Šílené! “Ať se nosí roušky všude!” Česká televize vybízí epidemiologa Prymulu k drsnějším opatřením proti neexistující epidemii koronaviru! Kontroverzní moderátor Železný úlisně: “Proč ne roušky také v domácnostech?” ČT se vymkla kontrole.

Česká televize roztáčí svou propagandu neexistující epidemie do šílených obrátek. “Jedna věc je vypnutí ekonomiky, zavření restaurací a tak dále, druhou věcí může být nošení roušek nejen uzavřených prostorách, ale prostě všude. Tak nějak jsme si na to zvykli na jaře, tak proč si nezvyknout na podzim,” vybízí moderátor Jakub Železný.Moderátor Železný vyzývá, aby se roušky nosili všude: Vevnitř i venku. Řeč přijde i na domácnosti, které jsou významným ohniskem nákazy

Kontroverzní moderátor Jakub Železný svou výzvou, “aby byl příkaz nosit roušky všude, jak jsem si ostatně již zvykli” zaskočil i epidemiologa a lobistu farmaceutických firem Romana Prymulu.

Tento epidemiolog s kontroverzní minulostí je zastáncem přístupu nosit roušky spíše jen uvnitř, a to až do doby, než se objeví vakcína firem, jejichž zájmy zastupuje.


Roušky také doma?

Moderátor Železný se v pořadu Události a komentáře společně s epidemiologem a lobistou Prymulou vážně zabývali tím, že by byly roušky zavedeny i v domácnostech. “No, to by asi nešlo, abychom chodili v rouškách před svými příbuznými,” zanalyzoval situaci na fleku moderátor Železný, jehož otec před lety založil televizi Nova.
Přístup České televize k údajné pandemii koronaviru je obludný. Prezident, premiér, ministr zdravotnictví a desítky epidemiologů, lékařů a dalších expertů Českou televizi vyzývají, aby bylo k onemocnění covid-19 přistupováno jako k běžnému respiračnímu onemocnění. Mnozí lékaři varují, že se “Česká televize zbláznila” a šíří paniku a zmar.


Česká televize se vymkla kontrole a jede svou vlastní ideologickou agendu. Objevují se názory, že tímto přístupem ohrožuje zdraví a životy občanů – těch, z jejichž vynucených poplatků (1620 Kč ročně) je živa.Experti a vláda: Covid je běžné respirační onemocnění, jako chřipka, nebo rýma

Již je zřejmé, že covid-19 je zcela okrajové respirační onemocnění, jen mírně se lišící od běžné chřipky. Parametry pandemie nesplňuje ani náznakem. Česká televize (a částečně i další média) vystavěla obří Potěmkinovu vesnici, či přesněji “Potěmkinův lazaret”.

Česká televize přitom zneužila svého monopolu na trhu – jehož dosáhla díky horentním částkám od oškubaných diváků a od inzerentů, které přetáhla komerčním televizím.


“Česká televize se veze na vlně hysterie, kterou sama vyvolala. Všimněte si, že pracuje výhradně s počtem nakažených. Tento údaj se odvíjí od počtu testů a sám o sobě má takřka nulovou vypodívadící hodnotu,” říká zdroj Arfa.cz ze zákulisí České televize, který si nepřeje být jmenován z obavy před pomstou a dehonestací.


“Jediný relevantní údaj je kolik lidí zemřelo s tím, že se na jejich skonu podílelo zásadním způsobem onemocnění covid-19. Takové statistiky však neexistují, protože se takřka nekonají pitvy. Dostupné údaje jsou tak nízké že nedosahují ani úrovně mírné chřipky.”Česká televize se topí v bulvárním bahně

“Nikdo to nahlas neřekne, ale v České televizi panuje atmosféra, že je to skvělé, že tu je ten koronavirus, protože zvedá sledovanost. Žádná jiná – ba ani komerční televize nemá odvahu ponořit se tak hluboko do bulvárního bahna. Nic jiného to není, zkrátka odporné bulvární bahno – strašení lidí a manipulace se zkreslenými čísly.”

Vysoká čísla sledovanosti, jichž bylo dočasně dosaženo vypouštěním nebezpečně nadsazených informací, pak hodlá vedení České televize použít při tlaku na zvýšení koncesionářských poplatků. Jedinou správnou odpovědí je přitom poplatky úplně zrušit a vystavit postihu ty, kteří se podíleli na vypouštění falešných zpráv.”
“Tvrdé Bakalovské jádro České televize, mezi které patří moderátor Železný, zcela nepokrytě používá pandemie jako zbraně proti vládě, konkrétně proti premiérovi Babišovi v rámci předvolebního boje. V podstatě ho nutí, aby zavedl co nejdrsnější omezení – a tím ztratil popularitu.”

“Přístup České televize k neexistující pandemii může způsobit smrt mnoha lidí. Je ještě odpudivější, než v jiných zemích, kde tak dochází ke zneužití iluze pandemie pro politické účely. Otřesnější případ vidíme v USA, kde hlavní média zcela rezignovala na zpravodajskou roli a jedou otevřenou propagandu,” říká zdroj.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh