Nová studie o imigraci má jasná čísla. Ombudsman Křeček se s tím nepáře: “Muslimové přišli do Evropy, aby nás nahradili. Chtějí tu mít islámské státy a právo šaría.” Bakalova novinářka utrpěla šok.

“Evropu obsazují muslimové, chtějí nás nahradit, chtějí tu muslimské státy a právo šaría,” řekl na rovinu nový ombudsman Křeček v rozhovoru pro webový vyhledavač Seznam Zprávy.

Reportérka Seznam zprávy Martina Zpěváčková se tetelila blahem a ještě si to natáčela na video. Jistě by si v té chvíli přechodné extáze dokázala představit křečka na grilu, ale rozhodně ne sebe samu s pytlem přes hlavu.


Stanislav Křeček a jeho rozhovor o islámu (ukázka 40 vteřin)

“Jste si jistý, že nepodléháte dezinformacím?” ptá se novinářka lstivě Křečka.

“Samozřejmě,” odtušil nový ombudsman, “já mám dostatek informací. Jsem velmi zkušený člověk, takže rozhodně žádné dezinformace. Neznamená to ale, že jsem se nemohl mýlit.”Ano, pan Křeček se může mýlit, ale podle všeho se nemýlí. Stejného názoru je řada evropských politiků a voličů, kteří dávají stále větší podporu vlasteneckým stranám. Jsou to ti, kteří mají nejen strach o sebe, svou rodinu, a tak i nějak i o osud příštích generací. Stále více politiků říká, že proměna Evropy je plán, že jde o řízenou akci.

Jak to tedy je? Kolik imigrantů je vlastně v Evropě? Jak velká je hrozba islamizace? Má pravdu Křeček, nebo Spěváčková?


Islám není takto drsný vždy, ale…

Nová studie: Je to zlé

S odpovědí přichází nová respektovaná studie Pew Research Center, která je považována za první komplexní odhad situace za posledních více než deset let. Studie se zabývala především nelegálními imigranty, což je ovšem přesně ta položka, která chybí do celkového obrazu.


Podle studie žily v roce 2017 v Evropě 3,9 – 4,8 miliony nelegálních přistěhovalců. Z nich asi polovina ve Velké Británii a Německu. Následuje Itálie a Francie. V České republice žije podle studie 100 až 200 tisíc nelegálních imigrantů.

Při evropském průměru 4:1 ve prospěch legálních imigrantů (tedy s platnými doklady) se dostáváme na číslo 16 milionů imigrantů celkově. Což je, jen tak pro představu, jako Česko a Slovensko dohromady.

Většinu nových imigrantů (tedy z imigrantského přívalu v letech 2014 – 2000) je tvořena muži mladší 35 let, potvrzuje studie.


Jan Mařenka říká: “Podle mě Křeček nekecá.”

Ředitel Centra pro migrační politiku při Evropském univerzitním institutu ve Florencii pan Andrew Geddes, uvedl, že studie Pew Research Center předložila „přísný, robustní a důvěryhodný“ obraz problému, na jehož základě mnoho Evropanů „ztratilo důvěru ve schopnost svých vlád – a Evropské unie – jednat kompetentně “.

Studie Pew Research Center je založená na údajích z 32 členských států EU a EFTA a mezinárodních organizací.


Britský The Guardian o studii Pew Research center

Ukázka studie ZDEŠaría v Praze

“V rozhovoru pro Respekt jste řekl, že nás chtějí muslimové nahradit, tak kde jste vzal tenhle výrok?” ptá se nového ombudsmana Křečka redaktorka Spěváčková.

“Tak to je přece oficiální vyjádření celé řady muslimských představitelů, vy jste to nikdy neslyšela, paní redaktorko? Tak to jste pak špatně informovaná vy.”


“Můžete jednoho jmenovat?”

“Vy jste neslyšela, že jdou Evropu obsadit? Občané to vědí, že jdou Evropu obsadit, že nás tady chtějí nahradit, že tady budou muslimské státy, že tady chtějí právo šaría, aby zde platilo. Co ten proces před městským soudem, kde se obžalovaný dovolává toho, aby byl souzen právem šaría… To se vám nezdá jako dostatečně to, co legitimuje tento velmi zkrácený výrok?”


Islámský duchovní Samer Shehadech u soudu v Praze

Křečkova zmínka o městském soudu a právu šaría redaktorku nevytrhla z extatického nasazení, nicméně to je přesně ta odpověď, kterou chtěla.

Městský soud v Praze řeší případ muslimského duchovního vůdce jménem Samer Shehadeh, který se s tím také nepáře. Přiznal, že finančně podporoval islámské džihádisty a že mu může být nějaké české právo ukradené, protože se jako muslim se hodlá řídit jen islámským právem šaría.


Celý rozhovor pana Křečka ZDEclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x