby pokračovali i po uzavření volebních místností. Do volebních místností se valí statisíce korespondenčních hlasů. O jejich pravdivosti rozhodují členové komise – většinou jen na základě porovnání podpisů. Mají na rozhodnutí několik minut.


loading…

Demokratické volby, nebo plivanec do tváře demokracie?

Krátce před ukončením počítání hlasů došlo ke synchronizovanému zastavení sčítání posledních procent hlasů v těch klíčových státech, ve kterých vede Donald Trump.


Georgia zastavila sčítání na hranici 94 % sečtených hlasů a poslala sčítací komisaře domů. Pennsylánie dokonce na 64 %. Severní Karolína po sečtení 94 % hlasů provedla totéž o několik minut později. Wisconsin zastavil sčítání na hranici 95 % a Michigan na 88 % sečtených hlasů.


Demokraté zjevně nepočítali s tím, že by Trump zaboduje i po masívní masáží veřejnosti a akcích typu Black Lives Matter nebo covid-19, do kterých investoval Deep State miliony.


loading…

Kandidát Demokratické strany a Deep State Mr. Joe Biden má v tuto chvíli jedinou šanci, jak zvítězit: Ukradením hlasů z Pensylvánie, Michiganu a pak ještě jednoho státu, např. Wisconsinu. Pak získá potřebnou většinu a stane se prezidentem USA.

Donald Trump pohrozil, že pokud volební komise ve středu neukončí sčítání, obrátí se volební tým Donalda Trumpa na Nejvyšší soud.

Podobná situace už tu byla. Roku 2000, americký Nejvyšší soud vydal příkaz k ukončení přepočítávaní hlasů na Floridě, díky čemuž se George W. Bush stal prezidentem a porazil Ala Gorea o pouhých několik stovek hlasů.
Než to všechno skončí lze už nyní říci, že letošní volby jsou největší ostudou demokracie v dějinách USA. Falešné zprávy hlavních médií, ideologie majitelů sociálních sítí, prefabrikovaný kandidát Biden a zfalšované průzkumy veřejného mínění.

Hanba Demokratické strana USA.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh