Šokující video z předvolebního Bruselu. Imigranti, obrněné vozy a oslava LGTB komunity. Mluvit se smí jen o počasí.

Šokující video se záběry ze současného Bruselu zveřejnili politici z Lidové strany Naše Slovensko. Video má za dva dny po uveřejnění na sociální síti youtube 50 tisíc shlédnutí. Na videu nejsou vidět takřka žádní Evropané, ale většinou arabské či černošské ženy a muži.

Kolem chodí vojáci se samopaly a projíždějí tu obrněné vozy. Na zdech domů v Bruselu visí plakáty líbajících se mužů, často postarších a s vousy. Přechody pro chodce bývají duhové, přičemž duha je symbolem LGTB komunity.

Volby do Evropské unie 24.5. jsou zřejmě klíčovou bitvou příznivců multikultularismu, imigrace a LGTB komunity s vlasteneckými stranami.
“Jsme v Bruselu na jednom z jeho největších trhů. Situace v ničem nepřipomíná Evropu, Evropskou unii. Jen těžko se tu dá hledat původní evropské obyvatelstvo,” říká na videu Ondrej Ďurica, kandidát na europoslance za Lidovou stranu Naše Slovensko, která se staví ostře proti politice Evropské unie. “Belgičané mají v rámci politické korektnosti zakázáno diskutovat o imigrantech. Jediná, o čem smějí mluvit kriticky jsou klimatické změny,” konstatuje Ďurica.

Hned vedle budovy Evropské komise je duhový přechod pro homosexuály. Obrněná vojenská auta a vojáci. Bezdomovci a imigranti válející se na lavičkách. Brusel se začíná podle zástupců strany Naše Slovensko podobat jedné velké NO GO zóně, tedy místu, kam pro bílého Belgičana naní radno chodit.
Mnoho z imigrantů z Afriky a arabské části světa se podle některých zdrojů živí prodejem drog, ženy prostitucí.
Evropská unie se stala symbolem demokracie, papírování a šikany podnikatelů. Počet úředníků a byrokatů závratně roste. “To jsou současné evropské elity,” říká Ondrej Ďurica.
Slovensko mělo před pěti lety při posledních eurovolbách vůbec nejnižší volební účast v celé EU. K urnám dorazilo jen 13,05 % oprávněných voličů.
Podle posledního průzkumu z konce března by va volbách zvítězila s 21 procenty vládnoucí strana SMER-SD. Těsně za ní by skončila Ľudová strana Naše Slovensko.

Vlastenecké strany by v květnových volbách mohly téměř zdvojnásobit svoje zastoupení v Evropském parlamentu, zatímco konzervativci a sociální demokraté výrazně ztratí. Ukazuje to průzkum veřejného mínění, o jehož výsledcích informoval německý list Bild.
Parlamentní frakce Evropa národů a svobody (ENF), kam patří například francouzské nacionalistické Národní sdružení Marine Le Penové nebo populistická Svobodná strana Rakouska (FPÖ), by své dosavadní zastoupení 37 míst mohla zvýšit až na 67, uvedl Bild. Vlastenci by zvítězili ve Francii, Itálii a Polsku, tedy ve třech ze šesti zemí, kde se průzkum konal.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh