“Greta je symbolem vymývání mozků dětí po celém světě”, říká bývalý poradce prezidenta Reagana. Někteří jdou ještě dál

Za “dívku jako z nacistické propagandy” označil Gretu Thunberg po jejím vystoupení na summitu OSN bývalý poradce prezidenta Reagana komentátor Dinesh D’Souza. Někteří šli ještě dál. “Eko-fašistkou a symbolem vymývání mozků dětí na celém světě” nazval Gretu kultovní americký novinář Alex Jones.

Ekologická aktivistka Greta Thunberg (16) vystoupila před několika dny na summitu OSN s emotivním proslovem na hranici hysterie, ve kterém obvinila přítomné z genocidy lidstva. Ti jí za to zatleskali.


Na summitu je přítomno přes 300 hlav států, mimo jiné Donald Trump, Boris Johnson, Emmanuel Macron, Angela Merkelová a další, za Česko premiér Andrej Babiš.

Aktivistka Greta obviňuje světové lídry z emisí CO2, kvůli kterému údajně dochází ke globálnímu oteplování. Autorem této teorie je její pradědeček. Souvislost mezi CO2 a klimatem však není prokázána, stejně jako je sporné, že se děje něco jako globální oteplování. Za posledních 150 let se změnila teplota o 1 stupeň.


Vystoupení Grety na summitu s českými titulky ZDE


Zkrácenou žertovnou verzi (1 minuta) z produkce Argumenty & Fakta ZDE:Bývalý poradce prezidenta Reagana komentátor D’Souza umístil na twitter fotografii Grety Thunbergové vedle nacistické dívky z plakátu.


“Děti – zejména nordické bílé dívky s copánky a červenými tvářemi – byly často používány v nacistické propagandě. Dnešní progresivní levice má podle všeho inspiraci od levice ve 30. letech v nacistickém Německu. Je to stará Goebbelsova technika!” uvedl D’Souza.


Příspěvek komentátora D´Souzy si získal mnoho nepřátel

D’Souza, který je nyní prezidentem školy King’s College v New Yorku odmítá, že by docházelo k jevu zvaném “globální oteplování” a označuje tuto údajnou vědu jako politický trik organizovaný levicí. Gretu označil za politického pěšáka pro podporu liberální agendy, kterou mnozí považují za extrémní levici.


Greta Thunberg minulý týden donutila miliony dětí ve 150 zemích, aby nešli do školy a místo toho demonstrovali v ulicích proti globálnímu oteplování. Při rozhovorech děti potvrdili, že věří Gretě na slovo. Mimo jiné to, že kvůli oteplování umírají masově lidé po celém světě.


Dinesh D’Souza považuje globální oteplování za povdrh

D’Souza, který je mimo jiné spolupracovníkem nejsledovanější americké televize Fox News obvinil „dnešní progresivní levici“ z techniky podobné těm, které používal Joseph Goebbels, nacistický politik a Hitlerův ministr propagandy v Německu v letech 1933 až 1945.

Více o nacistické Gretě a D´Souzovi ZDE

Ještě dál šel kultovní americký novinář Alex Jones. Gretu označil za eko-fašistku a symbol vymývání mozků dětí na celé světě.

Novinář Alex Jones

Video Alexe Jonese o fašistce Gretě ZDE


V České republice odsoudil mimo jiné projev Grety Thunberg na kongresu OSN komentátor Andrej Ruščák, který žil mnoho let ve Skandinávii.

Komentátor Andrej Ruščák

“Nikdy jsem nechápal, jak lidé ve 30. letech za Hitlera nemohli tušit, co se blíží. Pořád to nechápu, ale aspoň to vidím na vlastní oči,“ uvedl Ruščák.

Více o Hitlerovi a Gretě ZDE


Nepropásněte

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh