Odporné! Brutální útok fašistů na Klause mladšího s malou dcerou Eliškou (6) na Národní třídě: “Zkurvysynu! Putinova děvko!” “Zrádče!” Táhni!” Stejný dav pak líbal Kalouska a volal: “Mirek na hrad!” Vlna nenávisti se vymyká kontrole

Nenávistná skupinka napadla Václava Klause mladšího u pietního místa na Národní třídě, kam šel se svou nejmladší dcerou Eliškou (6 let) zapálit svíčku u příležitosti svátku 17. listopadu. Nejagresivnější útočník měl placku organizace Milionu chvilek. Dav vykazoval silné fašizující tendence.


Dav zaútočil na Václava Klause s dcerou na Národní třídě

Klause mladšího přivítal zfanatizovaný dav u pamětní desky řevem: „Hanba, hanba“! “Táhni vocaď!” “Fuj!” “Vem si dítě na obranu!” “Srabe!” Zrádče!” “Parchante!” “Táhni s fotrem do prdele!”, „Putinova děvka!“ a další. Podobným způsobem jednali fašisté a nacisté se svými odpůrci.


Nejhlasitější křikloun měl na klopě placku Milionu chvilek pro demokracii

Je zázrak, že se nikomu nic nestalo a zůstalo jen u agresivních slovních výpadů. Klaus přišel naštěstí ve společnosti svých kolegů z nového hnutí Trikolóra, kteří ho i s dcerou obklopili a zabránili fyzickému napadení. Eliška však utrpěla šok a táta ji musel utěšovat.


Václav Klaus ml. chodí s dětmi se svými dětmi na pietní místo na Národní třídě každý rok. Také letos bylo u památníků několik rodičů s dětmi (jak je zřejmé i z fotografií). Nikdy nedošlo k vážnějšímu incidentu – až letos, kdy byl dav nabuzený k vrcholné nenávisti.


Václav Klaus ml. s dcerou Eliškou (6)

Před radikalizací části společnosti varoval nedávno prezident Miloš Zeman. Za extremistické skupiny označil především část TOP 09, ovládané bývalým ministrem financí Miroslavem Kalouskem. Ten též má, jak známo, problémy s alkoholem. Extremistické tendence lze pozorovat i u hnutí Milion chvilek, které pořádalo o den dříve demonstraci na Letné.


Václav Klaus na svém facebooku později uvedl: „Takovej ten pocit, když jako účastníku demonstrace 17.11.89, se vám po třiceti letech snaží samozvaný pouliční výbor zakázat zapálit svíčku na Národní.“


Foto z Klausova facebooku

Václav Klaus byl v listopadu 1989 jako student účastníkem protesních pochodů. Je synem bývalého prezidenta Václava Klause (2003 – 2013). Ten nyní údajně zvažuje prezidentskou kandidaturu pro rok 2023.


Václav Klaus mladší se svými dětmi

Tentýž zfašizovaný dav řval 17. listopadu ráno na premiéra Babiše, při příchodu extrémisty Kalouska však zjihl, tleskal, někteří Kalouska líbali a volali: “Mirek na Hrad.” V davu lze vypozorovat silné protiruské tendence a adoraci Evropské unie, ovládané Německem.


Předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus ml. je otcem čtyři děti, nejmladší Elišku, s níž byl na Národní třídě má s bývalou manželkou Lucií. Svatbu měli v roce 2013. První tři děti (Vojtěch, Kateřina, Jakub). Od roku 2017 žije Václav Klaus ml. s partnerkou Simonou.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh