Zlatý hřeb programu ukradené revoluce: Komunista z NATO generál Pavel, který má rád mír, zahajuje 17. listopadu prezidentskou kampaň. Kalouskův muž v plné polní. Co je pravdy na tom, že pro NATO pracoval jako “rušička”? Začíná česká verze operace Trvalá svoboda

Mediální masáž to bude nevídaná a zapojí se do američtí poradci. Zapomeňte na jména jako Kocáb, Halík, Ruml natož extremista Pánek. Ve hře Prezident 2023 se bude se hrát jenom o amerického generála Petra Pavla.

Když uspěje USA a neomarxisté s Pavlem, dostanou vše, co chtějí. Dostavbu jaderné elektrárny, absolutní poslušnost, odbytiště zbraní za miliardy a jako bonus oslabení “neporazitelného” premiéra Babiše…


Prezident Miloš Zeman si o generálovi Pavlovi myslí toto: “Generál Pavel by se měl věnovat armádě, které rozumí a nikoli politice, které nerozumí.”Generál Pavel politice nerozumí, ale ani nemusí.

Pavel zahájil kampaň už dávno, oficiálně však až 17. listopadu na Václavském náměstí. Bakalova média (Česká televize, Respekt, Aktuálně…) masírují nenápadně veřejnost více než rok. Je to zřejmě poslední šance, jak zvrátit vývoj. Pro začátek jsou z google vymazány všechny fotky, které by mohly ukázat Pavla v negativním světle. Na těch, co zbyly, vypadá jako model.

Protistrana navíc zatím nemá alternativu. V úvahu snad připadá jen opětovná kandidatura Václava Klause, varianty jako Andrej Babiš, Václav Klaus mladší, nebo Tomio Okamura lze považovat za zcela okrajové. Snad kdyby Babiš vytáhl z rukávu třeba Jourovou, ale i to je málo.

Situace je tedy vážná. Pavel je pro “zemanovské křídlo” nesrovnatelně silnější soupeř, než byl Drahoš.


Voják armády USA

Co víme o generálovi Pavlovi kromě toho, že složil přísahu Varšavské smlouvě, vstoupil v roce 1985 do komunistické strany, a měsíc po revoluci, v prosinci 89 z ní vystoupil? A že byl v letech 2015 – 2018 předseda vojenského výboru NATO?

Především – vzhledem ke své kariéře posledních let je v podstatě americkým vojákem.


Sám Pavel své působení v KSČ z pochopitelných důvodů zlehčuje. Faktem však zůstává, že vyrůstal v rodině vojenského zpravodajce.

“Málokdo, a já vůbec ne, si tehdy asi uměl představit, že by mohl celý režim zkolabovat. Já jsem si spíš představoval, že se bude méně partajničit… Když potom po dvouletém kandidátském období za mnou přišli se vstupem do strany, tak jsem v tom viděl i šanci… Proto jsem to v roce 1985 podepsal,” uvedl generál Pavel před pěti lety v rozhovoru pro časopis Reportér.


“V prosinci 1989 jsem šel s klidným svědomím vrátit stranickou knížku. Prostě jsem si řekl fajn, tak tohle už máme z krku, teď budou věci jinak,” řekl generál Pavel pro časopis Respekt.


Kalouskův muž

Je třeba dodat, že funkce předsedy vojenského výboru NATO neznamená, že by někomu velel. Je to spíše funkce mluvčího a poradce generálního tajemníka NATO, přičemž je jasné, že ani generální tajemník není ten, kdo skutečně NATO velí. Tato organizace je plně pod kontrolou amerického “Deep State” (hlubokého státu) a na něj napojených zbrojařských koncernů.


Za pozornost stojí Pavlova adorace Miroslava Kalouska: “Vyčnívá na české politické scéně jak intelektuálně, tak zkušenostmi,” nechal se slyšet Pavel. Při vší úctě k nestorovi české politiky – ve srovnání s tím, o co se tady hraje, je Kalousek malá ryba.

Sám sebe označil Pavel za liberálního demokrata. To je pro vojáka v podstatě protimluv. Jde o prohlášení politika, kterému to poradili.


Zdroj říká, že…

Za pozornost stojí rozhovor, který poskytl o generálu Pavlovi pro Parlamentní listy letos v lednu plukovník generálního štábu ve výslužbě Zdeněk Zbytek.

“Petr Pavel měl jako mladý poručík a člen KSČ dobré kádrové hodnocení i kvůli rodině. Jeho otec, komunista, byl vojenským zpravodajcem, zachycoval a analyzoval zprávy západních armád.”

“Po pěti letech služby u elitní výsadkové brigády v Prostějově byl Pavel vyslán na Vojenskou akademii Antonína Zápotockého do Brna, kterou ukončil v roce 1991 a hned poté nastoupil kariéru důstojníka na generálním štábu československé armády, do sekce vojenského zpravodajství,” říká plukovník Zbytek.


V Jugoslávii padl do zajetí

A v letech 1992 až 1993 působil Pavel v mírové operaci OSN ve válce v Jugoslávii. Dostal za úkol evakuovat francouzskou jednotku z obklíčení Srby i Chorvaty”. Při této operaci padl velitel Pavel a s ním asi třicet “jeho” českých vojáků do zajetí. Nakonec je ale všechny pustili, takže vlastně úkol splnil.

Generál Pavel bojoval z týlu po boku USA už proti Afghánistánu

“Po návratu z Jugoslávie stal z Pavla klasický zpravodajský důstojník. Byl prý i dva roky vojenským diplomatem v Belgii, poté rychle za sebou absolvoval několik západních vojenských škol (USA, Brusel, pozn. red.) a zpravodajských kurzů. Rychle stoupal nahoru,” uvedl plukovník Zbytek.


V roce 2003 se Pavel podílel jako zástupce ve velitelství operace Trvalá svoboda v Tampě v USA. Operace Trvalá svoboda je spojována především s agresí USA proti Afghánistánu.


Podpora turecké agrese

V roce 2012 jmenoval tehdejší prezident Václav Klaus generála Pavla do funkce náčelníka generálního štábu. Do úřadu předsedy vojenského výboru NATO Pavla navrhla Sobotkova vláda v roce 2014.

V lednu 2018 generál Pavel podpořil tureckou invazi do Sýrie proti syrským Kurdům.


Generál Pavel s manželkou Evou

Generál Pavel mluví velmi dobře anglicky a francouzsky. Z prvního manželství s Hanou Pavlovou má dva syny. Podruhé se oženil s podplukovnicí Evou Pavlovou, s níž se seznámil, když se rozváděl s první ženou. Vychovávali spolu tři děti.


Objevily se fámy, že se Petr Pavel podílel v USA na vývoji zbraní, založených na patafyzice. Tyto zprávy se nepodařilo ani potvrdit, ani vyvrátit.


Pozn. red.: Výše uvedené informace jsou čerpány z veřejných zdrojů.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh