Hnízdo zla. Anarchisté a agresivní feministky se v Berlíně rvou s policií. VIDEO. Požáry a krysy po celém městě. Vyklízení squatu extremistů Liebig 34. Obrněné transportéry, vodní děla, buldozery, zápalné lahve a živé barikády.

Policie v Berlíně vyklidila největší squat plný lidí, špíny a krys proslulý pod názvem Liebig 34. Tento obskurní squat ovládají agresivní feministky, které přejí smrt bílým mužům, anarchisté, zástupci LGTB komunity a další. Squat má podle informací Arfa.cz podporu české Pirátské strany.
Po celém Berlíně jsou už několik dní zakládány požáry, intenzita zesílila po vyklizení domu. Policie má podezření, že jde o pomstu extremistů napojených na Liebig 34.

Nepokoje začaly už v minulém týdnu, kdy skupiny anarchistů přerušily elektrické vedení, což částečně zastavilo provoz městských vlaků a metra. Očekávají se nepokoje po celém městě.Obyvatelům komuny nazvané Liebig 34, která obývala budovu 30 let, vypršela nájemní smlouva. Od pátečního rána je z domu vyháněla policie, vzduchem už létaly lahve. Asi 50 obyvatelů squatu a jejich sympatizantů z celého Německa vytvořilo živou barikádu.


Do akce se zapojily buldozery a obrněné transportéry či horolezecký policejní tým, který už kontroloval střechy blízkých domů. V okolí domu bylo extrémisty v minulosti zapáleno nebo zničeno několik stovek automobilů.


Policie vyvádí extremistku

loading…

Vakcínu na COVID-19 tehdy sliboval za baťovských 99 kaček. Nyní ji, zřejmě pro „velký zájem“ avizuje zdarma. Tedy „zdarma“, neb ji zaplatí stát, tedy daňoví poplatníci, tedy my. Bude Prymulův provizní podíl větší, než při placené vakcíně?Extremisté zakládají požáry po celém městě.

Do bojů se zapojili stoupenci hnuté Antifa

loading…

Squatt na adrese Liebigstrasse 34

Ultrafeministky, usilující o likvidaci bílých mužů
Obrněné transportéry směřující ke squattu

Kolem Liebig 34 se shromáždilo tisíce mladých lidí. Policie od rána nasadila 1500 policistů, celkově by jich ale mohlo být v ulicích až pět tisíc. Panují vážné obavy, že nepokoje zachvátí celé město, podobně jako například v USA v době rasistického výpadu Black Lives Matter.


Squatt Liebig 34 je obdobou nechvalně proslulého squattu Klinika v Praze. Ten byl úzce napojen na krajně levicovou Pirátskou stranu a hnutí Antifa. Mezi přední stoupence tohoto hnutí patří předseda stran Ivan Bartoš.


Tato extremistická strana tzv. Pirátů je třetí nejsilnějším politickým uskupením v ČR. Je identickou obdobou extremistů z německé krajně levicové strany Zelených, která se těší podobné podpoře.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktuMajitelka domu

Ve squatu Liebig 34 usilovali o “funkční utopii proti patriarchálnímu útlaku“. Dům je ověšen transparenty s nápisy “Všichni muži jsou prasata”, “Smrt šovinistickému útlaku”, “Vyhodíme banky do povětří” a podobně.
Od roku 2008 je vlastníkem domu na Liebigstrasse 34 paní Gijora Padovicz, realitní makléřka, o níž se předpokládá, že vlastní v Berlíně nejméně 2 000 domů.Obyvatelé domu Liebig 34 o sobě uvádějí:

V domě žije přibližně 540 lidí z celého světa s různým původem a genderovou identitou. Také hodně psů, koček a potkanů. V domě komunikujeme v několika jazycích, naším hlavním jazykem je angličtina.

Naléhavě potřebujeme prostory, kde si můžeme vyzkoušet kolektivní život, změnit pohlaví a identitu, kde můžeme rozvíjet, rozšiřovat a uplatňovat anti-patriarchální struktury, kde odrážíme mocenské struktury a privilegia a kde se můžeme navzájem zmocňovat.”


Čtěte též:
Bartoši? ANTIFA zapálila dům, kde bylo dítě a pak bránila hasičům v jeho záchraně. Mrazivé svědectví velitele hasičů, který se skoro rozplakal. VIDEO. Děsivé: Vlajka teroristické organizace v Evropském parlamentu. FOTKY

Zdroj: Liebig 34

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh