Pavel Novotný (ODS): “Debílek, K***a a jitrnice”. Vulgární kresba u jména kpt. Varadi z odboru extremismu a terorismu a urážka státního zástupce. Další trestní oznámení na starostu, který adoruje vojáky Waffen-SS

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) má na krku další trestní oznámení – kvůli “znevážení úřední osoby při výkonu její pravomoci”. Na předvolání k výslechu nakreslil vedle jména vyšetřovatele Michala Varadi symbol dámského přirození. A připsal “státní zástupce je jitrnice”. Vše zveřejnil na facebooku.Odbor extremismu a terorismu kriminální policie Krajského ředitelství policie ČR vede proti Novotnému dvě trestní stíhání. První je kvůli výhrůžkám smrtí poslanci Zdeňkovi Ondráčkovi (KSČM). Druhé, když hrozil smrtí bývalému policejnímu prezidentovi Stanislavu Novotnému.


Předvolání Novotného k výslechu na odbor extremismu a terorismu, které vulgárně popsal a zveřejnil na sociálních sítích

Oba případy řeší vyšetřoval kpt. Michal Varaďa, který se specialistou na nenávistné projevy na internetu. Mimo jiné měl letos v lednu na toto téma přednášku na akci Kriminologické dny v Brně (“Nenávistné projevy na internetu a jejich posuzování”).

Novotný vyšetřovatel Varaďu opakovaně označil v médiích za “debílka” a tento výraz připsal na předvolání k výslechu, které zveřejnil na sociálních sítích. Na stejný dokument také připsal “státní zástupce je jitrnice”.


Pavel Novotný pořadu iDnes Rozstřel

Předseda ODS Petr Fiala v Řeporyjích jako podpora akcím Pavla Novotného, který je trestně stíhán odborem extremismu a terorismu

Pavel Novotný odchází od soudu, kde byl potrestán za vyhrožování smrtí. Pokračuje v trestní činnosti

Podle informací deníku Arfa.cz je kvůli “znevážení úřední osoby při výkonu její pravomoci” již na Pavla Novotného napsáno trestní oznámení, které bude podáno na policii příští týden.
Stanislav Novotný, bývalý policejní prezidenta a předseda Asociace nezávislých médií

Poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM)

Oslovení odborníci redakci Arfa.cz potvrdili, že velkým problémem pro bývalého bulvárního novináře Pavla Novotného je, že ve své trestné činnosti pokračuje. A to nejen v útocích na poslance Ondráčka a bývalého policejního prezidenta Novotného, ale také na vyšetřovatele Varaďu.

“Kriminalista Míša Varaďa, co mě chce udělat za věšení vlastizrádce, soudruha lžidoktora pedagogika, svini Zdeňka Ondráčka, se mě rozhodl odstíhat i za věšení vůbec největší blahodárné svině Stanislava Novotného,“ stojí na facebookovém profilu komunálního politika Novotného vedle fotografií policejních protokolů.


Pavel Novotný již byl odsouzen za těžké ublížení na zdraví k pokutě a podmínce, dále k veřejně prospěšným pracím za porušení podmínky a k pokutě za vyhrožování smrtí podnikateli Marku Vítovi.
Novotný letos kandidoval na post místopředsedy ODS, která se chce profilovat jako konzervativní strana, ale má stále více potíží s projevy extremismu a podpory nacismu. Nejde jen o starostu Novotného, který letos v Řeporyjích umístil pomník vojákům Waffen-SS.

Jiný člen ODS, zastupitel z Jesenic Martin Lang napsal na facebook, že „Zeman je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini“.


ODS se od projevů nenávisti Pavla Novotného nijak nedistancovala, předseda ODS Petr Fiala mu naopak vyjádřil podporu. Langa z Jesenic ODS vyloučila.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh