“Česká televize se zbláznila, naprosto zbláznila,” říká senátor, ředitel nemocnice a světově uznávaný lékař. VIDEO! Proč Česká televize děsí koronavirem občany 24 hodin denně? Umírají kvůli tomu lidé! Už ji někdo vypněte!

“Česká televize se samozřejmě zbláznila, ta se naprosto zbláznila. Protože dělat 24 hodinový speciál na covid, když…” Senátor prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc., bývalý ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně uhodil hřebíček na hlavičku. Česká televize děsí občany a způsobuje tak vážné problémy nejen jim, ale i lékařům.Stručná verze:České televize se samozřejmě zbláznila”, říká světově uznávaný lékař, senátor Žaloudík

Celý (skvělý( proslov senátora prof. Žaloudíka. Určitě si pusťte! SDÍLEJTE TENTO ČLÁNEK! Zachráníte tím životy!

“Co je to úmrtí na korovanvirus? Ty diagnózy se míchají. Většina pacientů, zejména těch starších, končí většinou na nějakou formu zápalu plic,” řekl senátor prof. Jan Žaloudík včera v Senátu České republiky.


Česká televize a jiná média často používá sousloví “umřel na koronavirus”, což je totální fake news. Na koronavirus ještě nikdo na světě neumřel. 99 procent lidí, pozitivně testovaných na koronavirus, zemřelo na jinou nemoc (rakovina, leukémie, mrtvice…). Ostatní (1 %) z neznámých příčin.


Vývoj v České republice

Správná formulace je tedy například tato: “Pacient, který zemřel na zápal plic, byl mimo jiné také pozitivně testovaný na koronavirus.”


Česká televize děsí lidí a strach nosí smrt

“Česká televize se samozřejmě zbláznila, ta se naprosto zbláznila. Protože dělat 24 hodinový speciál na téma covid…” říká senátor Žaloudík, který v Masarykově onkologickém ústavu v Brně pracuje již 42 let a je respektovanou kapacitou světového formátu.


Česká televize uspořádala hotové “rouškové orgie” a ve stínu koronaviru zažádal její ředitel Petr Dvořák o zvýšení koncesionářských poplatků. Mnozí to považují za naprostou nehoráznost.
Starší a důvěřiví lidé se tak často domnívají, že u nás skutečně řádí strašlivá pandemie. A pokud jsou nemocní například cukrovkou, nebo mají slabé srdce, strach jim rozhodně nepomůže.


Na rakovinu umírá každý 20 minut jeden člověk

Pan profesor Žaloudík dává příklad, jak by vypadalo zpravodajství České televize, pokud by se stejnou hysterií informovala o rakovině:

“Já vám navrhnu tento speciál: V České republice je 90 tisíc nových nádorů ročně, 30 tisíc pacientů umírá na rakovinu. My jsme pyšní na těch 60 tisíc, co vyléčíme. Třicet tisíc umírá, to je 80 denně, to je každých 20 minut máme jedno úmrtí na rakovinu,” říká profesor Žaloudík.


V souvislosti s koronavirem zemře méně celosvětově než matek při porodu. Pandemie?

Rakovina: 60x víc mrtvých než covid

“Představte si zprávy ráno v šest hodin, kdy televize oznámí: Vážení spoluobčané, už nám umřelo na rakovinu od půlnoci 18 občanů a čekáme v šest hodin dvacet že umře další, teď nám hlásí ze Vsetína, že umřel pan Novák ve Vysokém Mýtě, v osm hodin to bude o dalších šest víc. Dovedete si to představit?”
Profesor Žaloudík, lékařská kapacita světového formátu, je senátorem již druhé volební období. Z postu ředitele Masarykova onkologického ústavu odešel loni na vlastní žádost, protože chtěl dát šanci mladším.


“A k tomu se dá říkat, že pan pacienti chodit třeba pro rohlíky se lněným sáčkem, protože jinak ty karcinogeny z toho plastu by je mohly ohrozit. Dovedu si představit jakoukoli fámu,” říká profesor Žaloudík.


Jan Žaloudík v Senátu ČR“Tři sta lidí umírá v České republice denně naprosto přirozenou obměnou. Někteří samozřejmě na dálnici, někteří s nožem v zádech, ale drtivá většina tím, že jsou prostě staří. To je ta obměna, 100 tisíc lidí se ročně rodí v České republice a 100 tisíc umírá.”


Profesor Jan Žaloudík

V České republice umírá 300 lidí denně, z toho na covid čtyři

V České republice dosud umřelo na nějakou nemoc a přitom mělo pozitivní test na koronavirus 173 lidí, to jsou asi čtyři denně. Srovnej se 300 lidmi, kteří umřou denně bez ohledu na příčinu. Je tohle epidemie?


Profesor Žaloudík upozorňuje na hygienickou normu, platnou od letošního ledna, kdy až od 186 tisíc nakažených v celé zemi mají ředitelé nemocnic zvážit například omezení návštěv. V současné době je v České republice nakažených covidem pouhých 6,5 tisíc lidí.Na covid tedy bylo v České republice pozitivně testováno 30x méně lidí, než je hygienická norma určená pro lékaře, aby se zamysleli, zda například omezit návštěvy.

“Dovede si představit 186 tisíc lidí nakažených covidem? No to bychom se zbláznili!” říká profesor Žaloudík.


Žádné drama: Zpátky k normálu!

“Svět se zbláznil, Česká televize se zbláznila, vláda se nemohla chovat jinak. Teď jde o to to trochu normalizovat.”

Podívejte se na křivku nakažených covidem na stránky ministerstva zdravotnictví, jak se nám ta křivka pěkně ohýbá. Žádné drama se neděje.”


“U nás v ústavu se operuje, fungujeme, protože nemůžeme odkládat onkologické pacienty, 200 ozařovaných denně, 20 operovaných denně, 250 chemoterapií denně, ty lidi tam pořád proudí… “


“Po měsíci jsme se konečně dobrali je dvěma pozitivně testovaných na covidl, protože máme svoje PCR laboratoře. Ti dva pacienti mají rakovinu a jinak jsou zdraví. Znervózněli, když byli najednou pozitivní na covid. Rakovina už nikoho nestraší v současné době, nebo mrtvice.”Nechte nás operovat! Nechte nás zachraňovat životy!

“Plně podporuji to, říkal včera pan profesor Balík (pozn. red: uzdravil z těžkého zápalu plic taxikáře firmy UBER) v televizi – prosím vás nechte nás také věnovat se chvíli těm ostatním. Myslím, že ti co omezovali nějak nadměrně provoz kvůli covidu tak proto už teď není důvod.

“Možná byl důvod – ta nezkušenost, vyděšenost a hlavně ten příklad svět, který blbne nahlas, napříč. Něco za tím budde ještě jiného a není to jen medicína,” říká profesor Žaloudík.


Světové ukazatele plně potvrzují jeho postřehy. Falešné zprávy světových mainstreamových médií se řítí ze všech stran.

Svět se zbláznil a Česká televize s ním.

A platíme to my.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh