Žertovně, ale s mírou: Trump formálně přivítal Koronavirus ve Spojených státech

WASHINGTON – Prezident Donald Trump dnes uspořádal diplomatický obřad, aby formálně přivítal Koronavirus ve Spojených státech.

“Je to historický den pro Ameriku a doufám, že koronavirus ocení naše vřelé přijetí a odhodlanost spolupracovat na vybudování prosperujícího, oboustranně prospěšného vztahu,” řekl prezident.

Oficiální přivítání Koronaviru Covid-19 proběhlo u Bílého domu v jižní části zahrady. Byla představena americká vlajka za doprovodu vojenské dechové kapely za přítomnosti vysoce postavených úředníků administrativy a vůdců farmaceutické komunity.


“V příštích několika dnech se vydáme na prohlídku různých kulturních památek ve Washingtonu, navštívíme nově postavená výrobní zařízení a dokonce i nejmodernější nemocnici Johns Hopkins Hospital, takže koronavirus může na vlastní oči pozorovat to nejlepší z americké hrdosti a vynalézavosti.”


“Jsme nadšeni, že si můžeme vytvořit silnější pouto s tak vlivnou silou mezinárodního společenství a doufáme, že silné partnerství s Koronavirem by mohlo vést k dalším diplomatickým vztahům s H1N1, SARS a dalšími významnými světovými viry, “ uvedl prezident USA.

Průběžně byla oznámena změna diplomatické trasy poté, kdy Koronavirus projevil zájem o prohlídku plic ředitele Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.


Tento článek je satira a nadsázkaclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x