Ilona Csáková vs. plukovník Prymula: “Nikdo nebude rvát do mých dětí vakcínu! Je třeba je před tím chránit!” Tvrdě proti korona-podvodu.

Zpěvačka Ilona Csáková (50) se přidala k odpůrcům vakcinace a plošného testování na koronavirus. Obojí prosazuje nový ministr zdravotnictví Roman Prymula, jehož záměrem je použít výsledky plošného testování jako záminku pro masovou vakcinaci za miliardy korun.
Zpěvačka Ilona Csáková s rodinou

„Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře Billa Gatese a WHO,” uvedla Ilona Csáková na facebooku.


Redakci Arfa.cz Ilona potvrdila, že vláda podle ní neříká veřejnosti celou pravdu a její restriktivní opatření jsou silně přestřelená. Testy PCR, podle kterých se určuje “nákaza”, považuje zpěvačka za nevěrohodné.


loading…

Ilona: Chraňte děti před vakcínou!

“A zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, vaše životy!!!“ napsala zpěvačka na sociálních sítích.


Děti mohou vakcinaci snášet velmi těžce

K tomu pro Arfa.cz Ilona vysvětlila, že vakcína nebyla dostatečně otestovaná a nikdy by nevystavila takovému riziku sebe a svou rodinu. Zpěvačka má dva syny, Daniela (10) a Dominika (8), žijí v Brně.


loading…

Vláda na podnět ministra Prymuly již uvolnila 150 milionů korun na nákup tří milionů vakcín proti koronaviru nasmlouvaných Evropskou unií. První dodávka 300 tisíc vakcín má přijít do Česka před koncem roku.


Prymula je bývalý agent s vakcínami velkým farmaceutických firem. Jako takový přišel o místo ředitele nemocnice v Hradci Králové. Jeho firma Biovomed vydojila od nemocnice, kde byl Prymula ředitel, zakázky za 120 milionů korun, které šly z peněz daňových poplatníků.
Chybí důkaz pandemie

Zatím nebyl přeložen jediný důkaz, že je covid-19 pandemie. Počet zemřelých je dokonce nižší, než v minulých letech.

Mnohé nasvědčuje tomu, že se snaží média v čele s Českou televizí veřejnost co nejvíc vyděsit, aby pak byla aplikace vakcín snažší – a mohla být “dobrovolná”.


Vše se děje na základě PCR testů, jejichž výpovědní hodnota je však sporná. Mnoho odborníků upozorňuje, že test neměří přítomnost viru, ale sekvence DNA, kterou má v sobě každý. Tímto způsobem tak lze naměřit libovolný počet pozitivních výsledků, tedy tzv. “nakažených”.
Podle Ilony je pandemie podvod a vše se děje podle scénáře Billa Gatese, který ovládá Světovou zdravotnickou organizaci (WHO). Ta vyhlašuje pandemie jako prasečí či ptačí chřipka a nyní covid-19.Zpěvačka Ilona Csáková vydala novou desku s názvem Jemně půl.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh