Děsivé: Rasisté z Black Lives Matter napadli o volební noci bílou rodinu (VIDEO s titulky), která volila Joe Bidena. Nepomohly ani prosby z verandy: “Vždyť máme Bidenovo znamení!” Útěk, rvačka a prosby o odpuštění…

Během volební noci v Portlandu stovky demonstrantů Black Lives Matter zablokovaly ulice. Konfrontovaly místní obyvatele v jejich domovech. Video zachycuje násilný střet s rodinou, která volila Bidena a snažila se zachránit odkazem na nápis „Biden – Harris“.
Volič Bidena: Tak tak že unikl lynči

Kdyby to smazali, tak též ZDE

Chtěl klid, tak je rasista, míní dav BLM

Záběry ukazují rozzlobený dav demonstrantů Black Lives Matter (BLM) konfrontujících bílou rodinu z Portlandu ve státě Oregonu v jejich domově. Dav demonstrantů obklopil jejich dům. Video je ze 4. listopadu, tedy noc po volbách.

Muž v kulichu stojí na verandě a prosí dav, aby nic neničili. Ukazuje na své “Biden sign, což je znak (volební plakát) Biden / Harris 2020. Je rozrušený, když ho navzdory jeho levicové politické víře dav obviňuje z „bílé nadvlády“.


Jméno Harris na plakátě patří marxistce a ultrafeministce Kamale Harrisové, která je Bidenovou viceprezidentkou.

“Tady je moje Bidenovo znamení. Nic nezničte. Zůstaňte klidní,” volá muž směrem k davu. Ten mu odpovídá, aby šel “do pr**le!”


Dav černých rasistů BLM vlezl muži pod verandu nadával mu.

loading…

“Chceš, abychom ti nezapálili dům? Tak jsi rasista!”

Složení davu Black Lives Matter se velmi často opakuje podle stejného vzorce. Většinou ho řídí černošská žena, nebo ženy. Kolem nich je jaká úderná pěst, kterou tvoří většinou bílí mladí rváči v maskách. Toto jádro má přibližně deset lidí, dav kolem je jen náplava, která se nechá strhnout, k čemu je třeba.


Rváči v maskách připomínají členy hnutí ANTIFA, které je odpovědné za násilí v ulicí měst USA v posledních měsících, desítky mrtvých, zapálených policejních aut, vyrabovaných obchodů a další zločiny.


“Nikoho nezajímá, co říká tvůj bílý zadek,” křičí ma bílého obyvatele černošská žena s megafonem.

“Kdo si myslíš, že jsi, že říkáš černochům, jak protestovat proti starému privilegovanému bílému zadku,” pokračovala rasistická žena do megafonu.


Další osoba v davu křičí: „Žádat o pokojný protest je bílá nadvláda! Žádat o klid je bílá nadvláda!


Fanatická černoška z BLM vysvětluje bílému privilegovanému muži, aby vypadl do toho svýho “zas..nýho baráku.”

loading…

Útěk a prosby o vrácení mobilu

Když volič Demokratické strany vystoupil ze své verandy, aby zahájil dialog s protestujícími, byl obviněn z „podněcování k násilí“. Dav, který se začal bouřit, řval na jeho ženu, stojící na verandě: “Odveďte si svého manžela!“Mladá černoška řvala místnímu muži v kulichu do tváře: “Vrať se do svého za**ného domu!”. Muž se marně pokoušel vysvětlit, že je “na jejich straně”. Když to jiná černoška slyšela, strhla si masku a zakřičela: „Ne, to nejsi!“


Poté jeden z chuligánů BLM / Antifa ukradl mužův telefon a rozběhl se, což vedlo k pronásledování a k boji. Po rvačce video končí tím, že místní volič Bidena prosí násilné extremisty, aby mu vrátili telefon.


“Já se vám omluvím, jen mi vraťte telefon!”USA se rozpadá na kusy – nehledě na to, jak nakonec volby dopadnou. Republikánská strana v podstatě neexistuje, stala se z ní Trumpova strana.

Demokratická strana USA už také není. Nahradilo ji extremistické jádro marxistických feministek, které zneužívá černošské obyvatelstvo jako zbraň.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh