To už si z nás dělají srandu: Trenýrky jako důkaz! Nejhledanější terorista světa okraden zrádným Kurdem. Tak dlouho USA vrtěly psem až vypadlo DNA. Přestaňte krást ropu!

Když prezident Donald Trump ohlásil zabití nejhledanějšího teroristy světa, znělo to jako zázrak. Rusko chtělo důkaz. Tak ho má. Ukradené trenýrky.

Bližší trenýrky, než sabat. Protože Rusku jako důkaz zázraku nestačila “komentovaná tma” na videu, údajně zachycující dopadení nejhledanějšího teroristy světa Bakr al-Bagdádího, ani barvité líčení prezidenta Trumpa, přišli američtí konstruktéři reality s novým nápadem.


Virtuální realita o teroristově zabití má mimo jiné problém, že aby americké vrtulníky vůbec mohli akci provést, musely by přeletět přes celou Sýrii až na území, ostře střeženém ruskými protivzdušnými silami.

Pokud by se jim to povedlo, znamenalo by to, že jsou tyto ruské obranné komplexy “děravé” – a to už je obchodní problém. Tak chtěli Rusové důkaz.


Přestaňte krást ropu!

Američtí vrtiči psem nezklamali. Jejich verze s trenýrkami je tak absurdní, že zaručeně navede přihlouplá mainstreamová média (včetně českých) do říše spodního prádla, kde vládne spodnička, trylkuje krajka a muziku tvrdí bombarďáky. Tam, kde není žádná válka, a pokud ano, tak je hodně intimní.


Foto z jiné reality. To nejsou teroristé, ale kominíci s trenýrkami, které vyvěsili na Pražském hradě.

Mimo pozornost tak zůstane fakt, že Američané kradou na území Sýrie ropu ve velkém, ačkoli tam nemají co dělat. Ukradenou ropu jsou odhodláni chránit silou proti jejímu majiteli (Syřanům) i proti jejímu ochránci (Rusku). To je děsivé.

Jen tak mimochodem USA zabili “pro jistotu” také údajného nástupce al-Bagdádiho, ale i svatí Kurdové volají: “Zabili jste nesprávného!”

To jen tak na okraj.


Proč s sebou nosíš, u Alláha, cizí použité trenýrky?

Terorista byl krátce před sebevraždou, při které bylo jeho tělo podle vyprávění prezidenta Trumpa na konci slepého tunelu rozmetáno na atomy, okraden svým kurdským rádcem o trenýrky.

Tento zrádný rádce pak předal trenky armádě USA. Ta je vždy ve střehu a čeká, co jí kdo přinese. To se týká především trenek a jsou-li použité, tím lépe.

Jak vypadaly se zřejmě nedozvíme, protože je to státní tajemství. “Stůj! Kdo tam?” “Kurd.” “Co neseš?” “Trenky.” “Čisté?” “Použité!” “Vlastní?” “Cizí.” “Super.”

Konstrukce je tedy tato: Nejprve došlo ke krádeži trenýrek, z nich bylo odebráno DNA, pak osm vrtulníků přeletělo Sýrií a byl výbuchem rozmetán padouch, ze kterého sice nic nezbylo, ale z toho nic bylo odebráno DNA – a vida! Vzorky sedí!


Zatím bezejmenný americký vlčák, raněný při zásahu proti padouchovi. Vlevo padouch.

Jak přesně k uloupení trenýrek zrádným Kurdem došlo, nebylo zveřejněno, zřejmě když byl Bagdádi ve sprše, spal, nebo když někde nahý skučel – a předtím dal své oblíbené trenýrky svému rádci do úschovy. Ten je pak mazaně vyměnil za jiné, velmi podobné.

Podle nejmenovaného zdroje byly u Kurda následně objeveny Bagdádiho trencle při osobní prohlídce, když si šel domů lehnout. Na otázku, proč s sebou, u Alláha, nosí použité trenýrky, prý odpověděl, že “pro jistotu”. Tak ho nechali, protože na tohle není co říct. Díky mazanosti vychytralého Kurda už víme, že je nejhledanější terorista světa al-Bagdádi opravdu mrtev…, nebo ne?


Anatomie nuly

Ve skutečnosti je celá konstrukce něco jako stvoření jedničky ze dvou nul. Vojáci USA teroristu nezabili a nějaké trenýrky možná mají, ale kdo ví, čí jsou.

Jako alternativní “únikovku” vypustili vrtiči raněného amerického vlčáka, o kterém mluvil prezident Trump jako o “skvělém, talentovaném psu”. Vlčák byl údajně jedním z těch psů, kteří zahnali teroristu do slepého tunelu, a pak byl raněn, když se skučící nejhledanější terorista vyhodil do vzduchu.


Redakce Argumenty & Fakta vypsala kurz 3 ku 1 jedné, že se s oním raněným psíkem, účastníkem neexistující akce, brzy setkáme a dozvíme se jeho jméno. Rex?

Zatím byla Vrtiči zveřejněna jen jeho fotografie.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh