Děsivé! Trestní komando z České televize přišlo “popravit” moderátora Xavera Veselého přímo do studia. Spáchal hroznou věc: Bavil se s premiérem Babišem NORMÁLNĚ. Návštěvu komanda ČT si nahrál na video jako pojistku. Tady to je.

Přišli si pro něj do studia. Celý TV štáb, velmi početný, štědře placený z našich daní. Kamera přímo do obličeje. Redaktorka České televize (Newsroom) šla rovnou k věci: “My jsme Newsroom a přišli jsme kvůli vašemu rozhovoru s premiérem Babišem, takže…”


Trestní komando Newsroom České televize útočí na moderátora Xavera Veselého.

Moderátor Xaver Veselý nedávno udělal s premiérem Babišem rozhovor, ve kterém se bavili o dětech, o božích mlýnech, ovádech, o tom, že Babiš nemá slezinu a jednou vypil 15 panáků. Byl to skvělý rozhovor nad kávou, odlehčený, nezávazný, milý, zkrátka přesně takový, jaký má být.


Xaver Veselý leží politrukům z Newsroomu České televize v žaludku už dlouho, protože je málo angažovaný (vlastně vůbec) a příliš zábavný. Navíc nechodí na protistátní demonstrace Milion chvilek. Takže přišli zúčtovat. Zkoušeli to nejdřív přes vedení rozhlasu, jestli by mu nešlo dát padáka, ale tam nepochodili, tak se nahrnuli přímo na něj.


Video z této podivuhodné konfrontace s politickou úderkou si Xaver nahrál “jako pojistku” a pověsil na youtube.


Zásah trestního komanda Newsroomu ČT proti moderátorovi Xaverovi ZDE:


AKTUALIZOVÁNO: II. díl návštěvy trestního komanda u Xavera ZDE:


Hlídací pes je jedna z dezinformačních úderek typu Manipulatori.cz, která se stachanovsky chopila žezla strážce nejvyšší objektivity a pravdy. Za tímto webem, který je často citován Českou televizí, ale živoří na periferii zájmu čtenářů, stojí vedoucí funkcionáři zpravodajství České televize a bývalého vedení dříve propagandistické MF Dnes.

Mnohá z postav za obskurním webem Hlídací pes dokonce zakládala Newsroom České televize, který šíří propagandu takovým způsobem, že i prezident Zeman a odborná veřejnost stále hlasitěji hovoří o zrušení koncesionářských poplatků.


Jakej pes?

Moderátor Xaver Veselý toho “psa” nezná. Zná však Newsroom. Takže snaživé redaktorce, mladé svazačce, odpověděl:

“Jakej pes?”
“My jsme pořad Newsroom a přišli jsme se vás zeptat, jestli jste rozhovor s premiérem ukočírovali v rámci kodexu,” odpověděla redaktora Newsroomu.

Xaver si odfrkl:
“Ten váš Newsroom je nejodpornější bulvár jaký existuje. Jste stoka. Nechápu, kde berete tu drzost tady šermovat nějakým kodexem.”


Pěkně!

V této souvislosti rádi připomínáme článek Argumenty & Fakta, ve kterém jsme upozornili, že reportér Českém televize Jiří Hynek třikrát označil premiéra Babiše za “bývalého premiéra” – a dokonce údajně LIVE.


Rada na cestu

Na konci zajímavé konfrontace mezi světem radikální propagandy za naše peníze a zábavy za naše peníze, moderátor Xaver Veselý vyjukané redaktorce Newsroomu poradil:

“Já vám ze srdce přeji, abyste někdy získala pracovní pozici, kde můžete dělat něco normálního. Tohleto je absolutní stoka. Já bych se za to styděl.”


Skvělý rozhovor Xavera Veselého s premiérem Andrejem Babišem


Kodex Českého rozhlasu pro fajnšmekry ZDE (viz klíčový článek 2: Posluchač na prvním místě)


Článek o rozhovoru Xavera s Babišem na dezinformačním portálu Hlídací pes ZDE


Nepřehlédněte


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh