Konečně se něco děje! Klausové si vzali Gretu na paškál, až se jí globálně ochladilo. Kdo nám vrátí naše stáří?

Bývalý prezident a zakladatel ODS Václav Klaus promluvil na zahajovacím sněmu hnutí svého syna s názvem Trikolóra. Ten den předtím držel krátkou řeč ve sněmovně. Tedy je jejich prvních pár vteřin, které jsou odkazem na proslov dívky jménem Greta v OSN:Klaus otec pak na sněmu stručně shrnul základy tohoto nového hnutí, které může pro mnoho lidí pomoci najít odpověď na otázku “Koho volit”. Nebo také: “Koho ne”. Zde je stručný výtah.


Svoboda jednotlivce

My starší si myslíme, že dochází k rozpadu světa, útoku na svobodu jednotlivce, na rodinu, jako základní jednotky uspořádání společnosti a na národní stát, který je předpokladem demokracie,“ uvedl Klaus starší.


Útok na rodinu

„Nejrůznější gay parades se už staly běžnou součástí životů, civilizace útočí na podstatu lidského života. Pojmy otec a matka nahrazuje rodič 1 a rodič 2″.


Absurdní heslo: Chceme lepší klima

„Napadlo by nás ještě před nedávnem, že švédská školačka bude vyzývat ke stávkám proti vzdělání, že bude zvána do parlamentů různých zemí a před několika dny i k projevu na valném shromáždění OSN; že budou studenti stávkovat pod absurdním heslem Chceme lepší klima“.


Národní stát

„Je třeba dosavadní metody integrace zásadně změnit. Jsme pro evropskou spolupráci, která je předpokladem prosperity na kontinentu, ale zásadně však odmítáme vytvořit evropský centralizovaný superstát, novou globální velmoc, ovládanou západoevropskými elitami.“


Benešovy dekrety platí

„Temné a tragické okamžiky česko-německé historie pokládáme za uzavřené a rozhodnutí, která byla provedena po skončení 2. sv. války, za nezpochybnitelné,“ konstatoval Klaus s tím, dobré vztahy musí ČR vést i s Ruskem a Čínou.


Sněm zahájilo vystoupení mažoretek, což je žertovné, protože jsou zakazovány genderovými aktivistkami.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh