Hypochondr Bouček dostal chřipečku a tvrdí, že má koronavirus. Chudák. Půjde do karantény celá CNN Prima News?

A to už jsme se radovali, si dal padáka, nebo si vzal aspoň dovolenou! Moderátor televize CNN Prima News Libor Bouček (39) konečně chyběl v ranním pořadu Nový den – jelikož byl pozitivně testovaný na covid-19. Šokovaným divákům pak vysvětlil, jaké to je, být obětí apokalyptické pandemie.
„Je to tak. I mě dostihl ten vir,” hořekuje Bouček, který se zřejmě nakazil od manželky.

Mám zvýšenou teplotu, horečku jsem měl v neděli a pondělí, bolí mě oči, bolí mě hlava, člověk je lehce malátnej. Spím 16 hodin denně,” popisuje Bouček příznaky nemoci zvané chřipka, kterou, chudák, z nějakého důvodu vydává za smrtící pandemii, přenášenou nakaženými netopýry.


Podepište petici proti vládnímu teroru

Devět českých lékarů Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc., MUDr. Jan Hnízdil, Doc. MUDr. Roman Šmucler, MUDr. Radkin Honzák, MUDr. Kateřina Lucká, Bc. David Petrásek (bioanalytik), MVDr. Jiří Urbánek, MBA MUDr. Ivan Vondřich, MUDr. Ladislav Fiala napsalo a podepsalo petici, kterou můžete podepsat ZDE

PETICE + Otevřený dopis lékařů vládě a médiímBouček se bojí kašlíčku

“Bojím se každého zakašlání. Dokonce ani nevím, co se děje následující den. A dokonce není ani žádný odborný názor, který by to naznačil,” zoufá si tápající moderátor.


Diváci se podivili, proč nejsou moderátoři CNN Prima News v karanténě, když byl Bouček testován jako pozitivní. Každopádně absence Boučka pořadu CNN Prima News prospěla, a sama moderátorka Soňa Porupková (30) se jevila mnohem svěžejší, než jindy.


Televize CNN Prima News začala vysílat 3. května 2020. Programy přebírá od amerického propagandistického kanálu CNN. V českém případě došlo k nejhoršímu možnému průniku, k jakémusi grotesknímu klonu mezi agresivní CNN a babičkovskou Primou.

Výsledkem je sledovanost na úrovni “kupte si prstýnek, je pravý” z produkce TV Barrandov.loading…

Zdroj: Prima

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh