Šokující svědectví zdravotní sestry z první linie: Média z nás dělají hlupáky, falešné testy, cenzura názorů, strach. Žádná epidemie není a nebyla. Teprve to všechno začíná!

Televize Seznam TV přinesla šokující rozhovor se zdravotní sestrou jménem Bri z Los Angeles, která pracuje na jednotce intenzivní péče a denně přichází do styku s nemocnými. Děsivá situace s se velmi podobá té v České republice.Média šíří paniku, statistiky o COVID- 19 jsou zkreslené. Mediální šílenství zřejmě způsobilo více úmrtí, než nemoc samotná. Rozhovor moderátora Michal Šopora pro Seznam TV na úsvitu nové epidemie COVID-20 přináší naději, že to někdo zastaví. Sdílejte!


Zdravotní sestra Bri: “Strach, šířený médii, je horší, než samotná nemoc.”

Celý rozvor Michal Šopora pro TV Seznam se zdravotní sestrou z Los Angeles ZDE (tento odkaz vás odvede jinam, proto si nejdříve přečtěte text a ukázku níže).

Rozhovor je třeba také hodnotit z toho hlediska, že největší česká internetová společnost Seznam se věnovala zpravodajství o COVID-19 jako podporovatel verze, že pandemie existuje, opatření jsou nutná a všichni, kdo tvrdí něco jiného, lžou. Také v tomto směru jde o přelomový počin.


Rozhovor se sestrou, která neměla strach

“Máme méně pacientů než obvykle a u pouhých 5 % bylo diagnostikováno onemocnění COVID-19. Takže velmi, velmi malé procento,” říká zdravotní sestra Bri z jednotky intenzivní péče.
Strach jako způsob kontroly

“Média používají model strachu, aby získali kontrolu nad populací. Když lidem řeknou, že jsou miliony nakažených a miliony zemřou, vyvolá to v nich strach. Pokud by to nebylo tak velké, možná by nedodržovaly všechny ty zákazy a příkazy.


“Nemocnice posílají zaměstnance domů, protože nemají dostatek pacientů, natož těch, i nichž byl diagnostikován COVID-19.”

Každopádně byl na základě vládních nařízení snížen počet běžných zákroků, aby byli nemocnice připraveny na nápor epidemie. Ten prostor ale není využíván, protože je jen velmi málo nemocných s COVID-19.”


POZNÁMKA:
Zkušenosti sestra z L.A. se zcela shodují se závěry českých lékařů (Pirk, Balík, Žaloudík..)Test na COVID-10 je fikce

“Co se týče testování: Do dnešního dne nikdo neizoloval ani neidentifikoval vlastní virus. Provádí se PCR test (Polymerázová řetězová reakce) ve které se vezme vzorek biologického materiálu a hledá se RNA (ribonukleová kyselina) organismu.”

“Když tento test vytvořili, neizolovali virus, místo toho izolovali genetický materiál. Našli určitou sekvenci a řekli: Toto je COVID-19. O tomto genetickém materiálu přitom nelze s jistotou říci, že jde o virus.”


POZNÁMKA:
Není to ani virus! Na začátku označil sekvenci RNA, kterou pak hledají. To umožňuje označit vetší množství infikovaných.Není to ani virus!

“Neizolovali virus, ale RNA (ribonukleová kyselina) a ta je v nás všech, má ji úplně každý. Našli určitou sekvenci této RNA, tu označili jako COVID-19, a hledají ji u testovaných lidí.”“Tento test má vysokou míru chybovosti. Není prověřen tím, čemu říkáme v medicíně Zlatý standard, nebyl prověřen sni časem. Neznám v mém okolí nikoho, kdy by byl nemocný na COVID-19.”


PROČ?
Proč se to děje? Odpověď se zdá být jednoduchá. Cílem je snížení populace. Prostředkem k tomu bude vakcinace ve jménu dobra. Řeknou: “Jde nám o vaší bezpečnost!”


Podvody na příkaz WHO

“Všechny odhady kolik lidí onemocní a kdy onemocní ukázaly jako nesprávné. Je mnohem méně lidí, kteří jsou infikováni a mnohem méně těch, kteří umřeli.”

“Světová zdravotnická organizace WHO doporučila, že nemocnice mohou označit jako oběť COVID-19, i když u něj nebyla nalezena infikace a šlo o pouhé podezření. Dokonce ani když vůbec nepoužijete test, jsou zemřelí označeni jako COVID-19.”

“Tato situace se vytváří uměle, aby bylo statisticky dosaženo vyšších čísel.”POZNÁMKA:
Označují jako oběť koronaviru i ty, kteří nebyli vůbec testováni a zemřeli třeba na rakovinu!


Podvody s příčinou smrti

“Umírá méně lidí lidí na zápal plic či chřipku než v průměru v jiných letech, tak vše nasvědčuje tomu, že jsou jako oběti COVID-19 uváděny případy, které nemají s COVID-19 vůbec, ale vůbec nic společného. (pozn. red: rakovina, cukrovka…)”

“Zveřejňují se nepravdivá čísla, aby bylo dosaženo paniky. 80 procent těch, i nichž byl diagnostikován COVID-19, nemají vůbec žádné příznaky a zcela přirozeně se vyléčí sami.”Čtěte též: Pět českých lékařů upozorňuje na falešný výklad statistik ohledně koronaviru

Úmrtnost jako chřipka

“Říkají, že je velké procento úmrtnosti a je to založeno na tom, že testovali jen zlomek populace. Ve skutečnosti je úmrtnost na COVID-19 velmi blízká běžné chřipce. Je vzdálená onemocněním jako SARS nebo MERS.”

“Úmrtnost je tak 0,2, tady jako chřipka. Původní odhady přitom byly úmrtnost 10 % nebo něco tak šíleného.”


POZNÁMKA:
Na začátku “epidemie” byli ti, kteří označovali koronavirus za běžnou chřipku, prohlašováni za lháře a šiřitele Fake News.


Kolik lidí zabila média?

“Média děsí lidi, ukazují zkreslené statistiky. Jsem si jistá, že strach, který vyvolaly a vyvolávají média, je horší, než nemoc samotná. Je opravdu těžké získat pravdivé informace, protože média často patří společnostem, kteří mají zájem na prodeji léků, nebo jde o inzertní partnery.”


POZNÁMKA:
Média vždy žijí z mrtvých a z tragédií, ale hysterie kolem koronaviru je už šířením poplašných zpráv, s lidskými oběťmi (strach, odložené operace).


“Je třeba číst také alternativní zprávy, které mají často pravdivější informace, protože není jejich zájem šířit strach.”

“Lékaři a sestry se o tom bojí mluvit, protože mají strach, že přijdou a práci. Nedovolují lidem, aby mluvili o tom co vidí.


Kontakt na moderátora Seznam TV Michala Šopora


Čtěte též: Americký Mengele: Stál a všemi epidemiemi za posledních 40 let a koronavirus předpověděl v roce 2017
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh