Protektor Prymula: Kdo se nenechá očkovat, je nepřítel státu. Odpor však sílí a veřejnost se děsí: “Co s námi bude? Zavřou nás do koncentračních táborů?” Vypadá fašismus právě takto?

Komentář Tomáš Vyoral. Ministr Roman Prymula: “Lidé by si měli sami uvědomit, že budou v různém režimu – ti očkovaní, kteří nebudou muset nosit roušky a nebudou mít žádná omezení. Budou mít naopak řadu jiných bonusů a výhod. A pak jsou tu ti ostatní…”
Nejzkorumpovanější ministr zdravotnictví v historii ČR ukazuje, že vyhrožování a demagogie mu na rozdíl od boje proti údajné pandemii jde dobře. Ostatně stejně jako řízená demolice ekonomiky a společnosti.

Tomáš Vyoral, komentátor

„Teď má řada lidí problém, ale až uvidí, že vakcína je bezpečná a že naočkovaní lidé nebudou muset nosit roušky a budou mít řadu jiných bonusů, tak si myslím, že zájem bude poměrně velký,“ uvedl ministr zdravotnictví Prymula, svými odpůrci přezdívaný “Plukovník Smrt”.


Současný ministr strachu a smrti protektor Prymula už dříve zmínil myšlenku, že lidé naočkovaní (jeho) vakcínou (z jejíž provizí bude žít několik jeho generací), budou mít v budoucnu řadu bonusů a budou v jiném, lepším režimu, než nenaočkovaná „lůza“, která odmítne.


loading…

„Lidé by si měli sami uvědomit, že budou v různém režimu – ti, co budou očkováni, nebudou muset nosit roušky a nebudou mít žádná omezení,“ uvedl Prymula na iDnes koncem srpna, tehdy ještě jako překupník s vakcínami a zmocněnec pro vědu a výzkum ve zdravotnictví s platnou živností na výrobu zdravotnických prostředků.Vakcínu na COVID-19 tehdy sliboval za baťovských 99 kaček. Nyní ji, zřejmě pro „velký zájem“ avizuje zdarma. Tedy „zdarma“, neb ji zaplatí stát, tedy daňoví poplatníci, tedy my. Bude Prymulův provizní podíl větší, než při placené vakcíně?A ti, co si „dobrovolně“ bez bonusů nenechají píchnout Prymulovu vakcínu, budou mít žlutou hvězdu, nebo jinou? Nedostanou práci? Nebudou jezdit MHD? Nebudou smět mít děti? Budou internováni v táborech (pracovních) – nad nimiž bude vlát červený kříž?


Fašismus podle Wikipedie (ne že by to byl extra důvěryhodný zdroj): „Typickými rysy fašistických ideologií jsou zejména autoritativní a vůdcovský princip, vypjatý nacionalismus, militarismus, sociální darwinismus, kult modernity, mládí a síly jakož i silná ekonomická role státu chápaného korporativisticky, v němž soukromé vlastnictví musí sloužit kolektivnímu prospěchu.“

Koho mi to jen připomíná?Zdroj: Novinky, iDnes

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh