VÁLKA O KŘEČKA: ŽIVĚ pro Arfa.cz. Ombudsman nastupuje do úřadu. Neproklouzne ani myš, ale Křeček možná jo. Bum ho! Mlátička Patočka vs. Nezdolný Jiří. Přijdou taky Slušní lidé a sociolog Hampl. A možná taky Nora s Petrou a pak…

AKTUALIZOVÁNO. Zítra (20. 2.) nastupuje do úřadu ombudsmana v Brně v Údolní nový ředitel Stanislav Křeček. Bude to boj, protože se armáda radikálních Sluníčkářů chystá zabránit mu ve vstupu do úřadu vlastními těly. Vaše oblíbené Argumenty & Fakta budou přitom. Sledujte přenos živě od 7 hodin, pan Křeček přijde v 8 hodin. Za kamerou je Martin Mojmír.

Oblíbený moderátor Jan Mařenka vše jistí z Prahy

Vyzáblý aktivista Jakub Patočka (hnutí Duha) je odhodlán vlastním tělem zabránit novému ombudsmanovi Stanislavu Křečkovi (82) v převzetí úřadu. “Je to nepřítel státu,” míní úderník, který se proslavil především prací na poště, kde nikdy nebyl, ale plat bral.


Na obranu staříka se chystá Nezdolný Jiří (vlastním jménem Jiří Černohorský), který se pod praporem portálu Argumenty & Fakta pokusí tady a teď vytlačit radikálního liberála. Celé to bude moderovat Martin Mojmír. Z Prahy vše jistí váš oblíbený mediální expert a iluzionista Jan Mařenka.


Živý přenos sledujte ZDE


Stanislav Křeček nastupuje do úřadu 20. 2.

Do akce se zapojí asi 20 kluků z posilovny, kteří si říkají Slušní lidé a sociolog Petr Hampl, který sice ještě nikdy nezvedl ani jednu činku, ale zato se vyzná v sémantice – a umí toho využít.


Slušní lidé. Brněnští kluci z posilovny, kteří bojují za mír a demokracii

Petr Hampl, sociolog

Z druhé strany kromě Zuřivého pošťáka Patočky předběžně slíbila aktivní přítomnost Bakalova novinářka – mlátička Petra Procházková, která se proslavila tím, že na konferenci o žurnalistice zmlátila kolegu z agentury Sputnik.

Jak mlátí Petra (Hajzle, novinářský prase) čtěte ZDE

Podpořit své kolegy má přijít také jáhen ze Sudet a možná aktivista Mikuláš Minář (pokud nebude mít čas, pošle kolegu). Za Českou televizi předběžně přislíbil účast psychotropní moderátor Jakub Železný a jeho extatická kolegyně Nora.

Pozn. red.: Redaktor Železný prý umí Noru zmizet, ale kdo ví.


Určitě se dívejte. Mimochodem: Partě kolem Zuřivého pošťáka – mlátičky vadí, že je prý Křeček rasista, xenofob, jede dezinformace, “je starej” a šíří nenávist. Poslanecká sněmovna pana Křečka zvolila do funkce ochránce lidských práv (ombudsman) dne 13. února. Pan Křeček byl zvolen s velkým náskokem, když získal o více než třetinu víc hlasů než jeho neomarxistický protikandidát.


Na druhé straně barikády:

Zuřivý pošťák Patočka, alias “Páťa” , Duha na poušti? Ano! Každá konev má dva konce… Ale…

Mlátička Procházková z Bakalova deníku N vysvětluje, že jí ujela ruka

Mikuláš Minář z crowdfoundingu Milion Chvilek. Když přijde, vezme s sebou jáhna ze Sudet!


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh