Black Lives Matter ukázalo karty: “Jsme školení marxisté! Trénovaní organizátoři! Našim cílem je odstranit Trumpa z Bílého domu.” VIDEO jako důkaz. Statistika: Nejvíc mlátí černí bílé

Zakladatelka hnutí Black Lives Matter odhalila o víkendu skutečný cíl násilných rasových protestů, které zachvátily předvolební Spojené státy. “Našim cílem je odstranit Trumpa z Bílého domu,” říká Patrisse Cullorsová, spoluzakladatelka hnutí Black Lives Matter.BLM: “Jsme školení marxisté.” “Našim cílem je odstranit Trumpa z Bílého domu.”

Během víkendu zakladatelka Black Lives Matter (BLM) Patrisse Cullorsová potvrdila, že jedním z cílů radikální skupiny je odstranit prezidenta Donalda Trumpa z Bílého domu. Zdůraznila, že volby v listopadu nejsou dost dobré a že by Trump měl rezignovat nejlépe ihned.


Protesty proti údajnému rasismu přerostly v násilí

Protesty radikálního hnutí Black Lives Matter (BLM) vypukly po smrti drogového dealera a násilníka George Floyda 25. května. Okolnosti smrti jsou stále předmětem vyšetřování, zatím není jisté, nakolik se na zabití podílel policejní zákrok a nakolik fakt, že měl Floyd v krvi vysoké množství pervitinu.


Graf uvádí počty případu rasového násilí v USA. Nejvíc mlátí černoši bělochy. Nejméně běloši černochy. Zdroj: National Crime Victimization SurveyPůvodně pokojné demonstrace BLM přerostly v rabování, zapalování aut, napadání lidí a okupací celých čtvrtí (Seattle). Prezident Trump obvinil z násilností hnutí ANTIFA, které označil za teroristickou organizaci.


Vynořilo se video z roku 2015, na kterém Cullorsová objasňuje ideologické základy organizace Black Lives Matters a výslovně uvádí, že ona a ostatní v hnutí jsou „vyškolení marxisté“.


Jsme trénovaní Marxisté

V rozhovoru v roce 2015 byla Cullorsová postavena před otázku „nedostatku ideologického směřování v Black Lives Matter“.

“Ve skutečnosti máme ideologický rámec,” odpověděla Cullorsová. “Já a zejména Alicia (Alicia Garzaová, spoluzakladatelka Black Lives Matter), jsme trénovaní organizátoři. Jsme trénovaní marxisté.”


loading…

Nejvíc platí Soros

Kým byly zakladatelky hnutí BLM trénovány není jasné. List The Washington Times však informoval, že v roce 2016 získala organizace Black Lives Matter více než 100 milionů dolarů z řady bohatých liberálních nadací, přičemž mezi největší dárce patří George Soros a nadace napojené na Hillary Clintonovou.

“Před pár lety si všichni mysleli, že hnutí Black Lives Matter je radikální nápad,” pochvaluje si aktivistka Alicia Garza, spoluzakladatelka hnutí BLM. “Dnes se o Black Lives Matter mluví v domácnostech po celém světě.”

“Zrušíme strukturu rodiny předepsané západem. Podporujeme jako rozšířené rodiny a komunity, které se společně starají o sebe, zejména o naše společné děti,” uvádí se v programu hnutí.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh