Prezident Trump vrací úder: Generální prokurátor nařizuje vyšetřování podvodů ve volbách. Příprava na ozbrojený boj o Bílý dům: Padák pro šéfa obrany. Lžiprezident Biden již chystá masivní zavírání lidí a povinnou vakcinaci

Zatímco si kandidát soudruh Joe Biden hraje spolu s médii na to, že už je zvolen, prezident Trump podniká další a další promyšlené kroky na obranu právního státu. Do hry vstupuje generální prokurátor a možnost ozbrojeného boje o Bílý dům.
Ministr zahraničí Mike Pomeo: “Jsme připraveni na plynulý přechod do druhého volebního období Donalda Trumpa.”

Odehrávají se tak paralelně dvě reality: Jedna mediální, ve které skvělý prezident Biden chystá úžasnou karanténu a následně perfektní povinnou vakcinaci všech občanů. Po té vakcinaci budou všichni zdraví jako řípa – než přijde nová várka vakcín.

V cestě této hrůze, na kterou je napojen Deep State, hrůze doprovázené “zeleným údělem”, zrušením policie, odsunem mužů do role dárců spermatu, promísení ras a vytvoření rasy nové a mnoha dalších věcí, stojí v podstatě jediný člověk: Donald Trump.


Rozvod jako trik

Ve druhé, reálně rovině to nejsou média, kdo rozhoduje, kdo byl zvolen prezidentem. Natož americká média, která se již stala synonymem prolhané propagandistické žurnalistiky. O zvolení prezidenta rozhoduje Senát a to až 14. prosince, Trump má tedy měsíc času dokázat své tvrzení o zfalšovaných volbách.


Fake News Média lživě spekulují o rozvodu – aby zmátly podstatu problému.

loading…

V šesti státech ještě není ukončeno počítání hlasů, v celkem asi deseti státech panují zásadní pochybnosti o regulérnosti voleb, Trumpův tým podává žaloby…


Média hlavního proudu (včetně těch českých) veřejnost o Trumpových krocích neinformují, ač je v sázce problém největšího volebního podvodu v dějinách nejen USA, ale i demokracie. Média se místo toho soustředí na podpůrce příběhy jako návštěva Bidena hrobu jeho syna, žertovné fotky s manželkou atd.


Na tuto paralelní jsou vrstveny bulvární spekulace, šířené “seriózním” maistreamem: Že se chce Melanie a Trumpem rozvést, že Trump neumí prohrávat atd. Tuto nesmysly ochotně šíří média celého světa.


Generální prokurátor: Vyšetřete podvody

Generální prokurátor USA Bill Barr včera písemně pověřil federální státní zástupce, aby vyšetřili obvinění z nesrovnalostí při hlasování nebo sčítání hlasů. Chce, aby se tak stalo před osvědčením voleb v dané jurisdikci.


Generální prokurátor William Barr: “Vyšetřete volební podvody!”

Toto pověření generálního prokurátora se podařilo redakci Arfa.cz získat, protože pokud všechno klapne, měl by si ho nechat prezident Trump zarámovat a pověsit na stěnu Oválné pracovny pro sezóny 2020-2024.


Exkluzivně! Dopis generálního prokurátor Billa Barra státním zástupcům. Bude viset zarámovaný další čtyři roky v Trumpově Oválné pracovně v Bílém domě?

Krok generálního prokurátora vyvolal poplašenou reakci mezi mainstreamovými médii, která šíří od volební kampaně v roce 2016 falešné zprávy o Donaldu Trumpovi. Tato média okamžitě generální prokurátora (který je v USA také ministr spravedlnosti) Billa Barra napadla a obvinila z podjatosti.


Ozbrojená bitva o bílý dům

Prezident Trump v pondělí odvolal ministra obrany Marka Espera (bývalého obchodníka se zbraněmi). Jeho kancelář převezme Christopher Miller, dříve ředitel Národního protiteroristického centra.


loading…

Tento krok se může ukázat jako zcela zásadní. Centrála proti terorismu nepodléhá Pentagonu ale prezidentovi. Vypadá to jako preventivní opatření a Trumpova pojistka před Deep State, který se může pokusit Donalda Trumpa násilně sesadit z pozice právoplatného prezidenta a vítěze voleb.


Termín “Válka o Bílý dům” může přejít z obrazné roviny do skutečného boje se zbraněmi v rukou.


Změna ministra obrany vyvolala šok v Demokratické straně, protože je to nezvyklý krok, který mnohé naznačuje.
Big Pharma: Chceme více nakažených

Firma Pfizer v pondělí oznámila, že má skvělou vakcínu, na kterou prezident Trump čekal. Oznámení o vakcíně mu mohlo pomoci při volebním boji a pozdní oznámení formy Pfitzer je tak jasně politickým tahem.


Tento krok zástupců Big Pharma také ukazuje, oč je v těchto volbách především: O dokončení ďábelského plánu s neexistující pandemií, prodeje vakcín na biliony dolarů a zotročení obyvatelstva v podobě jejich zavírání v jejich domovech a podrobení si světové ekonomiky hrstkou “vyvolených”.


Lžiprezident soudruh Biden již ohlásil, že chystá masivní Lockdown. Koncentrační tábory pro neposlušné jsou již připraveny – říká se jim “polní nemocnice”. Dvě z nich jsou také v České republice, Jedna v Letňanech, druhá v Brně.


Ještě je tu šance.


Zdroj: Memo Barr
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh