Brzy i u nás? V New Yorku postaví obří sochu černošské transgender LGTB aktivistce. Rozhodla o tom manželka starostky, i když chtěli místní obyvatelé sochu světice, která zachraňovala sirotky

V New Yorku bude stát velká socha LGTB černošské transgender aktivistky, která se živila prostitucí. Stane se tak ve jménu tažení za genderovou vyváženost soch v New Yorku, který má být nově oset sochami aktivistických žen. Rozhodla o tom manželka starosty, která de facto řídí město. Starosta New Yorku de Blasio je pod pantoflem, ač je jeho žena o půl metru menší, než on.

O nové soše rozhodovali občané v hlasování, ve kterém však získal transgender LGTB několikrát trestaný černošský prostitut jménem Marsha nula hlasů.

Z hlasování obyvatel New Yorku vyšla vítězně misionářka Frances Xavier Cabrini, která od roku 1888 šířila v USA křesťanství mezi přistěhovalci, zakládala sirotčince, nemocnice a školy.


Frances Xavier Cabrini založila v New Yorku domov pro opuštěné děti

S výsledkem hlasování však nebyla spokojena manželka starosty New Yorku černoška Chirlane Irene McCrayová (nechala si po svatbě ženské jméno). Ustanovila komisi, ve které dala jasně najevo, že nějaká jeptiška jí nebude hyzdit město.


Místo misionařky prosadila McCrayová sochu prostituta, který vystupoval Marsha P. Johnsonová, byl několikrát ve vězení kvůli násilným trestným činům a trpěl schizofrenií, když se měnil(a) v muže jménem Malcolm. Utopil se v roce 1992 pod vlivem drog v řece Hudston v New Yorku.

Ideologové Demokratické strany vykládají submisivní vztah vysokého bílého starosty a jeho trpasličí černošské manželky jako symbol vítězství barevných žen nad bílými muži a jako významný vzkaz voličkam.

Mladý prostitut transgender Marsha Johnsonová

Starosta New Yorku de Blasio před pár dny vzdal záměr vyzvat prezidenta USA republikána Donalda Trumpa k boji o Bílý dům ve volbách 2020. Místo pana Podpantoflem bude za Demokraty zřejmě nasazena do voleb už rovnou černoška nebo hispánka, nejlépe lesba. V úvahu připadá i neomarxista John Biden.


Manželka starosty Chirlane Irene McCrayová je fanatickou členkou Demokratické strany USA a osobní přítelkyní Hillary Clintonové, neúspěšné kandidátky na prezidentku Spojených států. Stejně jako ona má problém s mizejícími penězi z nadací, které vede.


Dvě mocné rodiny: Clintonovi a de Blasiovi. McCrayová vlevo. Měří 150 cm.

V rámci genderové vyváženosti má v New Yorku stát šest nových soch žen. Manželka starosty smetla hlasování občanů ze stolu a prosadila ženy, které jsou většinou genderové aktivistky a černošky nebo hispánky.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh