Průlom: “Lhali nám o koronaviru,” říká Trump (VIDEO) a končí spolupráci se Světovou zdravotnickou organizaci WHO. Řídí ji prý Čína a Bill Gates. Evropská unie prosí: “To se nám, Donalde, vůbec nehodí!”

Příznivci teorie, že existuje cosi jako “epidemie koronaviru”, dostali další těžkou ránu. Prezident Trump oznámil, že ukončuje spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací. 400 milionů dolarů, kterými ji USA ročně dotují, přesune jinam. Evropská unie prosí: “To se nám vůbec nehodí!”
Jde o zcela zásadní průlomovou zprávu, Trumpovo oznámení zásadně zpochybňuje Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) jako garanta světového zdraví. Trump jako důvod ukončení spolupráce uvedl selhání WHO v boji proti viru a fakt, že je tato organizace plně pod kontrolou Číny.


Ke druhému důvodu třeba se postavit obezřetně. Vedle USA, která byla oficiálně největším dárcem WHO, je tu Bill Gates, který byl de facto největším dárcem WHO: Skrze Nadací Billa a Melidy Gatesových a skrze Alianci GAVI, která vyvíjí vakcíny pro africké děti.


Šéf WHO Tedros Ghebreyesus (bývalý partyzán) a Bill Gates, miliardář, majitel mnoha vakcín a patentů, jehož investice mají základ v iluzi, že existuje pandemie koronaviru

Když tedy Trump říká, že Čína ovládá WHO, ve skutečnosti to znamená, že Bill Gates ovládá WHO. Tedy: že je těsná spolupráce mezi Gatesem a Čínou. Tato zkratka je nejen srozumitelná, ale také nutná. Jak známo při volebním klání je třeba mít nepřítele, jakési zlo, proti kterému bojujeme.


loading…


Uršula: To se nám vůbec nehodí!

Předsedkyně Evropská unie (EU) Ursula von der Leyenová teď žádá prezidenta Trumpa, ještě zvážil své rozhodnutí ukončit spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Ve svém včerejším prohlášení Ursula von der Leyenová zdůraznila, že WHO musí „vést mezinárodní reakci na pandemii“ a k tomu potřebuje finanční prostředky USA.


Zoufalé prohlášení Evropské unie, aby prezident Trump přehodnotil svůj postoj ke Světové zdravotnické organizaci

„Globální spolupráce a solidarita prostřednictvím mnohostranného úsilí jsou jedinou účinnou a životaschopnou cestou k vítězství v této bitvě, které svět čelí,“ napsala von der Leyenová.


Boj proti koronaviru je pilířem záměrů německého projektu Evropské unie sjednotit Evropu, která se jim rozpadá pod rukama. Jedinou možností je nespokojené státy (Itálie) uplatit, aby z EU neodcházely stejně jako to udělala loni Velká Británie – a dodat společného nepřítele.

Vakcína proti, ehm, čemu?

Je sice zřejmé, že WHO neskončí kvůli tomu, že ji USA přestaly financovat, ale pro pověst organizace je to těžká rána. WHO neustále čelí podezření, že je ovládaná ani ne tak Čínou, jako spíše farmaceutickými firmami, vyvíjející vakcíny.


Ve stejnou dobu, kdy Trump ohlásil ukončení spolupráce s WHO, začali členové jeho týmu nosit na tiskové konference roušky. Takto je vizuálně vidět to, nač odborníci upozorňují už dlouho: Trumpův Covid-tým jde ve skutečnosti proti němu.


Prezident Trump jediný bez roušky. Ostatní ji začali nosit, aby vytvořili ve veřejnosti dojem, že je epidemie, a začali se bát ještě víc než dosud. Oba (vzadu) jsou napojeni na farmaceutické firmy.

Hlavní epidemiolog Dr. Fauci je vyšetřován kvůli obrovskému střetu zájmů, když stál posledních 40 let v pozadí všech údajných celosvětových epidemií (Ebola, AIDS, ptačí chřipka…) a přitom vlastní stovky patentů proti nim.Stále jasněji se z mlhy strachu vynořují kontury gigantického podvodu, když se ukazuje, že není žádná epidemie. Že není žádný COVID-19. Definitivní odpověď však přinesou až statistiky.


Statistiky: Je méně zemřelých, než loni, takže…

Již nyní je jasné, že více než 90 procent údajně zemřelých “na koronavirus” ve skutečnosti zemřelo na jinou nemoc jako je rakovina, cukrovka, infarkt a podobně. Také už se ví, že lékaři dostávají příplatky za to, když na úmrtní listy zanesou COVID-19 jako komorbiditu, i když měl pacient třeba masivní rakovinu jater.

Podle statistik je COVID-19 zcela okrajovým onemocněním, méně častým než chřipka. Více lidí na světě letos spáchalo sebevraždu, než že “umřeli s koronavirem”.

Nejdůležitějším údajem je, zda letos celkově umřelo více lidí než loni. Například v České republice už odpověď známe: v roce 2020 dosud zemřelo méně lidí než v roce 2019 (o několik set) a dokonce výrazně méně, než v roce 2018 (o dva tisíce).

Podle statitsik tedy v České republice žádná epidemi nebyla, byl jen médii uměle vytvořený strach z ní a zfalšované statistiky.


Statistiky hovoří jasně. Volně ke sdílení!O co jim jde?

Často slýcháme otázku: “No jo, ale proč by to dělali?” Odpovědí je několik. Jmenujme jednu: 25 nejbohatších na světě vydělalo na koronaviru 255 miliard dolarů za pouhé dva měsíce (mezi nimi Bill Gates).


Zkrátka: Hraje se o všechno a proto jsou blížící se prezidentské volby v USA (již za pět měsíců!) nejdůležitější v historii – pro celý svět.Zdoje: Forbes – Zbohatli na koronaviru, Prohlášení EU k Trupovi

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh