Další úmrtí krátce po korona – vakcinaci ve Švýcarsku a Izraeli. Hororová zpověď plačící zdravotní sestry (VIDEO), které ochrnula polovina obličeje. Muž s oteklým jazykem…

Zdravotní sestra Khalilah Mitchellová z Naschvilu (USA) se po vpíchnutí vakcíny cítila dobře, ale za tři dny se její život proměnil v horor, protože se u ní rozvinula obrna lícního nervu na levé straně obličeje, tzv. Bell’s Palsy syndrom (psali jsme zde).
Hororové video plačící zdravotní sestry s nehybnou polovinou obličeje

Dalšímu pacientovi po vakcinaci otekl jazyk tak, že se začal dusit. Tento vedlejší příznak vakcíny Pfizer se přitom vůbec v klinické studii neuvádí, je to nový poznatek, a to z toho důvodu, že klinické studie trvaly v případě této vakcíny jen pouhých 5 měsíců, ač je běžných několik let.


Úmrtí krátce po vakcinaci hlásí Izrael a Švýcarsko. Česká masmédia o těchto zprávách mlčí a zatvrzele dál zveřejňuje zavádějící statistiky o rekordních počtech “nakažených”.


Muž (88) zemřel hodin po vakcinaci COVID. Jde již o druhý případ- Jerusalem post

Česko: Chřipková sezóna vrcholí jako každý rok stejně tak poroste až do února

Jako každý rok počet nakažených poroste až do konce února, kdy je vrchol chřipkové sezóny. Pak bude postupně klesat až do srpna. Není známo, zda vzrostl počet zemřelých, což je jediný relevantní údaj. Víme, že o března do října průměrný.


loading…

O vakcinaci není v České republice valný zájem, mezi lidmi je obrovská nedůvěra. Mimo jiné proto, že nemají dost informací o vakcíně Pfizer a nebylo jim vysvětleno, proč stát nekoupil vakcíny Sputnik, které byly k mání dřív a proč neproběhlo srovnání (kvalita a cena).


Odborníci upozorňují, že k vakcinaci chybí tzv. “informovaný souhlas”. Rozhodně by nemělo stačit, že lidé učiní svobodné rozhodnutí jen na základě mediálního tlaku. Média tají informace, že vakcíny byla nedostatečně vyzkoušená a pokud se objeví problémy, ignoruje je.Mrtví v Izraeli a Švýcarsku

Poté, co v pondělí několik hodin po vakcinaci proti covid-19 v pondělí zemřel v Izraeli 75letý muž, došlo ve Švýcarsku (shodou okolností v hego domovské zemi) k dalším dvěma podobným případům. Stále není jasné, na co oběti zemřely.


Občan Švýcarska zemřel v Izraeli několik dní po očkování. Případ z kantonu Lucern, potvrdila tisková agentura Reuters. Mluvčí úřadu původně neposkytl informace o tom, zda smrt souvisela s očkováním. Úřady úmrtí nahlásily jen Švýcarské agentuře pro terapeutické produkty Swissmedic, která je odpovědná za schvalování vakcín.Podle německého portálu Zeit jde o obyvatele domova s ​​pečovatelskou službou. Muž byl očkován na Štědrý den a o dva dny později si stěžoval na bolest v močové trubici a žaludku. Zemřel v úterý. Trpěl demencí, ale jinak byl pacient považován za zdravého.


Muž (88) zemřel také v Izraeli v úterý několik hodin po vakcinaci, jak uvádí The Jerusalem Post. O den dříve zemřel 75letý občan Izraele krátce po očkování na infarkt. V obou případech lékaři údajně nevidí žádnou souvislost mezi úmrtím a vakcínou.


Zdroje: Reuters, Jerusalem post


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh