“Vakcína? Nejsme žádná pokusná morčata!” Afričané vyšli do ulic. Nedozkoušená vakcína firmy Astra Zeneca teď míří do České republiky. Zánět míchy u testované osoby… Prymula rozpoutá peklo

Česká republika koupila od Evropské unie vakcínu, která má být “spasitelem” ve chvíli, kdy tu plukovník Prymula rozpoutá peklo. Jenže: Vakcína za stovky milionů nemá dokončené testy a testovaný dobrovolník vážně onemocněl…
Proti klinickým zkouškám vakcíny na COVID-19 protestoval dav rozzlobených občanů před univerzitou v Johannesburgu v Jihoafrické republice.

V rukou drželi transparenty: “Nejsme pokusná morčata”, “Gatesi, Afrika není tvoje hřiště”, “Ne Gatesových jedům, nechceme tu Gatese z pekla” nebo “Ne nebezpečné vakcíně”.


Firma Astra Zeneca po vážném onemocnění testované osoby pozastavila testy vakcíny proti covidd-19. Vyšetřování ještě probíhá, testování je však již obnoveno

Nejsme pokusná morčata!

Testování vakcíny firmy Astra Zeneca proti údajné pandemii covid-19 probíhá v Africe již několik tři měsíce na 2 000 údajných dobrovolnících. Demonstranti v Johanesburgu pálili roušky a protestovali, že jsou testy prováděny na chudých lidech, kteří nerozumí rizikům.


Demonstrace proti testování vakcíny v Johanesburgu

„Lidé vybraní jako dobrovolníci pro očkování jsou z chudých čtvrtí, nevzdělaní a nechápou, co se děje,“ řekl před akcí organizátor protestů Phapano Phasha a dodal, že vakcína by měla být testována nejprve na poslancích a dětech ministrů, ne na chudých lidech.


loading…

“Nechceme tuto vakcínu,” řekl davu. Vzhledem k tomu, že dosud neexistuje přesný test, který by dokázal s jistotou identifikovat virus COVID-19, se zdá být africká tradiční medicína mnohým lepší volbou při řešení údajné pandemie nejen v Africe.


Protesty v JAR proti testování začaly už před několika měsíci.

Gates: Dříve Windows, nyní vakcíny

Testovaná vakcína je vyvíjena obří farmaceutickou firmy Astra Zeneca a a Oxfordskou univerzitou. Obě instituce jsou silně finančně podporovány údajným filantropem Billem Gatesem a Světovou zdravotnickou organizací WHO, kterou si vydržuje také Gates.

Tento miliardář a zakladatel firmy Windows nyní investoval do stovek vakcín a čelí podezření, že jeho skrytým záměrem umělá redukce světové populace. A začít prý chce právě v Africe.Největším donátorem Světové zdravotnické organizace byly ještě před půl rokem Spojené státy. Přerušily však spolupráci pro totální selhání WHO při údajné pandemii covid-19.


loading…

Prodej vakcín za biliony dolarů do takřka všech zemí světa bývá některými pozorovateli označováno za pointu údajné pandemie, která žádnou pandemií není. Jak říká profesor Jan Pirk: “Covid-19 je jen obyčejná mírná chřipka, jen má masivnější propagandu.”Nevyzkoušená vakcína míří do Česka

Astra Zeneca je firma, od které Česká republika kupuje tři miliony vakcín za 150 milionů korun. Zakázku dohodlo německé vedení Evropské unie.

První dodávka ve výši 300 tisíc kusů má do dorazit před koncem roku. Celkem Česko plánuje koupit od Evropské unie sedm milionů dávek za takřka půl miliardy korun.


Již nyní je jasné, že vakcína nebude plně otestovaná a obsahuje rizika. Závěrečné klinické studie vakcíny vyvinuté společností Astra Zeneca a Oxfordskou univerzitou byly pozastaveny poté, co měl účastník testu vážné zdravotní potíže.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Dobrovolníkovi ve Velké Británii byla diagnostikována příčná myelitida, zánětlivý syndrom, který postihuje míchu. Kauza se stále vyšetřuje. Obvykle jsou podobné vakcíny testovány několik let a zahrnují tisíce účastníků. To se v tomto případě nestane.

Vše je osekáno na maximum a zrychleno – údajně z důvodu strašlivé pandemie apokalyptických rozměrů, která za sebou nechává v ulicích hromady mrtvol. Opak je však pravdou – letos ve většině zemí světa zemřelo stejně, nebo dokonce méně lidí, než v předchozích letech.Astra Zeneca: Myjeme si ruce!

Firma AstraZeneca navic u Evropské unie prosadila, že že v případě negativních odpadů její vakcíny neponese žádnou zodpovědnost. Evropská unie s touto bezprecendentní podmínkou souhlasila.


Firma AstraZeneca je jednou z devíti společností (Big Pharma), které jsou ve finále souboje o vakcinační byznys tisíciletí. Dalšími jsou farmaceutiční giganti Johnson & Johnson, BioNTech, GlaxoSmithKline, Pfizer, Merck, Moderna, Sanofi a Novavax (ta má továrnu v České republice u Jevan).

Falešně pozitivní chtějí čaj s medem

Na onemocnění COVID-19 neexistuje přesný test, který by dokázal spolehlivě odhalit virus SARS-CoV-2. Opravdu by se tak mohlo zdát, že i tradiční lidová medicína by mohla být lepší experimentální vakcíny.

Co se týče spolehlivosti testování – portál Arfa.cz opakovaně poukázal na to, že je vysoký podíl takzvaných “falešně pozitivních”. To lidé, kteří nemají žádné příznaky, nejsou infekční, ale byl u nich zaznamenán pozitivní test.

Podle pozorovatelů se jde nyní do finále: Společnost bude drcena drsnými opatřeními. Vakcína přijde jako “Mesiáš”.Zdroj: Vaccineimpact, Nextweb, BBC

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh